x
sadsad x
asdasd
Sepet
Tung Dil Fırçası
Marka: Tung
Barkod: 614373960245

Tung Dil Fırçası

49,90 TL(KDV DAHİL)
15
Miktar
Güncelleme Tarihi: Özet Bilgi:

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : Tung
Ürün Serisi : Dil Temizleyiciler
Boyut : -
Güncelleme Tarihi : 07.06.2017 - Çarşamba
Özet Bilgi : Özel olarak tasarlanmış bir ürün olup dil bölgesini temizlemenizi kolaylaştırır.
Tung Dil Fırçası

Bir diş hekimi tarafından özel olarak tasarlanmış bir üründür. Ağız ve diş sağlığının en önemli unsurlarından biri dil temizliğidir. Çoğu kişi ağız bakımında dil temizliğini unutur. Oysa dil üzerinde de bakteriler vardır ve bunlar arınmazsa kötü kokan nefes gibi sonuçlar meydana gelebilir. Dil temizliğinin yanı sıra Tung Dil Fırçası diş ve diş eti kısımlarında var olan bakterileri, plakları ya da diğer istenmeyen unsurları yok etme konusunda etki sunar.

Geniş, yuvarlak kafası ve kısa dayanıklı kıllar çok daha fazla alanı kapsamasını sağlar. Diş fırçası ve diş fırçasının arkasına oranla çok daha etkili ve rahattır.Fırçanın geniş yuvarlatılmış baş kısmı dil yüzeyini rahatça kavramak içindir. Ürünün Tung Dil Macunu ile birlikte kullanılması tavsiye edilir.

Tung Dil Fırçası Özellikleri

Özellikle dilin kuytu taraflarını fırçalamak için dizayn edilmiştir. Diğer ürünler gibi kaba ve sert değildir. Fırçanın kısa ve dayanıklı kılları ulaşılması zor bölgelere rahatça nüfuz eder. Sadece 10 saniye içerisinde, diliniz temiz ve nefesiniz ferah olacaktır. Ağız içindeki bazı yüzeylere ulaşmak acı verici sonuçlara neden olabilir. Özellikle bir dil fırçasıyla değil de diş fırçasıyla temizleme yapıldığında yara, kazanama gibi durumlar meydana gelebilir. Tung Dil Fırçası tamamen bunun için tasarlanan bir ürün olduğu için dayanıklı kıllarla çevrilmiştir ve herhangi bir zarara neden olmadan ağız için bakımınızı yapmanıza yardımcı olur.

Uygulanan Bölge: Ürün dil bölgesini temizlemeniz için kullanıma uygundur.

Vücuda Etkisi: Dil yüzeyinde oluşan bakterileri rahat bir şekilde temizlemenize yardımcı olur.

Kullanım Şekli: Tung Dil Macunu ile birlikte kullanılması tavsiye edilir. Macunu üzerine sıktıktan sonra diş eti bölgelerinizi ve dilinizi temizleyebilirsiniz.

Kullanım Miktarı ve Zamanı: Günlük kullanım için uygundur.
KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.