x
sadsad x
asdasd
Sepet
Marka Listesi

Sırala:
Varimed
Sırala:

Varimed

Varimed markası, Varimed San. Ve Tic. Ltd. Şti. adı ile 1999 yılında İstanbul Bayrampaşa’da, genel olarak medikal ürünler ve varis tedavisi ürünleri üretmek amacı ile kurulmuş bir firmadır. Ürettiği varis çorapları ve medikal ürünler ile pazarda lider konuma gelmiş ve tamamen müşterilerinin ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda ürünler üretmeye özen göstermiştir. 2008 yılında anti embolik çorap üretimine başlama kararı almış ve tesislerinde buna uygun son teknoloji ürünler kullanmaya özen göstermiştir. Markanın genel amacı uygun fiyatlarla, müşterilerin ihtiyaçlarına hitap eden ürünler üretmek ve sağladıkları faydayı en yükseğe çıkarmaktır.

Farklı seviyelerde, farklı tehlikelerde ve şekillerde varisler bulunmaktadır. Hafif, orta, yüksek düzeyde varislerin yanı sıra venöz (toplar damar yetmezliği) ve amboli ( pıhtılaşma) yapan varisler de bulunur. Varis tedavisi için en bilinen, en kolay ve en etkili çözümlerden biri varis çorabı kullanmaktır. Varimed varis çorapları da varis probleminizin tedavisi için büyük bir özenle üretilmiş bir ürün skalasına sahiptir.

Varimed varis çorapları her varis türü için özel olarak üretilmiş bir ürün skalasına sahiptir. Hafif basınç, orta basınç, yüksek basınç, çok yüksek basınç, anti, diyabetik çorap türleri ile her çeşit varis problemine karşı farklı bir ürünü vardır. Varislerin çeşidine uygun basınçlarda üretilmiştir ve bu çeşitli varislerin tedavisini yapar, varisin zarar görmeden, deriden yaptıkları renk farklılıkları ve belirginlikleri, kısacası estetiği bozan istenmeyen görünümleri yok eden özelliktedir. Hafif düzeydeki varislerin ilerlemesini, ileri seviyedeki varislerin patlama, şişme gibi sorunlardan uzak durmasını sağlar.Farklı boylarda, farklı renklerde ve farklı materyallerde (pamuklu, elastik vb.) çeşitleri vardır. Diyabetliler için özel olarak üretilmiş bir çorap serisine sahiptir. Kullanıcılarının hayatın her alanında bacaklarının rahatlığını düşünen marka, seyahat çorabı gibi ekstra ürünler de üretmiştir. Bütün ürünler anti bakteriyaldir. Erkek ve kadınlar için farklı tasarlanmış ürünler mevcuttur. Her çorap kullanacak kişinin bacak ve vücut ölçülerine göre tasarlanır.

Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.