sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Görünüm: 3 4
Kargo
Bedava
289,00 TL
Kargo
Bedava
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

VITIX 

Fransa’da bulunan ACM Dermatoloji Laboratuvarları tarafından geliştirilen ve özel olarak formüle edilen ürünleri ile bilhassa cildinizde meydana gelebilecek renk problemlerinin giderilmesine yardımcı olmayı hedefleyen VITIX, adını tüm dünyada duyurmayı başarmış, son derece etkili bir markadır. VITIX’in birbirinden etkili ürünlerinin yer aldığı ürün yelpazesinde, bitki özlerinden yararlanılarak hazırlanan jeller ile vitamin ve minerallerce zenginleştirilmiş oldukça etkili gıda takviyeleri de yer alır. Bu özel formüllü ve etkisi tüm dünyadaki binlerce kullanıcı tarafından test edilip onaylanmış ürünler, cildinize renk kaybına neden olan problemlerin giderilmesine ve cildinizin sağlığına kavuşmasına yardımcı olur. Bu özelliği ile Vitiligo hastalığının tedavisinde de destekleyici olarak kullanılmaya uygundur.

VITIX, cildinizde renk kaybına uğramış sorunlu bölgelerin iyileştirilme sürecinde destekleyici olarak kullanabileceğiniz birbirinden etkili jeller ve tedaviye içten katkı sunabilmek amacıyla özel olarak hazırlanan gıda takviyeleri ile bu sıkıntılı süreci olabildiğince rahat atlatabilmeniz için profesyonel bir çalışma yürütür.

Vitix cildinizde mevcut renge bağlı problemlerin en aza indirilmesi ve bu sayede ruhsal olarak da kendinizi çok daha iyi hissetmenizi hedefler.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.