x
sadsad x
asdasd
Sepet
Marka Listesi
Sırala:
Viaxi
Sırala:
Daha Fazla Yükle

VİAXİ

Türkiye'de sağlık sektöründe başarılı işlere imza atan şirketlerden olan Armoni Medikal, kendi markaları olan “Viaxi Serisi” uzun süredir uluslararası pazara sunmaktadır. 2014 yılı itibari ile de dünya markası olması için arayışları devam etmektedir. Avrupa ve ABD'de kendini kanıtlamış markalar arasında yer alması son derece önemli bir hedeftir. Kişisel bakım, sağlık ürünlerii kaliteli ve üst kategorilere yerleştirmek için oldukça fazla çaba sarfeder.  Viaxi Serisi konsepti oluşturulurken toplumda kişisel bakım konusunda nelerin önemli olduğu ve hassas olan noktaların neler olduğu konusunda ilgi ve birikim sahibidir. Marka tüketicilerine fazlası ile saygı göstermektedir. Markanınn sektöre kattığı değer yadsınamaz. Sektörde en iyi olma hedefi ile ilerleyen marka, piyasa tarafından da ödüllendirilmektedir. İlerleme ve büyüme hedefi olan “Viaxi Serisi” inovasyonu fazlası ile önemsemektedir. Faliyet gösterilen firmada, yeni fikir ve ürünlerin gelişimi sağlanmaktadır. Ar-Ge olarak aralıksız faaliyet gösteren firma sektörün tüm yeniliklerini takip ederek özellikle Avrupa ve ABD piyasasından ürün akışı gerçekleştirmektedir.

“Viaxi Serisi” ürünleri farklı alanlarda tüketicilerine hizmet sunmaktadır. Özellikle yetişkin ürünlerini piyasaya sunar. Bilindiği gibi yetişkin ürünleri, cinsel yaşamı sağlıklı, hijyenik ve keyifli hale getirmek için geliştirilmiş ürünler olarak nitelendirilir. Vajinal sorunların önlenmesi, tahrişin, akıntıların önüne geçilmesi noktasında tercih edilmektedir. Daha mutlu ilişkiler için tercih edilebilecek olan ürünlarin geniş yelpazede sunulmasına yardımcı olur. Bayan ve erkeklerde tercih edilebilecek ürünler; geciktiriciler, kayganlaştırıcılar, krem ve jeller, masaj yağları gibi sıralanabilir.
esin ihtiyaçlarına cevap verebilme gücüne sahiptir. Sizde Viaxi, ile kişisel bakım ve cinsel ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.