sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Görünüm: 3 4
158,00 TL
Kargo
Bedava
Toplam 45 ürün görüntüleniyor.

Zigavus

Marka 2007 yılında saç dökülmesine karşı kokusuz sarımsaklı şampuanı eczanelere sunarak sektöre giriş yapmıştır. Ürünün hem kokusuz olması hem bitkisel bir şekilde üretilmesi sayesinde kısa sürede ürün tanınan bir hale gelmiştir. ZigavusPharma, çalışmalarını İzmir yerelinde başlatmıştır ancak hızla büyümüş ve yurtdışına da açılmayı başarmıştır. Marka Almanya, İngiltere, Fransa, Rusya, Belçika, Arnavutluk gibi Avrupa ülkeleri bașta olmak üzere Azerbaycan, Özbekistan gibi Ortadoğu ve Orta Asya ülkelerine ürün satarak global pazarda payını arttırmaktadır. Markanın aynı zamanda 2012 yılında Avrupa Standartlarında SKINLAB Laboratuar dermatologları tarafından yürütülen etkinlik testlerinde, Zigavusșampuanlarının saçın kalitesini yükselttiği, tahriși azalttığı, saç telini kalınlaştırıp, saç dökülmesini engellediği kanıtlanmıștır.Markanın bu kadar sevilmesindeki en önemli etken ihtiyaçlara uygun bir şekilde ürünler seçmesinin yanı sıra ürünlerinin doğal bitki içerikli olmasıdır. Saç bakım ürünleri, bebek bakım ürünleri, duş jelleri, cilt bakım ürünleri, saç boyaları gibi birçok ürün skalasını mevcuttur. Şampuanları arasında en çok bilinen ürünü Kokusuz Sarımsaklı Şampuandır. Sarımsağın gücünü hepimiz az çok biliriz ancak saçımızda uygulamaktan özellikle kokusu nedeniyle çekiniriz. ZigavusPharma kokusuz bir şekilde üretmeyi başardığı bu ürünle dikkatleri hızla üzerine çekti ancak bunun yanı sıra ürünün vaat ettiklerini sunması da markanın güvenilirlik açısından puan toplamasına yardımcı oldu. Kokusuz Sarımsaklı Şampuanının yanı sıra Zigavus Biber Ekstraktlı Şampuan,ZigavusJujubeEkstraklı Şampuan, Zigavus Papatya Ekstraklı Şampuan, Zigavus Zeytinyağı Ekstraklı Şampuan gibi birçok bitki özünden elde edilmiş şampuanları vardır. Saçlarınızı yağ ve kirden temizlerken çevresel faktörlerden gelebilecek zararların önüne geçmeye, saçlarınızı nemlendirmeye, saçlarınızın daha canlı ve parlak bir görünüm kazanmasına yardımcı olmaya ve saçlarınızın dolgunlukla hacim açısından desteklenmesine yardımcı olmaya çalışır.

Saç bakım ürünleri arasında en çok bilinenlerden biri Zigavus 12 Bitki Özlü Saç Kremidir. 12 farklı bitki özü içeriğiyle üretilen saç kremi kısa sürede saçlarınız onarıcı bir etki yaratır. Kırık oluşumunu azaltır. Saçlarınızın yapısını güçlendirir. Saçlarınızın pürüzsüz ve canlı bir görünüm kazanmasına destek olur. Saç bakım ürünü olarak en çok bilinen diğer bir ürünü ise Zigavus Saç Bakım ve Onarım Spreyi’dir. Bu da saçlarınıza hızlı bir şekilde etki ederek güçlü bir yapı elde etmenize yardımcı olur. Zigavus Cilt Bakım Ürünleri de oldukça adını duyurmuştur. Zigavus Isolde Yoğun Nemlendirici Calendula El ve Vücut Kremi cildinizi nem açısından besleyerek ipeksi bir yumuşaklık kazanmasına yardımcı olur. Cilt üzerine rahatlatıcı bir etkisi vardır ve uzun süre cildinizin nemli kalmasına destek olur. Zigavus Isolde Anti-Aging Beyaz Kil Maskesi yüz bölgesine yoğun bir bakım yapmanızı sağlar.  Anti-aging etkisi ile erken yaşlanma belirtilerinin önüne geçmenize destek olur. Cildinizin pürüzsüz, canlı bir görünüm kazanmasını sağlar. Temizleyici tonikler, makyaj bazı gibi ürünleri de bulunan marka her bir ürünün de vaat ettiklerini sunmasıyla oldukça tercih edilir bir konuma ulaşmıştır.

Kadınların en sık yaşadığı problemlerden biri de selülittir. Zigavus Isolde Anti Selülit Krem dışarıdan destekle selülit sorununuzun azalmasına yardımcı olur. Ürünün sıkılaştırıcı ve inceltici bir etkisi vardır. Bu nedenle oldukça sevilen ve tercih edilen bir üründür. Zigavus İsolde Bitkisel Saç Boyaları oldukça geniş bir renk skalasına sahiptir. İstediğiniz rengi kolay bir şekilde bulmanıza yardımcı olur. Bitkisel içeriği sayesinde saçlarınıza zarar vermez ve saçlarınızın boya esnasında bile bakım kazanmasına yardımcı olur.Besleyici yağlarla geliştirilen içeriklerinin yanı sıra yoğun renk pigmentleri ile saçlarınızın parıldamasına yardımcı olur. Saçlarınızda ki beyazları en iyi şekilde kapatarak göz alıcı ve ışıltılı bir görünüm kazanmanızı sağlar.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.