sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Görünüm: 3 4
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Tereson

Normal bir vücut fonksiyonu olan terleme olayı, ısının normalin üzerinde olması olayıdır. Isının dengelenmesi için muhakkak terleme olayının gerçekleşmesi gerekir. Beyin fonksiyonlarının yardımı ile gerçekleşen terleme aktif olarak 3 milyon sinyal ile bunu başarmaktadır. Terlemeyi sağlayan birden fazla durum söz konusunur. Terlemeyi kontrol altına almak için önerilen etkili marka Tereson, olumsuz etkileri bloke ederek terlemenin önüne geçer.  Sıcak ortamlar ve fiziksel aktiviter her zaman terlemeyi tetikler. Bunun yanında sıcak hava ve beslenme gibi etkiler de terlemenin kalitesini ve düzeyini belirler. Vücudu etkileyen her türlü uyaran terlemeye neden olabilir. Aşırı terleme ile başa çıkma noktasında önerilen Tereson ile normalin 5 katı çalışan ter bezleri kontrol edebilmek mümkündür. Marka vücuttaki kapalı bölgeler için rahatlıkla kullanılabilir. Ürünleri ile gereken bakımı en iyi şekilde gerçekleştirir. Uygun kouma sağlayan ürünleri ile bölgelerde mikropların yayılmasına izin verilmez ve bu tür etkilerin engellenmesin sağlar. Kullanımı kolay olan ürünleri her dönem rahatlıkla kullanılabilmektedir. Cilt ile uyumlu ürünleri tahrişlere neden olmaz, korumayı sağlar.

Bilindiği gibi özellikle avuç içleri heyecan, endişe, korku sırasında terler, ayaklarda da terlemeler ortaya çıkar. Bu durumda rahatsız olmamak son derece önemlidir. Aşırı derecede terleme olayına karşı gereken önlemin alınması çok önemlidir. Vücutta bir adrenalin deşarjı olduğunda da avuç içlerinde, ayak tabanlarında, koltuk altlarında terleme normalin üzerinde seyreder. Havaların aşırı ısınmasıyla birlikte de terleme problemleri maksimum düzeyde ortaya çıkar. Bu noktada Tereson, vücut yüzeyine dağılmış olan 2-3 milyon ter bezini uyaran yapıya sahiptir. Vücutta bulunan ter bezler suyu cilt yüzeyine atar, sıvının buharlaşmasına destek olur. Terlemenin oluşturduğu nem, bakteri ve mantarlar kokulara neden olur. Duygusal durum değişiklikleri terlemeye neden olmaktadır. Bu noktada kullanılan Tereson, terlemeyi engeller, nemi azaltır, cilde tazelik sunar ve çevredeki insanların, arkadaşlarınız daha rahat ve güvenli yaklaşmasına destek sunar.

Tereson ürünleri, terleme sorununa yönelik olarak geliştirilmiştir. Kapalı olan bölgelerin koku ve aşırı terlemelerine karşı etkili korumaya destek sunar. Vücudun kapalı yerlerindeki mikropların önlenmesine destek sunan ürünler cilt ile uyumludur ve kullanımı ile cilt tahriş olmaz, sağlıklı yapısını koruyarak bakıma yardım eder. Ürünlerine değinecek olursak: Tereson Terlemeyi Önleyici Sprey 50 ml: Vücuttaki kötü kokuların önlenmesine destek olur. Düzenli kullanımla terlemenin kontrol altına girmesine yardımcı olur. Vücutta bakteri oluşumuna izin vermez, etkili ter önleyici, sağlıklı terleme imkanı yakalar. Aşırı terlemeyi kontrol altına alır. Ferahlatıcı bakım sunar. Tereson Terleme Önleyici Solüsyon: Tereson özel formülü sayesinde ter bezi kanallarında mekanik engel oluşturup terin deri yüzeyine çıkmasını engeller, kullanıcılara uzun süreli ve etkili kuruluk imkanı sağlar. Kullanımı pratik ve kolaydır. Geceleri ter bezleri aktif değildir uygulamada bu önemlidir. Tereson etkili bir ter önleyicidir ve başlangıç olarak her gece yatmadan önce kullanılır. Etkisi ertesi gün hissedilmeye başlanacaktır. Terlemeyi 3-4 günde kontrol altına alacak olan ürün, cilt yapısına bağlı olarak farklılık gösterir. Terlemeyi 1-2 günde kontrol altına aldığı da gözlenmiştir. Tereson ürünlerin herhangi bir yan etkisi yoktur. Görüldüğü gibi tamamen doğal ve sağlıklı olan bakım ürünü sayesinde etkili bakım sağlamak mümkündür. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.