x
Sepet
Wartner Nasır Kalemi 4 ml
Marka: Wartner
Barkod: 5391520951473

Wartner Nasır Kalemi 4 ml

49,90 TL(KDV DAHİL)
15
Miktar
Güncelleme Tarihi: Özet Bilgi:

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : Wartner
Ürün Serisi : El ve Ayak Bakımı
Boyut : 4 ml
Güncelleme Tarihi : 20.03.2017 - Pazartesi
Özet Bilgi : Kalem formuyla kolay kullanım sağlayan jel kıvamlı üründür. Sertleşmiş ve nasırlaşmış dokunun cilt üzerinden arındırılmasıne ve yumuşamya katkıda bulunur. Nasırın neden olduğu sızlamaları dindirir.
Wartner Nasır Kalemi 4 ml

Cilt sorunu olarak karşılaşılan nasır özellikle sürtünme yolu ile ortaya çıkar. Vücudun pek çok yerinde ortaya çıkabilecek olan nasır, sıklıkla ayaklarda, parmaklarda veya dirsek bölgesinde baş gösterir. Wartner Nasır Kalemi 4 ml, nasırların giderilmesini destekler, cilt dokusunu onarır, sakin ve pürüzsüz bir oluşuma yardımcı olur. Sıklıkla ayak, parmak, dirsek ya da diz gibi bölgelerde görülür. Sert ve yumuşak nasırların ciltten atılmasını destekler. Cildin arınmasına ve pürüzsüzleşmesine yardımcı olur. Nasırlaşmış olan kalın ve sert cilt dokusunu ciltten atar. Yerleşen ve inatçı nasırlarda gereken bakımı maksimum düzeyde gerçekleştirir. Kalem formlu ürün düzenli kullanım ile sadece 7 günde bile gözle farkedebileceğiniz sonuçlar ortaya çıkarır. Cilt ile uyumlu formu ile gereken bakımı etkili biçimde gerçekleştirir.

Wartner Nasır Kalemi 4 ml Özellikleri:

Ciltte meydana gelen sert ve yumuşak nasırların giderilmesini destekler. Arındırıcı bakım için tasarlanmıştır. Ürün, kalın ve sert cilt dokusunu atar, cildi nazikçe arındırır, nasırı uzaklaştırmayı sağlar. Yerleşen ve inatçı nasırlarda gereken korumayı etkili biçimde gerçekleştirir. Wartner Nasır Kalemi 4 ml, ürün düzenli olarak kullanıldığında 7 günde gözle görülecek şekilde düzelme ortaya çıkar. Sert nasırları ciltten etkili biçimde uzaklaştıran ürün fırçalı başlığı ile kullanım kolaylığı sağlar. Cilde zarar vermez, hasarlara ve yaralanmalara izin vermez. Cildin pek çok kez iç ve dış etkene bağlı olarak tepki verdği bilinir. Kuruma, çatlama, yağlanma ve sivilcelenme gibi sorunlar ortaya çıkmaktadır. Nasırda aynı bu sorunlar gibi cildi tehdit eder. Vücudun pek çok yerinde ortaya çıkan nasır sorununu çözme noktasında rahatlıkla tercih edilmektedir.

Cilde Etkisi: Vücudun pek çok yerinde ortaya çıkabilecek olan sert ve yumuşak nasırların ciltten uzaklaşmasına destek olur. Yerleşmiş ve inatçı olan nasırları ciltten uzaklaştırır. Cildi arındırır, sert ve yumuşak her türlü nasırı etkisiz hale getirir. Cilt ile uyumludur, tahriş ve benzeri hasarlara neden olmaz. Cilttek ölü derinin atılmasına destek olur. Ürün sıklıkla nasır oluşan bölgelerde maksimum bakım imkanını destekler.

Uygulanan Bölge. Nasır sıkça ayak, parmak, dirsek, diz gibi bölgelerde ortaya çıkmaktadır.

Kullanım Şekli : Kalem, fırçalı olan uç kısmı aşağı gelecek şekilde dikey olarak tutulur. Kalemin tepe kısmındaki bölümü saat yönünde çevrilerek jelin çıkması sağlanır, ilk kullanımda jelin uca gelmesi için birkaç defa çevirmek gerkebilir.

Kullanım Detayı: 3-5 saniye kadar jelin fırçaya yayılmasını için beklenir, ardından fırça ile gelen jeli sadece nasırlı olan bölgeye uygulamak gerekir. Jelin kuruması için yaklaşık 10-15 dakika kadar beklemek gerekir bu süre içerisinde nasırlı bölgeyi hiçbir yere temas ettirmemek gerekir.

Kullanım Miktarı ve Zamanı: 4 gün boyunca günde 1 defa kullanılmalıdır. Uygulamadan 4 gün sonrasında 4 gün ara verilmelidir bu şekilde 4 uygulama periyodu olarak tekraralanabilir.

Not: Talimatları doğrultusunda ve süresince kullanılmalıdır.
KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.