x
sadsad x
asdasd
Sepet
Marka Listesi
Tavsiye Edilenler
Yeni Ürünler
TTO Long Time Forte Gel 5... TTO Lubricant Gel Çilek A... TTO Lubricant Gel Şeftali... TTO Long Time Fort Sprey ... Okey Prezervatif Ritim 20... Okey Tenn 8'li Kabartmalı... Sxtiva Uyarıcı Jel 50 ml... Sxtiva Kayganlaştırıcı Je... Stag 9000 Delay Geciktiri... Durex Yok Ötesi Ekstra Hi...
1 2 3
Tenga
%5indirim 169,00 TL 160,55 TL
Tenga
%5indirim 169,00 TL 160,55 TL
Tenga
%5indirim 169,00 TL 160,55 TL
Tenga
%5indirim 169,00 TL 160,55 TL
Tenga
%5indirim 74,90 TL 71,16 TL
Tenga
%5indirim 34,90 TL 33,16 TL
Tenga
%5indirim 34,90 TL 33,16 TL
Tenga
%5indirim 34,90 TL 33,16 TL
Tenga
%5indirim 34,90 TL 33,16 TL
Tenga
%5indirim 34,90 TL 33,16 TL
Daha Fazla Yükle
1 2 3

Yetişkin Ürünleri

Yetişkin ürünleri cinsel yaşamı sağlıklı, hijyenik ve keyifli hale getirmek için geliştirilmiş ürünler olarak belirtilebilir. Vajinal sorunların önlenmesi, tahrişin, akıntıların önüne geçilmesi noktasında etkili sonuçlar geliştirir. Vajinal kuruluk, yanma, soğukluk, hijyen, erken boşalma gibi sorunların, hastalık bulaşma riskinin önüne geçen ürünlerle daha sağlıklı ve mutlu cinsel yaşam kesin hale gelmektedir.

Daha mutlu bir ilişki için tercih edilebilecek olan ürünleri geniş yelpazede sunulmaktadır. Bayan ve erkeklerde tercih edilebilecek ürünler; geciktiriciler, kayganlaştırıcılar, rahatlatıcı ve zevk veren çaylar, gıda takviyeleri, krem ve jeller, prezervatifler, masaj yağları, medikal ürünler yer almaktadır.

Cinsel ilişki sırasında birçok sorunla karşılaşmak mümkündür. Kadın ve erkeklerin kendilerine, fizyolojik özelliklerine göre karşılaşabilecekleri birçok sorun ortaya çıkabilir. Her yaşta ve dönemde karşılaşılabilecek olan sorunların çözümünde farklı ürünlerle problemi ortadan kaldırmak mümkündür. Bu noktada sizlerde yetişkin ürünlerinden faydalanarak cinsel hayatınızı renkli hale getirebilirsiniz.

Cinsel ilişkide karşılaşılan sorunlar:

• Erken boşalma sorununa karşı geliştirilmiş olan geciktirici spreyler; erken boşalma sorununu yok ederek beraberinde gelen zevki arttırır, uzun süreli haz etkisi yaratır.

• Rahatlamak ve sakinleşmek için masaj yağları kullanılır. Cinsel yaşamda partnerinizi ve kendinizi o ana hazırlamanın en keyifli yoludur. Aromatik formu ile keyifli bakım imkanı tanır.

• Kadınların kişisel bakımının en önemli ve en hassas bölgesi olan genital bölgenin temizlenmesine yardımcı olan hijyen jelleri ile temizlik bakımı sağlanır.

• Göğüs büyütücüler ile kadınların göğüs formlarını en iyi düzeye getirerek harika bir görüntü yakalamaları mümkün hale gelir.

• Kalınlaştırıcı ve büyütücü ürünler ile erkeklerde penis büyümesi mümkün hale gelmektedir.

• Vajina daraltıcı ve sıkılaştırıcı yardımcı kremler ile ilişki öncesinde vajina bölgesinin daralarak sıkılaşması sağlanabilmektedir.

• Kuruluk ve acı sorununa karşı kayganlaştırıcı jeller; vajinayı doğal sıvısına ulaştırarak kuruluğu yok eder. Sonuç olarak rahat ve mutluluk verici ilişki sağlanır. Tahriş ve yaralanma ortadan kalkar ve hijyenik korunma sağlanmış olur.

Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.