sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Görünüm: 3 4
%15
%15
109,90 TL
93,41 TL
%15
Kargo
Bedava
%15
479,90 TL
407,91 TL
Kargo
Bedava
Kargo
Bedava
479,90 TL
Kargo
Bedava
%15
Kargo
Bedava
%15
275,00 TL
233,75 TL
Kargo
Bedava
%15
%15
86,90 TL
73,87 TL
%15
%15
86,90 TL
73,87 TL
%15
%15
109,90 TL
93,41 TL
%15
Kargo
Bedava
%15
399,00 TL
339,15 TL
Kargo
Bedava
Toplam 14 ürün görüntüleniyor.

Vichy Dercos Saç Bakımı

Vichy Dercos Saç Bakımı özel olarak üretilmiş şampuan formüllerinden oluşmaktadır. Bu ürünlerin her biri ihtiyaca yönelik olarak farklı maddeler içeren karışımlardır. Saçı besler, kirden arındırır. Günün stresinde saçlarınızın da yatışmasını sağlar. Hacim ve dolgunluk hissi verir. Saç derisinde oluşacak kepek, egzama, dökülme ve kızarıklıklara karşı özel etkileri olan ürünlerden oluşmaktadır. Dercos saç bakım ürünleri bir seri halinde piyasada bulunmaktadır. Bu serinin içinde şampuan, saç bakım kremleri bulunmaktadır. Kullanım ve uygulama kolaylığı ile pratik ürünler olarak piyasadaki yerini almaktadır. Vichy Dercos Saç Bakımı ürün listesini aşağıda bulabilirsiniz.

Vichy Dercos Kepek Karşıtı Şampuan: Yağlı saçlar, sürekli yapışkan ve inatçı saçlar için özel şampuandır. Erkek ve kadınlara özel olarak etkilidir. Yağlı saçlar ve kepekli saçlar üzerinde etkilidir. Kepek oluşumunu minimum seviyeye indirir. Günlük kullanım için uygundur. Hafta birkaç kez düzenli kullanım önerilmektedir.

Vichy Dercos Energisant Şampuan: Bu şampuan saç dökülmeleri karşıtıdır. Kadın ve erkeklerde kullanım için uygundur. Saç dökülmesi problemi yaşayan kişiler için ideal kullanım seviyesindedir. Günlük kullanım için uygundur. Her duşta kullanılması önerilmektedir. Bu sayede saç dökülmesi probleminde ciddi oranda azalma meydana gelecektir. Düzenli kullanım sonrasında dökülme ortadan kalkacaktır.

Vichy Dercos Sebum Karşıtı Şampuan: Kadın ve erkek için kullanım uygunluğu vardır. Aşırı yağlanma karşıtıdır. Aşırı yağlı saçların günlük olarak kullanımına uygun şekilde üretilmiştir. Bu sayede yağlanma sorunu oluşan kişilerin her duşta kullanması önerilmektedir.

Vichy Dercos Densi Solutions: Yoğun görünümlü ve dolgun olan saçlar için yatıştırıcı, düzenleyici şampuandır. Saç yenileme etkisi bulunmaktadır. Bu sayede saçların hacim kazanmasını ve sağlıklı uzamasını sağlar. Kalın hacimli saçların daha kolay şekil almasına yardımcı olur. İnce telli saçlar için de saça canlılık görünümü kazanmasını sağlar. Çift taraflı etkisi bulunmaktadır. Çoğunlukla saç yoğunluğunda azalma ve kayıp yaşayan kişiler için uygunluk göstermektedir. Günlük kullanım için uygundur. Erkek ve kadınlar için kullanım uygunluğu bulunmaktadır.

Sizler de Vichy Dercos Saç Bakımı ürünleri için Narecza firmasından sipariş oluşturabilirsiniz. Saç tipinize ve kullanım amacınıza özel şampuan seçenekleri ile sizlere anında hizmet kalitesini bir arada sunmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.