x
sadsad x
asdasd
Sepet
The Organic Pharmacy Lip & Eye Cream Göz ve Dudak Bakım Kremi 10ml
Barkod: 5060063492261

The Organic Pharmacy Lip & Eye Cream Göz ve Dudak Bakım Kremi 10ml

449,00 TL(KDV DAHİL)
15
Miktar
Güncelleme Tarihi: Özet Bilgi:

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)Marka : The Organic Pharmacy
Ürün Serisi : Dudak Bakımı
Boyut : 10 ml
Güncelleme Tarihi : 17.08.2018 - Cuma
Özet Bilgi : Kolajen etkili ürün cildin sıkılaşmasına imkan tanır. Göz kenarındaki ince çizgilerin giderilmesi noktasında etkili bakım gerçekleştirir. Kırışma ve tahrişlerin giderilmesine yardımcı olur. Yumuşak ve pürüzsüz cilt gelişimine yardımcı olur. Dudak ve göz çevresini besler, nemlendirir, sıkılaştırıcı etki sağlar. Kolajen sentezini sağlar, canlandırıcı, güçlendirici bakım imkanı sağlar. Yapılandırıcı bakım ürünü sayesinde güçlü ve sağlıklı cilt gelişimi sağlanır. Ürün talimataları doğrultusunda kullanılmalıdır.
The Organic Pharmacy Lip & Eye Cream Göz ve Dudak Bakım Kremi 10ml

Kırışıklıkları giderici etki sunan ürün pürüzsüzleştirici etki sunar. Şekillendirici bakım ürünü ile cilt dokusundaki kolajen sentezi yenilenir, canlanır cildi içerden ve dışardan yapılandırır. Yenileyici ve yapılandırıcı bakım ürünü sıkılaştırıcı ve pürüzsüzleştirici etki sunar. The Organic Pharmacy Lip & Eye Cream Göz ve Dudak Bakım Kremi 10ml, ince çizgi ve kırışıklıkların azaltılmasında gereken korumayı destekler. Kontürleri belirginleştiren ürün göz ve dudak bölgesini yapılandırır. Genç cildin doğal sıkılığını ve yumuşaklığını arttırır. Yaş ilerledikçe azalan kolajenin artmasını destekler. Cildin doğal sıkılığını ve yumuşaklığını destekler. Yaşın ilerlemesi ile cilt sıkılığını kaybeder bu noktada da etkili koruyucu güçlü koruma sağlar. Bileşimindeki proteinler sayesinde cildi yapılandırır, cildin direncini arttırır. Sarkmaları tedavi eder, cilt yüzeyine tabaka oluşturur, sağlıklı ve bakımlı cilt gelişimine imkan tanır.

The Organic Pharmacy Lip & Eye Cream Göz ve Dudak Bakım Kremi 10ml Özellikleri:

Kırışıklıkları giderici bakım sağlayan ürün cilt dokusundaki kolajen sentezini yeniler, canlandırıcı, yapılandırıcı bakım imkanı sağlar. Sıkılaştırıcı ve pürüzsüzleştirici etki sunar. Yeniden şekillendiren bakım ürünü ile cildin doğal sıkılığı ve yumuşaklığını destekler. Yaşın ilerlemesi ile cildin kaybettiği sıkılık ürün ile tekrara kazanılmaktadır. Cildi yapılandıran ve onaran ürün cilt yüzeyine ince tabaka şeklinde uygulanır ve kısa sürede etki gösterir. The Organic Pharmacy Lip & Eye Cream Göz ve Dudak Bakım Kremi 10ml, göz ve dudak çevresini nemlendirir. Onarıcı, yapılandırıcı bakım ürünü kısa sürede olumlu sonuçlar geliştirmektedir. İnce çizgi ve kırışıklıkları gideren ürün yaşlılık belirtilerini ortadan kaldırır. Kısa sürede hızla emilir, maksimum fayda sağlar.

Cilde Etkisi: Cildin doğal sıkılığını ve esnekliğini arttıran ürün, yumuşak, pürüzsüz cilt gelişimini destekler. Kolajen miktarını dengeler, genç, sağlıklı bakım imkanı sağlar. Bileşimindeki proteinler ile dudak ve göz bakımını maksimum düzeyde gerçekleştirir. Cildi yapılandırır, korur, besler ve canlandırır. Yeni, sağlıklı ve üstün cilt bakımını destek olur.

Uygulanan Bölge: Cilt yüzeyine uygulanır.

Kullanım Şekli: Uygun ölçüde ürün günlük kullanıma uygundur. Talimatları doğrultusunda kullanılmalıdır.

Kullanım Miktarı ve Zamanı: Ürün uygun ölçüde göz ve dudak bölgesine uygulanır. 10 ml olarak sunulmaktadır.
KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.