x
Sepet
%5 indirim
The Organic Pharmacy Herbal Toner Gözenek Küçültücü Tonik 100ml
Barkod: 5060063490526

The Organic Pharmacy Herbal Toner Gözenek Küçültücü Tonik 100ml

210,00 TL
199,50 TL(KDV DAHİL)
15
Miktar
Güncelleme Tarihi: Özet Bilgi:

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)Marka : The Organic Pharmacy
Ürün Serisi : Temizleyiciler ve Tonikler
Boyut : 100 ml
Güncelleme Tarihi : 02.05.2017 - Salı
Özet Bilgi : Sivilce ve aknelerin oluşumları sonrasında yanlış müdehale gözeneklerde büyümelere, açılmalara neden olabilir. Aynı şekilde açık olan gözeneklerin dış etkilerle dolması nedeniyle de gözenekler tıkanarak genişler ve kötü bir hale dönüşebilmektedir. Bu noktada da kullanılan serum ile cilt yüzeyi rahatlar, sakin ve etkili bakım sağlanır. Ürün günlük olarak uygun ölçüde ve şekilde cilt yüzeyine uygulanır.
The Organic Pharmacy Herbal Toner Gözenek Küçültücü Tonik 100ml

Canlandırıcı ve gözeekleri küçültücü tonik, ciltte nem tutar ve epidermisi yoğun olarak nemlendirir, kurumasına karşı önlem alır. İçeriğindeki eşsiz vitamin C glukosit pigmentli noktaların görünüşünü açık olarak düşünür ve serbest radikallere karşı vitamin E ile birlikte birbirinin etkisini arttırarak cildin yaşlanmasına karşı koruma imkanı sunar. The Organic Pharmacy Herbal Toner Gözenek Küçültücü Tonik 100ml, kolajen bozulmasını önler ve cildi sıkılaştırır. Göz çevresi hassas bölgesi için de uygundur. Gün içerisinde gözenekler kirden ve tozdan kapanır ve oldukça zorlu bir cilt yüzeyi ortaya çıkar. Yapılan makyaj ve farklı uygulamalarda gözenekleri tıkar. Bu noktada gözeneklerin temizliğini gerçekleştirmek için düzenli bakım yapılmalı ve doğru ürün tercih edilmelidir. Bu noktada etkili bakım imkanı sağlar.

The Organic Pharmacy Herbal Toner Gözenek Küçültücü Tonik 100ml Özellikleri:

Gözenekler küçülten ve canlandıran ürün, ideal bakım sunar. Bakım düzenli olarak gerçekleştirilmelidir. The Organic Pharmacy Herbal Toner Gözenek Küçültücü Tonik 100ml, sivilce ve aknelerin oluşumları sonrasında yanlış müdehale de gözeneklerde büyümelere açılmalara neden olabilir. Aynı şekilde açık olan gözeneklerin dış etkilerle dolması nedeniyle de gözenekler tıkanarak genişler ve kötü bir hale dönüşür. Bu noktada da The Organic Pharmacy Herbal Toner Gözenek Küçültücü Tonik 100ml önerilmektedir. Cildi canlandıran ürün gözenekleri küçültür ve yoğun nemlendirici bakım imkanı sunar.

Cilde Etkisi: Cildi canlandıran bakım ürünü gözenekleri küçültür. Hyaluronatlar PCA ciltte natürel nem tutucu faktör epidermisi yoğun olarak nemlendirir. Nemlendirici bakım sağlayan ürün ciltte kuruluklara neden olmaz. Serbest radikallere karşı etkili bakım sağlayan ürün, cildin yaşlanmasına karşı da aktif olarak savaşır. Kolajen salınımını arttırır ve etkili koruma imkanını destekler.

Uygulanan Bölge: Cilt yüzeyine; yüz ve boyun bölgesine uygulanır.

Kullanım Şekli: Canlandırıcı ve gözenekleri küçültücü ürün cilt yüzeyine uygun ölçüde sürülür ve bakım sağlanır.

Kullanım Miktarı ve Zamanı: Ürün günlük kullanıma uygundur, 100 ml olarak sunulur.
KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.