x
sadsad x
asdasd
Sepet
Marka Listesi

Sırala:
Wartner
Sırala:
Daha Fazla Yükle

Wartner

Siğil sorunları bilindik yaygın görülen cilt sorunlarındandır. HPV virüsünden kaynaklanan bu zararsız sorunlar cildin üst katmanlarında oluşan iltihaplardır. Cilt hücrelerinde uyarılmayı tetikleyerek çoğalmakta bulaşıcı etki gösteren sorunlardır. Bu sorunların ciddi manada tedavi edilmesi ve bir an evvel önüne geçilmesi gerekir.  Uzun süren araştırmalar neticesinde son iki yılda hemen neredeyse her beş aileden birisinde siğille karşılaşılmıştır. Bağışıklık sisteminin zayıf olmasından dolayı cildin zarar görmesi ve bu tür iltihapların oluşması olasıdır. Ayrıca kişisel yakınlık gibi nedenlerde bu tür iltihapların başlıca sebeplerindendir. Maalesef 2 – 12 yaş arası çocukların %10’unda siğil görülebilmektedir. Bu durum gençlerde ise 16 – 18 yaş arasında %15 – 20 oranında görülmektedir. Bunun gibi rahatsızlık vere siğillerin tedavi edilmesinde en ideal ürünlerin üretici olarak adından sıkça bahsettiren markaların başında kuşkusuz Wartner gelir.

Siğillere Çare: Toplumda en sık görülen siğil türleri “Yaygın Siğiller” ve “Topuk siğilleri” olarak bilinir. Yaygın siğiller, genellikle ellerde, dizlerde ve dirseklerde görülmektedir. Tabiri caizse ciltte karnı bahar görüntüsüne mahal veren rahatsız edici iltihaplardır. Taban siğilleri ise, ayrıca “Verruca” olarak da nitelendirilmektedir. Ayak siğilleri ayak tabanlarında, topuklarda ve ayak parmaklarında görülür. Nasır dokusuyla da kaplandığı bilinmektedir.

Siğillerin tedavisinde ortalama %50’si tedavi olmaksızın iki yıl içerisinde yok olabiliyor. Siğil oluşumunun kaynağı olan virüsler, direnç oluşumundan sonra yok olur. Bulaşıcı siğiller de kişinin farklı bölgelerine yayılabilmekte, çoğalabilmekte ve hatta başka kişilere dahi bulaşabilmektedir. Ancak uygun bir tedavi neticesinde siğil yayılımı azaltılabilmektedir. Ayak siğilleri ağrıya ve acıya neden olabilmektedir. Wartnet markası ürünleri bu ağrıları ortadan kaldırıp, siğilleri ortadan kaldırmada oldukça etkilidir. Siğil tedavisinde en tehlikeli yöntem sıradan, gelişi güzel ürün kullanmaktır. Ürün seçiminde evvele siğiller teşhis edilmeli, cilt tipine ve siğil özelliğine uygun ürünler tercih edilmelidir. Wartner marka ürünler, dondurma yöntemine dayanan etkin özellikte tıbbi bir cihazdır.Nasıra Çare: Wartner markası, siğillerin yanı sıra ayrıca nasır tedavisinde de etkili çözümler sunan ürünlerin mucididir. Nasırlar, ciltte zararsız gibi görünse de oldukça içsel tehlikeleri bulunan sorunlardır. Nasırların acı verdiği, kızarmaya ve iltihaplanmalara neden olduğu da bilinmektedir. Farklı geçici yöntemler kullanılarak nasır sıkıntısı giderilse de kalıcı çözüm sağlamak en önemli unsurdur. Nasırların ortadan kaldırılmasında etkili asit jel içerikli eşsiz buluş olarak nitelendirilen Wartner Nasır Kalemi her tür nasırın ortadan kaldırılmasına yardımcı olmaktadır.Tırnak Mantarına Çare: Ciddi bir rahatsızlık gibi görülmese de acı verebilen, şekil bozukluğuna neden olan rahatsızlıklardandır. Ayrıca önemli derecede sınırlamaya neden olabilmektedir. Mantar hastalıklarının başında nitekim olumsuz ruhsal ve fiziksel deneyimler gelmektedir. Nemli ortamlar, teri emen çorap ve ayakkabılar, yüzme havuzları, spor salonları ve duş odalarında halka açık alanlarda çıplak ayakla yürümek ayak mantarlarının oluşum nedenlerindendir.

Ciddi cilt sorunlarına karşı etkili çözüm sunma hususunda birçok üründen farklı olarak kalıcı etki sağlamaktadır. Wartner Markası ürünleri, kullanımı basit ama etkisi güçlü ürünlerdir. Siğil, mantar ve nasır tedavisinde en gözde ürünlerin altında bulunan markadır. Yıllarca siğil, mantar ve nasır sorunlarının giderilmesinde etkili çözümler sunmuştur. Kullanımı kolay ve rahattır. Çığır açan yenilikçi yapısıyla Wartner markası, kendine has dondurma yöntemine dayanan “Yeni Nesil Kriyoterapi” ürününü de özellikle sunmaktadır.

Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.