x
Sepet
Tritone Forte Krem
Marka: Tritone
Barkod: 8699708030062

Tritone Forte Krem

139,50 TL(KDV DAHİL)
15
Miktar
Güncelleme Tarihi: Özet Bilgi:

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : Tritone
Ürün Serisi : Güneş Bakım Ürünleri
Ürün Özellikleri : Doğumda oluşan çatlakların giderilmesine ve selülit oluşumuna karşı etkili bakım sağlar.Hamilelik surecinde oluşan cilt lekelerine karşı etmen oluşturur.
Güncelleme Tarihi : 17.06.2016 - Cuma
Boyut : 30 gr
Özet Bilgi : Güçlü güneş koruması ve cilt dayanıklılığı sağlayan cilt bakım kremidir. Cildi çepeçevre sarmalayarak güneşin zararlı ışınlarına ve dış etkenlere karşı korur. Cildi besleyip nemlendirerek güçlendirir ve dayanıklı hale getirir. Sertliği ve gerginliği giderir. Temiz ve kuru haldeki avret mahallin ve göz çevresi haricinde tüm vücuda masaj yapılarak az miktarda uygulanabilir. Akabinde durulama olmadığı gibi, yüzme, yıkanma ve kurulanma sonrası işlem tekrar ettirilmelidir. Günlük kullanıma uygundur ve tüm cilt tiplerinde kullanılabilir.

Tritone Forte Krem – 30 gr

Güneşin zararlı ışınlarından kaynaklı lekelerin ve hamilelik sonrası, yaşlılık gibi etkenlerden oluşan lekelerin giderilmesinde etkili özellikte koruyucu kremdir. Tritone Forte Krem – 30 gr, hatalı ve yanlış beslenme, menopoz, uzun süreli hormonsal hapların kullanımı ve yaşlanma gibi etkenlerde oluşmuş cilt sorunlarının tedavisinde ve lekelerin giderilmesinde kullanılan koruyucu kremdir.

Vücudun en fazla ihtiyaç duyduğu oksijeni içermektedir. Özellikle cilt yenilenmesi, ölü derinlerin işlevsel hale getirilmesi ve kırışıklıkların giderilmesi hususunda oldukça etkilidir. Kan dolaşımını hızlandırıcı özelliğiyle ciltteki elastik yapıyı onarmakta ve cilde sağlık kazandırmaktadır. Şuana kadar hiçbir yan etkisi görülmemiştir. Selülit ve doğum çatlaklarının giderilmesine yardımcı olur. Sivilce ve benzeri leke gidericidir. Tritone Forte Krem

Tritone Forte Krem - 30 gr Özellikleri

Cilde aydınlık ve parlaklık kazandırma hususunda etkili Tritone Forte Krem, cildi güneşe karşı koruyup güçlendirirken, aynı zamanda da ciltte meydana gelmiş lekeleri giderip renk bozukluğunu düzeltir. Cilt renginin daha homojen ve pürüzsüz görünmesine yardımcı olur.

Uygulandığı Bölgeler: Yüz, omuz, boyun, ayak ve kollar gibi birçok bölgeye müköz membranlara temas ettirilmeyecek şekilde uygulanabilir.

Kullanım Şekli: Cilde sürülüp parmaklarla hafifçe ovularak tüm cilde yedirilmesi sağlanır. Güneşe karşı etkili koruma için sonrasında Tritone SPF 50 Güneş Koruyucu Losyonun uygulanması tavsiye edilmektedir.

Kullanım Miktarı ve Zamanı: Cilt tipine ve leke sıklığına göre uygun miktarda sabah ve akşam günde 2, ihtiyaca göre ise 3 defa uygulanır.

Not: “Güçlü etkiye sahip ürünlerden olduğu için gün içerisinde sadece ihtiyaç duyulan sorunlu bölgelere günde bir defa uygulanması önerilir.”

Uyarı: “Tritone Forte Krem çocukların ulaşamayacağı bölgelerde ve oda sıcaklığında saklanmalıdır. Haricen kullanıldığından müköz membranlara temas ettirilmeden uygulanmalıdır.KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.