x
sadsad x
asdasd
Sepet
Marka Listesi
Sırala:
Telovium
Sırala:
Daha Fazla Yükle

Telovium


Kozmetik ve güneş koruyucu ürünleri ile sektörde faaliyet gösteren Assos firması tarafından tüketicilere sunulan Telovium, saçlarda sağlıklı gelişime destek olur. Ürünleri saç seyrelmelerini engeller, saçların sağlıklı olmasını destekler. Telovium ürünleri, aktif içeriklidir, saçları korur ve güçlendirir. Saçların derinden etkilenmesinde güçlü etki sunar. Sağlıklı saç gelişimine yardımcı olur. %90 oranında saçların bakım kazanmasına yardım eder. Saç köklerini uyarır, güçlü, sağlıklı, bakımlı saçların gelişmesini destekler. Dökülen saç köklerinden yenileri çıkarılır, büyüme gerçekleşir ve devam eder. Saçlarda dökülme önleyici etkisi ile saça derinlemesine etki eder ve canlandırıcı bakım sağlar. Saç fosiküllerini uyarır ve uzama gerçekleştirir. Saç kendini yenileme evresine girdiğinde dökülen saçların tekrar oluşması ve hasarlıların da onarılmasını destekler.


Telovium, saç köklerine besleyicilik sağlar, hacimli ve dolgun saç gelişimine destek olur. Saç yapısını korur. Saç tellerini koruyarak kaliteli saç gelişimine yardımcı olur. Nem dengesini sağlayan ürünleri özellikle saçlarda kepeklenmei pullanma ve kuruluk gibi sorunları giderici etkiye neden olur. Saçların olduğundan daha sağlıklı olmasına destek sunan ürünleri sayesinde saçlarda kaliteyi arttırır. Onarıcı ve destekleyici bakım imkanına yardımcı olur. Ürünlerinden; Telovium Forte ( Sebovium ) Şampuan, saçlardaki inatçı kepek ve kızarıklıklara karşı koruma sunar. Saçtaki kepeği ve kabuklanmayı engeller. Yoğun bakım imkanı sağlayan ürün saçtaki dökülmeleri ortadan kaldırır. Saç derisini onarır, kolay ve sağlıklı uzama imkanı sunar. Kaşıntı ve pullanmayı ortadan kaldırır. Kapsül sayesinde saçlar onarılır, hasarlar giderilir. Saçlara doğru bakım yapılır ve canlılık sağlanır. Ürün, saç kalitesi arttırılır ve ideal bakım sağlar.


Saç kalitesini arttıran ürünleri, kepeklenme gibi sorunları giderir. Saçlarda arındırıcı bakıma destek olur. Sağlıklı saç bakımına %100 destek sunan ürün saçların yenilenmesini ve yapılanmasını destekler. Saçları besler ve canlılık kazandırır. Hacimli parlak saç gelişimini destekler. Saç derisinde, pH değeri sayesinde saç derisinde tahriş, kızarıklık ve kaşıntılara neden olmaz. Nemli, canlı ve yumuşak saç gelişimine destek olur.


Saçları koruyan ürünleri yenileyici, yapılandırıcı bakım imkanı sağlar. Saçların canlı, enerjik ve sağlıklı olmasına destek sunan ürünleri, saçları kökten uca kadar besler ve pürüzsüz olmasına yardımcı olur. Telovium ürünleri hasarlı saçlarda maksimum onarım imkanı sağlar. Saç tellerinini besler, hacim ve dolgunluk kazandırır. Yenileyici ve yapılandırıcı bakım ürünleri sayesinde uzama kolaylığı sağlar, saçları nemlendirir, hasar görmesine detek olur. Çeşitli nedenlerle yıpranan saçların onarılmasına destek olur. uzun süreli besleme ve yapılandırma sağlar. Saç köklerini besler ve koruyucu bakım gerçekleştirir. Saç tellerini yeniler ve saçların iç gücünü arttırır. Dış etkenlere dayanıklılık sağlayan ürün saçların iç yapısını doldurarak sağlıklı ve güçlü saçlar oluşturur.

Telovium, ürünleri ile saçların sağlıklı, güçlü olması desteklenir. Bu noktada özellikle bayanların tercih ettiği ürünleri sayesinde saçlarda üstün koruma sağlamak mümkün hale gelir. Sizde saçlarınızın daha gür, dolgun, hacimli olması desteklenir. Parlak ve ışıltılı saç gelişimine %100 etki eden ürünleri ile tüketicilerine tam destek sunar.

Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.