x
sadsad x
asdasd
Sepet
Marka Listesi
Yeni Ürünler
Jowae Clarifying Mineral ... Jowae Purifying Clay Mask... Jowae Replumping Water Ma... Isolde Anti Aging Beyaz K... Isolde Black Mask 150 ml... Isolde Anti-Aging Kil Mas... Sferangs More Than White ... Garnier Saf Kömür Siyah K... Garnier Saf Kömür Siyah K... Lab Series Skincare For M...
Sırala:
1 2 3 4
St.Herb TÜKENDİ
%10indirim 471,50 TL 424,35 TL
Sırala:
Daha Fazla Yükle
1 2 3 4

Yüz Maskeleri

Yüz maskesi kullanımı oldukça önemlidir. Bilindiği gibi mevsimsel geçişler cildin kurumasına, nemsiz kalmasına ve damarların görünür kale gelmesine neden olabilir. Eksiksiz bir cilt temizlemesi için derinlemesine yapılan temizlik oldukça önemlidir. Yüz için kullanılacak olan maske cilde parlak bir görünüm kazandırır cildin genç ve sağlıklı görünmesini sağlar.

Yüz maskesi erken yaşlanmanın önlenmesini sağlayan cildin daha genç görünmesine izin veren bir bakım türüdür. Yapılan dermokozmetik işlemle kan dolaşımı hızlanır, gözenekler açılır ve toksinler atılır. Etkileri losyon veya temizleyicilerden daha belirgindir.

Yararlarına bakılacak olduğunda; sadece cildinize bakım uygulamaz aynı zamanda cildinizi daha sıkı, temiz ve ferah bir hale dönüştürür. Aynı zamanda stres azaltır, duyuları da dinlendirir. Sonuçta cildi canlandırır, dinlendirir ve genç bir görünüm sağlar.

Yüz maskeleri oldukça besleyici bakım da gerçekleştirir. Kalın tabakası ile cildi kavrar ve birçok kozmetik ürününe göre daha etkili bakım sunar. Maske kullanımı ile fazla yağlanma, çevresel çöküntü ve kirlilik ortadan kaybolur. Yumuşak uygulaması ile soğuk kış aylarında bile yumuşak cilde sahip olmayı destekler.

Cilt maskesi kuruluğu önlemek için haftada bir kere kullanılmalıdır. Maske uygulamasının iki dönemi vardır. Yaz sonu ve kış sonudur. Maskeler sıcak ve ıslak bez yardımı ile çıkarılır. Kibarca temizlenen cilt sağlıkla parlar.

Cildin yağlı olması durumunda yağ emen kil veya çamur maskesi önerilir. Cilt kuru ise de yumuşak veya nemli maske tercih edilmelidir. Cilt hassas ise hafif ve jel şeklinde maske kullanılmalıdır. Cilt yapısı karma ise farklı maske tipleri denenmelidir. Ünlü dermatologlarda cildin yumuşak kalması için nemlendiricili maske kullanılmasını önermektedir.

Yüz maskesi kullanımına gelince:

Yüz ve boyun yıkanır. Göz ve dudakların korunması için koruyucu kremler sürülür. Maske yüz ve boyun bölgesine uygulanır ve 20 dakika bekletilir. Kaynamış su veya soda ile yüz yıkanır. Nemlendirici krem uygulanır.

Mevsim geçişlerinde cildin kuruyarak nemsiz kalması ile bakımsızlaşan cildin temizlenmesi maske uygulaması ile gerçekleşebilir. Tercih edilecek olan yüz maskeleri cilde parlak bir görünüm verirken sağlıklı ve genç bir görünüm de sağlar.

Sizde en uygun fiyatlara ve kaliteli yüz maskelerine sahip olmak isterseniz sitemizi detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Devamını Göster

Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.