x
sadsad x
asdasd
Sepet
Marka Listesi
Yeni Ürünler
Bioder Bitkisel Tüy Döküc... Bioder Bitkisel Tüy Döküc... Bioder Epiten Ağda Bezi 1... Bioder Epiten Tüy Azaltıc... Cosmed Glabrous Epilation... Noreva Kerapil Dermo Regu... Bioder Biocure Yüz İçin T... Bioder Biocure Cream Body... Bioder Biocure Cream Face... Bioder Biocure Body Tüy A...
Sırala:
1 2
SVR Laboratoires
%20indirim 99,00 TL 79,20 TL
Sırala:
Daha Fazla Yükle
1 2

Tüy Dökücü ve Azaltıcılar

Tüy dökücü ürünler kadınlar için vazgeçilmez ürünlerdir. Kadınların fazlaca tercih ettiği ürünler birçok kadın tarafından sıkça kullanılır. Kol, bacak olmak üzere birçok bölgede kullanılan ürünler içeriğindeki aktifler sayesinde kıl kökünü uyarır ve tüylerin dökülmesini sağlar. Kullanımı sonrasında tekrar oluşmasını da engeller.

Tüy dökücü ürünler ağda gibi ürünlerin verdiği acıyı vermezler. Cilde kısa zamanda tazelik, ferahlık ve parlak bir görünüm kazandırır. Tüm tüyleri etkiler. Kötü koku içermez, parfüm içeriklidir. Kısa sürede tüylerin dökülmesine yardımcı olur. Cilt bakımınıza öncelik gösterir ve cilde zarar vermez.

Bilindiği gibi vücutta belli ölçülerde bulunan tüy normal olarak kabul edilir. Fakat aşırı tüylenme ve tüylerin normalden fazla olması görünüm olarak oldukça sıkıntılıdır. Vücuttaki tüylerin önemli fonksiyonları vardır. Toz ve kirden cildi korur ve vücut sıcaklığını kontrol ederler. Ancak fazla olan tüylenme kadınlar açısından oldukça sıkıntı durumlara neden olabilir.

Vücutta meydana gelen tüylenme nedenlerine bakacak olursak:

Hirsutizm hormonal kaynaklı olarak vücutta aşırı tüylenmeye neden olan bir durumdur.

Hormonsal değişimlerde vücutta tüylenmeye neden olabilir.

Kadınların androjen hormonu seviyesindeki artışta yüz bölgesinde tüylenmeye neden olabilir.

Polikistik over sendromu tüylenmeye neden olabilir.

Böbreküstü bezlerindeki tümör tüylenmeye neden olur.

İnsülin direnci gibi sıralanabilir.

Tüylenme yüz bölgesinde anormal şekilde tüy gelişimi ile kendisini gösterir. Kısa zamanda vücuttaki tüylenmelerde de artış görülmektedir. Vücuttaki tüylenmeye kas yoğunluk artışı ve seste değişimlerde eşlik edebilir.

Belirtiler daha fazla da arttırılabilir. Bu noktada uygun olan tüy dökücü ve azaltıcı ürünleri tercih edebilir ve istenmeyen tüylere veda edebilirsiniz.

Detaylı bilgi ve ürünleri incelemek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Devamını Göster

Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.