x
sadsad x
asdasd
Sepet
Marka Listesi
Sırala:
Youngblood
Youngblood
%20indirim 191,00 TL 152,80 TL
Youngblood
%20indirim 173,00 TL 138,40 TL
Youngblood TÜKENDİ
%20indirim 389,00 TL 311,20 TL
Youngblood TÜKENDİ
%20indirim 481,00 TL 384,80 TL
Youngblood TÜKENDİ
%20indirim 160,00 TL 128,00 TL
Sırala:
Daha Fazla Yükle

Youngblood

Öncelikle makyaj dâhil vücut ve yüz bakımında öncü markalardan birisi olan Youngblood, diğer bilindik markaların aksine mineral makyajı savunmaktadır. Kendine “Mineral makyaj” mantığını prensip edinen marka,  bu idealini de tüm ürünlerine aksettirmiştir. En çok tercih edilen ve üstün performans sergileyen makyaj ürünlerinin birçoğunda mineral makyaj mantığıyla Youngblood markasının imzası bulunur.

Seçkin markanın kurucusu Pauline Youngblood Soli; “Bayanların en iyi şekilde görmesini ve hissetmesini sağlamak daima öncelikli hedefimiz olacaktır.” Sloganıyla yola çıkmış ve ürünlerini bu maksat doğrultusunda geliştirmiştir. Kadınların ne denli zarif, güzel ve harika olduklarını göstermeyi arzulayan Pauline Youngblood Soli, bu nadide çiçeklerin doğal güzelliklerini ortaya çıkarmak ve ne kadar harika varlık olduklarını göstermek için hayallerini mineral serisi geliştirerek gerçekleştirmiştir.

Nihayetinde her kadın özeldir ve güzeldir. Bu öngörüyü daima dikkate alarak çalışmalarını yapan Soli, hayalleri süsleyen ve doğadaki en saf kaliteli maddelerin içeriğinde bulunduğu ürünlerle makyaj eyleminin gerçekleşmesini istiyordu. Bu makyaj ürünleriyle kadının çok değerli olduğunu ve daima en iyisine layık olduğunu vurgulamaktadır. Ürünleri ortaya koymadan evvel bolca düşünmüş ve hayalini kurmuştu. Yapılacak olan makyaj öyle bir hale sahip olmalıydı ki, yaş, cinsiyet ve cilt tipi ayrımı gözetilmeden tüm ciltlerin korunmasını ve sağlıklı görünmesini sağlamalıydı. Ayrıca kadınlar makyaj sonrası ciltlerinin sağlıklı göründüğünün bilincinde olmalı ve bu ferahlığı hissedebilmeliydi.

Bir zaman sonra bu hayaller gerçek oldu ve ortaya Youngblood çıktı. Mineral makyajla çığır açan marka ciddi manada fark attı. Sağlıklı ve güzel görünüm için ilk adım mineral makyajın keşfi olmalı ve bu keşif sürecinde Youngblood ürünleriyle tanışılmalıdır. Çünkü bu marka, kozmetiği sağlığa ve kaliteye önem vererek bilinçli biçimde sunmaktadır. Alanında öncü, kalite ve mevcut mineralleriyle sunduğu formüller sayesinde etkin neticeler ortaya koymaktadır. Bu etkileyici özellikleri haricinde özel formüllü içerikleriyle sağlıklı güzellik sunan marka, ayrıca paketiyle de modern ve sanatkâr anlayışını yansıtmaktadır. Alanında birçok markaya ilham kaynağı olan paketleme ve sunum tarzını ortaya çıkarmıştır.

Youngblood ve Mineral Makyaj

Mineral makyaj ürünlerinin özelliği toz halinde olmalarıdır. Mineral kozmetik ürünleri, mikronize olan ve yüksek oranda ışığı yansıtan minerallerden oluşur. Bu sayede ciltteki kırışıklık, kızarma ve ince çizgilerin az görünmesini sağlar. Bu mineral kozmetikler, kayalarda ve de toprakta mevcut olan pigmentlerden üretilmektedir. Bilindik petrolyum boyaları ve farklı kimyasallar içeren kozmetiklerden çok daha sağlıklıdır. Ayrıca içeriğindeki güneş koruyucu maddelerle iyileştirici özellikte kozmetiklerdir. Cilt sorunlarının iyileşmesinde etkilidir. Bunlarla beraber akne, rosacea ve leke gibi sorunların da üstesinden gelir.

Genellikle toz halindedir ve toz fondötenler de kesinlikle fırça yardımıyla uygulanmalıdır. Malumdur ki, kadınlar fondöten seçmekte zorlanır. Gözenekleri tıkayan ağır yapıdaki fondötenler, yüzün yıkanması hususunda istek uyandırır. Rahatsız eden bu his ise bu tür ürünlerin kullanılma olanağını düşürür. Mineral fondötenler öğütme sistemiyle en ince hale sahip olduğundan ve de özel formül içerdiğinden bir nevi yüzde yokmuşçasına işlev gösterir ve ağırlık hissi uyandırmaz.

