x
sadsad x
asdasd
Sepet
Marka Listesi
Sırala:
Teremen
Sırala:
Daha Fazla Yükle

Teremen 

Terleme normal olarak vücudun gerçekleştirdiği bir fonksiyondur. Vücutta belirli bir ısı düzeni ardır. Bu olması gereken bir durumdur. Hatta ısının dengelenmesi için terleme olmalıdır. Normal ve sağlıklı kişilerde terleme olmalıdır. Terlemek için beyin fonksiyonları 3 milyonun üzerinde sinyal göndererek bu işlemi aktif hale getirir. Bu noktada da ter sıvısı olarak adlandırdığımız terleme olayı gerçekleşir. Terlemeyi etkileyen birden fazla durum söz konusudur. Bu noktada terleme karşıtı bakımı etkili şekilde sağlayacak olan terleme önleyeiciler tercih edilmelidir.
Özellikle sıcak ortamlar, fiziksel aktiviteler, stres, sıcaklar ve yemek tercihleri terleme nedenleri arasında sayılabilmektedir. Aşırı terleme ile başa çıkmak için öz bakımın yanı sıra terlemeyi durduracak olan etkili ürünler tercih edilebilir. Aşırı terleme olarak adlandırılan durumu yaşayan kişiler hiperhidroz olarak adlandırılan durumu yaşarlar. Bu durumda aktif olan ter bezleri aşırı çalışır. Normalin 5 katı kadar daha fazla çalışan ter bezlerini kontrol altına almak adına Teremen Ter önleyici ürünleri tercih edilebilmektedir. Markanın ürünleri bay ve bayanlara özel olarak geliştirilmiş benzersiz ve sağlıklı yapıdaki ürünlerdir. Etkili koruma sağlayan ürünleri ile vücutta kötü koku, bakteriler ve mikroorganizmalar engellenir. Teremen Terleme Önleyiciler, koltuk altı gibi kapalı olan bölgelerin terlemesini engeller, kokuların ortama yayılmasına izin vermez. Uygun ortamda yayılan mikropların çoğalmasını ve oluşmasını engeller.

Teremen, marka olarak kişilerin cilt yapısına uygun olarak geliştirilmiştir. Fonksiyonel olarak kullanımı kolay ve rahattır. Her dönem oluşabilecek olan terleme ve kötü kokuların yayılması sorununu ortadan kaldırıcı etki gerçekleştirir. Bunun yanı sıra ciltte oluşabilecek olan tahriş ve benzeri hasarlara izin vermez. Vücutta meydana gelen kokuların ortadan kaldırılmasını hızla gerçekleştirir. Teremen Terleme Önleyiciler, kadınlara ve erkeklere özel olarak tasarlanmıştır. Aslına bakıldığında bu son derece özel bir durumdur. Kadın ve erkeklerdeki hormonların farklı işleyişi dolayısı ile ter bezlerinin farklı çalışmasına ve ortaya çıkacak terleme olayından tutun getirisi olan diğer durumların farklılaşmasına neden olur. Bu durumda da kadın ve erkeklerde vücutta terleme olayı ve sonrasında meydana gelen oluşumlar ayrışır. Teremen, bu durumu göz önüne alarak ürünleri ile etkili koruma gerçekleştirir. Vücuttaki kokuları önler, terlemeyi kontrol altına alır. Terleri önleyen bakım ürünü ter bezlerini kontrol altına alır, salgılanan ter miktarının da azalmasına, kotrol edilmesine destek olur.

Vücuttaki kokuları engeller, çeşitli bakterilerin oluşumuna asla izin vermez. pH değeri cild ile uyumlu olduğundan koruyucu etkisi ile cildi derinden sarar ve gereken korumayı gerçekleştirir. Etkili bir ter önleyici markası olan Teremen, ile sağlıklı ve uzun soluklu öz bakım gerçekleşir. Düzenli olarak kullanılması gereken ürünleri sayesinde gereken koruma, üstün ferah bakım etkili şekilde gerçekleşir.

Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.