sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Görünüm: 3 4
Toplam 6 ürün görüntüleniyor.

Vichy Purete Thermale

Cilt bilindiği gibi gün boyunca korumaya ihtiyaç duyar. Farklı etkenlerden dolayı ciddi hasara uğrayabilmekte ve bunun sonucunda ise parçacık, toz ve fazla sebuma neden olunmaktadır. Bu tür sorunlarda cildi istenmeyen kıvama getirip beğenilmeyen yapıya sokar. Vichy Purete Thermale, cildin bakım, temizlik ve onarımını bir arada sunan ürünlerdir. Cilde zararı dokunmayan yapıda özel teknolojiyle geliştirilmiştir. Paraben ve zararlı maddeler içermeyen gelişmiş formüllü ve bileşenli ürünlerdir. Her tür cilt tipine yönelik farklı seçeneklerle sunulmuştur. Temizleyici özelliğinin yanında bakım, onarım ve güçlendirme gibi etkilere de sahiptir. Ayrıca güneş ve dış etkenlere karşı koruyucu özelliği de bulunur. Birçok Vichy Purete Thermale ürünleri Nonkomedojenik ve hipoalerjenik olup dermatolojik ve oftalmolojik testlerden geçmiş ürünlerdir. Ayrıca fizyolojik pH seviyesindeki gözler ve hassas yapılı ciltler için özellikli olarak geliştirilmiş seçenekler sunulur. Cilde yumuşaklık ve tazelik hissi vererek derinlemesine temizlik sağlar. Cilt sorunlarına neden olan etkenlerin ortadan kaldırılmasına yardımcı olur. Cildin korunarak temizlenmesini, bakımının onarılarak yapılmasını sağlar.

Vichy Purete Thermale Temizleyici Köpük: Yüz temizlemek için kullanılmaktadır. Gün içerisinde çeşitli yıpranma ve kire maruz kalan cildi arındırmak amacı ile oluşturulmuş bir köpüktür. Yüz temizleme köpüğü su ile kullanıma uygundur. Cilt su ile köpüğün yüzü temizlemesi için üretilmiştir. Ardından su ile durulama gerektirmektedir. Hassas ciltli kadınlar için üretilmiştir. Bu sayede en hassas ciltler için bile özel etkisi bulunduğundan tüm cilt tiplerine uygunluk gösterir.

Vichy Purete Thermale Tonik: Yüz temizleme toniği olarak kullanılmaktadır. Cildi tazeleyici yapısı bulunmaktadır. Normal ciltler, karma ciltler ve hassas ciltler için uygunluk göstermektedir.

Vichy Purete Thermale Temizleme Jeli: Cildin doğal görünümü ortaya çıkaran ve akne, siyah nokta oluşumunu engellemeye yarayan temizleyici jeldir. Kadınların hassas ciltleri için özel üretilmiştir.

Vichy Purete Thermale 3’ü 1 Arada Misel Solüsyon: Hassas cilt tipine sahip kadınlar için temizleme solüsyonudur. Günlük kullanıma uygundur.

Vichy Purete Thermale 3’ü 1 Arada Yüz Temizleyici: Temizleme sütü, temizleme losyonu ve göz makyajı temizleyicisi olarak kullanılmaktadır. Hassas cilt tipine sahip kadınlar için kullanımı idealdir.

Vichy Purete Thermale Çift Faz Göz Makyajı Temizleyicisi: Hassas ciltler için idealdir. Göz makyajını temizlemek için üretilmiştir. İçerdiği mineral yapısı ile göz ve çevresini beslemektedir. Lens kullanan kadınlar için uygun hassasiyettedir.

Sizler de kendinize uygun olan Vichy Purete Thermale ürünlerinin hassas ciltlere özel formülünden yararlanabilirsiniz.

Vichy Purete Thermale ürünlerini Narecza sitesinden temin edebilir ve buradan oluşturduğunuz siparişlerinizi gene aynı siteden takip edebilirsiniz. www.narecza.com ayrıcalıkları ile sizler de Vichy ürünlerinin kaliteli dünyasına adım atmak için internet sitesi üzerinden sipariş oluşturabilirsiniz. Müşteri memnuniyetinin yüksek düzeyde olduğu Narecza firması aynı zamanda Vichy ürünleri ile de birleşince iki kaliteli firmanın sağladığı yararlar ortaya çıkmaktadır. Firmamız kalitesine güvenmediği hiçbir ürünü sitesinde barındırmaz. Ayrıca bütün ürünlerin Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış olması gerekmektedir. Onaysız hiçbir ürün firmamıza giremediği gibi bunların satışının yapılması ve kullanımı da önerilmez. Bu nedenle sizler de Narecza üzerinden tescillenmiş ürünleri alırsanız cildiniz ile dost Vichy Purete Thermale ile daha sağlıklı bir hayata merhaba diyebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.