Mineral Makyaj uygulama aşamasında;

Toz yapıdaki mineral fondöten, fırçayla yüze sürülüp dairesel hareketlerle iyice yedirilir. Ürün fırça üzerinde kalıntı bırakmamaktadır. Ancak kullanılacak fırçanın da aynı marka fırça olması gerekmektedir. Bu husus ürünün bizzat performansını göstermesi açısından son derece önem arz eder. Kullanım esnasında fazla değil,  az miktar kullanılması kâfidir, zira aşırı fazla kullanılması durumunda kapatıcı değil, çirkin görünüme neden olacaktır.

Hangi amaçlar doğrultusunda Yougnblood tercih edilir?

İçeriğindeki minerallerin özelliği, cilt yapıyla işlevsel hale gelmesidir. Mineral makyaj ürünlerince yapılmış olan makyaj gün boyu güzel ve estetik görünüm sağlar. Ciltle bütünleşip doğal ve parlak bir görünüm kazanır. Birçok kişinin pek dikkat etmediği, ancak en önemli hususlardan biri olan şey; mineral makyaj ürünlerinin alınırken içeriğinde kimyasalların bulunup bulunmamasına önem verilmemesidir. Fakat alınan ürünlerin içerisinde kimyasal maddelerin bulunmadığına emin olunmalıdır. Ayrıca koku ve tat barındırmamalı, mineralleri yüksek kalitedeki ham maddeden olmalıdır. İki parmak arasında ezerek ürünün yapısını anlamak önemlidir. Ürünün yumuşaklılığı ve dokusu böylece anlaşılabilir. Yumuşak olduğundan emin olunmalıdır.

Fondötenlerde olduğu gibi allıklarda cilt tipine ve cilt rengine uyumlu olmalıdır. Youngblood Allık, toz ve compact seçeneğiyle cilde istenilen bakımı sunar. Toz allıklar yumuşak ve ipeksi his uyandırırken, compact allıklar ise cilde canlılık ve doğallık kazandırır. Nemi ciltte hapseden ve doğal biçimde fazla yağları emen kapatıcı pudralar ve mineral fondötenlerin cilde uygulanması hususunda kolaylık sağlayan ve sağlıklı işlev gösteren fırça, sentetik ve doğal maddelerden üretilmiştir. Kolaylaştırıcı özelliğiyle harika uygulama olanağı sunar.

Neden Youngblood Markası?

Hafif, orta ve tam kapatıcı özellikte öğütme tekniğiyle elde edilmiş saf ve doğal minerallerden elde edilmiş ürünler üretmektedir. Cilde aşırı ışıltı vermeden parlak, sağlıklı ve de doğal görünüm kazandırır. Her tür cilt tonuna uyarlanabilir, birbiriyle karıştırılabilir. Toz ve kompakt seçenekleri mevcuttur. Her tür cilt için farklı seçenekleri mevcuttur. Hassas, yağlı, kuru fark etmez, hem akneli, lekeli hem de hasarlı, kılcal damarlı ve hassas ciltlere uygun yapıda ürünler üretmektedir. İçeriğinde kesinlikle çinko oksit bulunmadığı için mineraller ciltte kuruluk yapmaz.

İçeriğinde geniş spektrumlu UVA/UVB koruyucu titanyum dioksit bulunur. Kokusuz, yağsız ve talk içermeyen yapıda ürünlere sahiptir. Tüm ürünleri suya dayanıklı ve gün boyunca kalıcıdır. Komedojen ve aknejenik olmadığı hayvanlar üzerinde yapılan testlerde görülmüştür. Çevre dostu marka olduğunu ürettiği ambalajlarıyla göstermiştir. Çünkü tüm paket malzemeleri geri dönüşüme uygun üretilmiştir. Ayrıca karton üzerindeki yazılar soya mürekkebindendir.

Nadide çiçek olan kadınlar sağlıklarına önem verdikçe ve minerallerin faydalarını keşfettikçe Youngblood markası da sağlıklı, kaliteli kozmetik ürünleri üretmeye devam edecek. Youngblood ürünleri, kaliteli ve hâlihazırdaki iyi minerallerle ipeksi, hafif yapıda olan ve ilk kullanımda gözle görülebilir neticeler sunar.

Klasik renk paleti iç güzelliği, gerçek ihtişamı gün yüzüne çıkarır. Modern paketler ise çağın en seçkin modelleri olmaya ve bu konumu ilk sırada devam ettirmeye kararlıdır. Markanın temel gayesi; “Bayanların en iyi şekilde görmesini ve hissetmesini sağlamaktır.”

Devamını Göster

Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.