x
sadsad x
asdasd
Sepet
Marka Listesi

Sırala:
Tritone
Sırala:
Daha Fazla Yükle

Tritone

Vücudun dostu ve cilt uzmanı olarak işlev gösteren ürünlerin mucidi, cilt sorunlarının akıncı askeri niteliğinde güç gösteren cilt bakım markasıdır. Tamamen cilt sorunları üzerine odaklı ürünler üreten yabancı ülke patentli bakım markasıdır. Farklı ürün yelpazesiyle cilt sorunlarına, lekelere, güneşe ve benzeri sorunlara karşı koruyucu nitelikte hizmet sunmaktadır.

Hangi Amaçlar Doğrultusunda Tritone Markası Kullanılır?

Tritone markası, cilt bakımı ve koruması hususunda etkili ürünler üreten eşsiz markalardandır. Tritone ürünleri, lekeli ciltlerin, sorunlu ve hasarlı ciltlerin tedavisinde en çok tercih edilen ürünlerdir. Cilt üzerinde oluşmuş kahverengi lekelerin, renk bozukluklarının, çillerin, yaşlılık lekelerinin, sivilce ve akne kalıntılarının giderilmesinde kullanılan ürünlerin üreticisidir.

Ürünleri sayesinde sivilceli ciltlerde sivilce sorunu dışı etkenlerin ortadan kaldırılması, yaşlılık neticesinde oluşan lekelerin yok edilmesi, güneşin zararlı ışınlarının azaltılması, etkilerinin yok edilmesi ve güneşe karşı korunması sağlanabilmektedir. Diğer markalardan ayıran en önemli özelliklerinden birisi de kullanımı kolay, etkisi büyük özellikte ürünler üretiyor olması ve ürettiği ürün etkilerinin yanında oldukça uygun fiyatlarla sunulmuş olmasıdır.

Neden Tritone Markası

Birçok uzman tarafından özellikle önerilen, cilt bakım uzmanlarında tedavi maksatlı sunulan, aynı zamanda birçok kullanıcı tarafından güneş koruyucu olarak tercih edilen ürünlerin altında bulunan imzanın mürebbisidir.

Etkisi bakımından en çok tercih edilen ürünleri; Tritone Forte Krem, Tritone SPF 50+ Güneş Koruyucu Losyon ve Tritone Kremdir. Cilde sunduğu bakım içerisinde tedavinin yanı sıra, ayrıca gerekli olan besinin kazandırılmasına, nemin sağlanmasına da yardımcıdır. Kan dolaşımını hızlandırıcı etkisiyle, sarkıklık gibi birçok soruna karşı kalıcı sorunlar sağlar.

Soru - Cevap

Cildimde sarı lekeler oluştu. Güneşe çıktığımda daha da büyüyorlar. Tritone forte bu sarı lekelere iyi gelir mi ?

Tritone ürünlerinin birçok lekeyi giderdiği bilinmektedir. Sarı, kahverengi, siyah vb. birçok cilt lekesinin ortadan kaldırılmasında oldukça etkili ürünlerdir.

Güneş lekelerine iyi geliyor mu Tritone forte?  Kışın kullandığımızda lekeler geçse dahi yazın tekrar Tritone forte kullanmamız gerekir mi ?

Tritone ürünleri düzenli kullanıldığında kalıcı çözümler sunmaktadır. Lekeler giderildiği zaman dış etkenlerce yeniden leke oluşumu sağlanmadıkça yaz-kış olsun lekelerin yeniden oluşması söz konusu değildir. Tritone forte ürünü ise, bu hususta oldukça kalıcı etkiye sahiptir.

Ürün kullanımının verimliliği için güneş koruyucu krem kullanmam şart mı ?

Evvela bilinmelidir ki, Tritone ürünleri özellik bakımından farklılık göstermektedir. Bu nedenle leke gidericiliği yüksek özellikte ürünlerden sonra ciltte leke oluşumunun tekrarlanmaması ve verimliliğin artırılması için sonrasında güneş koruyucu krem kullanılması önerilir. Birçok kullanıcının tavsiyesi de bu yöndedir.

Devamını Göster

Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.