x
sadsad x
asdasd
Sepet
Marka Listesi
Sırala:
Vitix
Sırala:
Daha Fazla Yükle

VITIX ürünleri portakalrengi.com’da!


Fransa’da bulunan ACM Dermatoloji Laboratuvarları tarafından geliştirilen ve özel olarak formüle edilen ürünleri ile bilhassa cildinizde meydana gelebilecek renk problemlerinin giderilmesine yardımcı olmayı hedefleyen VITIX, adını tüm dünyada duyurmayı başarmış, son derece etkili bir markadır.
VITIX’in birbirinden etkili ürünlerinin yer aldığı ürün yelpazesinde, bitki özlerinden yararlanılarak hazırlanan jeller ile vitamin ve minerallerce zenginleştirilmiş oldukça etkili gıda takviyeleri de yer alır. Bu özel formüllü ve etkisi tüm dünyadaki binlerce kullanıcı tarafından test edilip onaylanmış ürünler, cildinize renk kaybına neden olan problemlerin giderilmesine ve cildinizin sağlığına kavuşmasına yardımcı olur. Bu özelliği ile Vitiligo hastalığının tedavisinde de destekleyici olarak kullanılmaya uygundur.


Vitiligo, dış derinin renk kaybına uğramasıyla oluşan beyaz plaklarla seyreden bir deri hastalığıdır. Modern Tıp Vitiligo’yu, gerekli tedavi uygulandığında iyileşen bir hastalık olarak görür. Vitiligo, bağışıklık sisteminin yanlış programlanarak, cilde renk veren hücrelerin görevini kısıtlaması ile başlayan bir süreçtir. Problemli olan bölgelerde cilde rengini veren melanositlerin kısıtlanması nedeniyle tüyler ve kıllarda da beyazlık görülür. Bu bölgeler kimi zaman görünmeyecek kadar küçük olurken, kimi zaman da çok daha büyük boyutlara ulaşabilir.
VITIX, cildinizde renk kaybına uğramış sorunlu bölgelerin iyileştirilme sürecinde destekleyici olarak kullanabileceğiniz birbirinden etkili jeller ve tedaviye içten katkı sunabilmek amacıyla özel olarak hazırlanan gıda takviyeleri ile bu sıkıntılı süreci olabildiğince rahat atlatabilmeniz için profesyonel bir çalışma yürütür.


Cildinizde mevcut renge bağlı problemlerin en aza indirilmesi ve bu sayede ruhsal olarak da kendinizi çok daha iyi hissetmenizi hedefleyen VITIX, Fransa’dan gelip portakalrengi.com aracılığıyla sizlerle buluşuyor.
Piyasadaki benzerlerine oranla çok daha etkili bir ürün yelpazesine sahip olan VITIX jel ve gıda takviyelerine – kesinlikle uzman tavsiyesine başvurduktan sonra – portakalrengi.com dan vereceğiniz bir siparişle zahmetsizce ulaşabilirsiniz.

Devamını Göster

Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.