sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Görünüm: 3 4
Sepette Özel Kampanya

%15

%15
179,90 TL
152,92 TL
Kargo
Bedava

%15

Kargo
Bedava
%15
350,00 TL
297,50 TL
Kargo
Bedava

%15

Kargo
Bedava
%15
246,90 TL
209,87 TL
Kargo
Bedava

%15

Kargo
Bedava
%15
219,90 TL
186,91 TL
Kargo
Bedava

%15

Kargo
Bedava
%15
246,90 TL
209,87 TL
Kargo
Bedava

%15

Kargo
Bedava
%15
254,90 TL
216,66 TL
Kargo
Bedava

%15

Kargo
Bedava
%15
199,90 TL
169,91 TL
Kargo
Bedava
Kargo
Bedava
256,75 TL
Kargo
Bedava

%15

Kargo
Bedava
%15
199,90 TL
169,91 TL
Kargo
Bedava
Toplam 9 ürün görüntüleniyor.

Vİchy Liftactiv Serisi

Vichy Liftactiv Serisi kadınlar için özel üretilmiş yaşlanma karşıtı olan ürünlerden oluşmaktadır. Yaşlanma belirtilerinin ortadan kaybolmasına yönelik üretilmiştir. Ciltte meydana gelen ve yaş almaya bağlı, kilo kaybına bağlı sıkılık kaybının yokluğuna etkili bir çözüm olarak sunulmaktadır. Bu sayede cilt soluk rengini ve sıkılık kaybı özelliklerini kaybederek tekrar eski genç görünümüne kavuşur. Yaşlanma karşıtı oluşturulan bu ürün cildin güçlü yapısı için ideal şekilde formüle edilmiştir. Günlük olarak kullanılan ürünler ile yaşlanma belirtilerinden kurtulmak klinik olarak test edilmiş olup en etkili krem ve dermokozmetik ürünlerini sitemizden temin etmeniz mümkün kılınmıştır.

Vichy Liftactiv Micro Hyalu Oatches: Göz çevresine uygulanan gözaltı bandıdır. Yüzde yüz olarak doğal kaynaklı bir üründür. Cilt bakımının yapılmasının ardından gece boyunca göz çevresinde kalarak yaşlanma karşıtı belirtileri ortadan kaldırmaktadır. Teknolojik gelişim sayesinde kadınlar için özel üretilmiştir. Etkisi klinik olarak test edilmiştir. Gözaltına yapıştırıldıktan sonra bütün gece buradaki hücrelere nüfus ederek gözaltı torbası görünümünü ve gözaltında meydana gelen halka oluşumunu engellemektedir.

Vichy Liftactiv Collagen Specialist Kremi: Kadınlara özel kırışıklık karşıtı, gündüz kremidir. Yaşlanma oluşumunu engellemek için kırışıklıkları onarıcı etkisi ile yok etmektedir. Cilde nem dengesi verir. Bu sayede kırışık görünüm ve kuruluğa bağlı çizgiler yok olur. Yüksek performans özelliği sayesinde hücreleri onarıcı ve yenileyici etkisi ile cilt hücrelerini sıkılaştırmaktadır. Gözenekleri açar, cilde genç ve taze bir görünüm katar.

Vichy Liftactiv Serisi Hyalu Mask: Günlük kullanım için ideal yüz maskesidir. Kadınlar için üretilmiştir. Maske içeriğinde Vichy Mineral termal suyu bulunmaktadır. Aynı zamanda içerdiği asit ve maya özü sayesinde de cilde esnek bir görünüm kazandırmaktadır. Yorgunluk izleri yüzde zaman içerisinde çökmelere ve sarkmalara yol açmaktadır. Bu yüz maskesi sayesinde daha sıkı ve esnek görünüm aynı anda olmaktadır. Maskeyi uyguladıktan beş dakika sonra etkisini hissedebileceğiniz taze bir cilt görünümü oluşacaktır.

Vichy Liftactiv Serisi ürünleri için sizler de Narecza firmasından hızlı sipariş oluşturabilirsiniz. Bu ürüne özel kampanyalardan yararlanmakla kalmaz aynı zamanda da ödeme koşullarından faydalanırsınız. Tüm Vichy ürünlerine sitemiz aracılığı ile ulaşmanız mümkündür.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.