x
sadsad x
asdasd
Sepet
Marka Listesi
Sırala:
Viaxi
Sırala:
Daha Fazla Yükle

VİAXİ


Türkiye'de sağlık sektöründe başarılı işlere imza atan şirketlerden olan Armoni Medikal, kendi markaları olan “Viaxi Serisi” uzun süredir uluslararası pazara sunmaktadır. 2014 yılı itibari ile de dünya markası olması için arayışları devam etmektedir. Avrupa ve ABD'de kendini kanıtlamış markalar arasında yer alması son derece önemli bir hedeftir. Kişisel bakım, sağlık ürünlerii kaliteli ve üst kategorilere yerleştirmek için oldukça fazla çaba sarfeder.


Viaxi Serisi konsepti oluşturulurken toplumda kişisel bakım konusunda nelerin önemli olduğu ve hassas olan noktaların neler olduğu konusunda ilgi ve birikim sahibidir. Marka tüketicilerine fazlası ile saygı göstermektedir. Markanınn sektöre kattığı değer yadsınamaz. Sektörde en iyi olma hedefi ile ilerleyen marka, piyasa tarafından da ödüllendirilmektedir. İlerleme ve büyüme hedefi olan “Viaxi Serisi” inovasyonu fazlası ile önemsemektedir. Faliyet gösterilen firmada, yeni fikir ve ürünlerin gelişimi sağlanmaktadır. Ar-Ge olarak aralıksız faaliyet gösteren firma sektörün tüm yeniliklerini takip ederek özellikle Avrupa ve ABD piyasasından ürün akışı gerçekleştirmektedir.


“Viaxi Serisi” ürünleri farklı alanlarda tüketicilerine hizmet sunmaktadır. Özellikle yetişkin ürünlerini piyasaya sunar. Bilindiği gibi yetişkin ürünleri, cinsel yaşamı sağlıklı, hijyenik ve keyifli hale getirmek için geliştirilmiş ürünler olarak nitelendirilir. Vajinal sorunların önlenmesi, tahrişin, akıntıların önüne geçilmesi noktasında tercih edilmektedir. Daha mutlu ilişkiler için tercih edilebilecek olan ürünlarin geniş yelpazede sunulmasına yardımcı olur. Bayan ve erkeklerde tercih edilebilecek ürünler; geciktiriciler, kayganlaştırıcılar, krem ve jeller, masaj yağları gibi sıralanabilir.
Cinsel ilişki sırasında birçok sorunla karşılaşmak olasıdır. Kadın ve erkeklerin kendilerine, fizyolojik özelliklerine göre karşılaşabilecekleri sorunlar olabilir. Her yaşta ve dönemde karşılaşılabilecek olan sorunların giderilmesi noktasında gereken koruma maksimum düzeyde gerçekleştirilir. Bu noktada marka ürünlerini tercih ederek mevcut durumun daha iyiye doğru gitmesine destek olmak mümkün hale gelir.
Ürünlerinden bazılarına bakılacak olursa:

Viaxi Long Time Spray 50ml: Soğutucu ve hissiyat azaltıcı özelliğiyle birlikteliklerin daha uzun sürmesine yardımcı olabilir. Tatsız, renksiz ve kokusuz olan ürün 50 ml'dir. Ürün, 60 defa kullanılabilmektedir.


Viaxi İntimate Hijyen Mendili: Kişisel hijyen mendilleri içerdiğindeki laktik asit ile genital bölgede asitik ortamı optimal düzeyde tutar. Dış genital bölgenin doğal yapısı korur.


Viaxi Masaj Yağı Vanilyalı 177ml: Canlı, parlak ve yumuşak cilt gelişimine destek olur. %100 doğal olan ürün zengin bileşenleri ile tamamen gerçek meyve özleri kullanılarak oluşturulmuştur. Orijinal vanilya tadı ve kokusuna sahiptir.


Viaxi Tightening Gel 50ml: Kadınların doğum sonrasında meydana gelen sarkmaları, hormonsal değişiklikleri, yaşla birlikte gelişen deformasyon sorunlarına yardımcı çözüm sunar. Vajinel duvarların elastikiyetini arttırır.


Viaxi Glide Kayganlaştırıcı Jel A+ 100ml: Su bazlı, renksiz ve kokusuz olan ürün anal ilişkiler için özel olarak tasarlanmıştır. Uzun süre kurumayan kayganlaştırıcı özelliği ve rahatlatıcı etkisiyle anal ve vajinal kuruluğu azaltmaya yardımcı olur.


Bunun gibi birçok farklı alanda ürün ihtiyaca cevap vererek gereken bakımı destekler. Viaxi, marka olarak tüketicilerine doğal, sağlıklı bakımı sunar. Marka bay ve bayan herkesin ihtiyaçlarına cevap verebilme gücüne sahiptir. Sizde Viaxi, ile kişisel bakım ve cinsel ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.