x
Sepet
Teatrio Krem 50 ml
Marka: Teatrio
Barkod:

Teatrio Krem 50 ml

45,00 TL(KDV DAHİL)
- ,
3/ 5
akneleri kontrol altına alıp adeta söndüren bir krem. ergenlerde ve gençlerde daha da çabuk etkili oluyor. kızım da sonucunu 2-3 haftada gördük.
- ,
5/ 5
Cildimi kurutmadan besledi ve nemlendirdi. Sivilceleri giderdi. bakterileri yok ettiği için yeni sivilce oluşumunu da önlüyor.
- ,
3/ 5
Daha önce akne için ürün kullandıysanız cildi nasıl kuruttuklarını biliyorsunuzdur.O yüzden en çok cildi kurutmadan etkili olması çokkk güzel.Sırf onun için alıyorum.
başarılı - ,
5/ 5
güzel aknelerim siyah noktalarım kayboldu ben kullandım
Sivilceler - ,
5/ 5
Hem sivilcelerim gitti, hem de cildim pırıl pırıl oldu. Beğendim.
- ,
4/ 5
Diğer birçok ürünün sorunu cildi kurutmaları. Fakat bunda öyle bi şey olmadı. Cildim doğal nemini korudu bu ürün sayesinde.
- ,
5/ 5
Cildimi sadece canlandırmayıp aynı zamanda da sivilceleri gidermeye yardımcı oldu. Çok memnun kaldım. tavsiye ederim.
- ,
5/ 5
- ,
5/ 5
94.44444444444
Miktar
Güncelleme Tarihi: Özet Bilgi:

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : Teatrio
Ürün Serisi : Cilt Bakım Ürünleri
Ürün Özellikleri : Ciltteki akneleri ortadan kaldırır ve yeni akne oluşumunu engeller.
Güncelleme Tarihi : 18.06.2016 - Cumartesi
Boyut : 50 ml
Özet Bilgi : Akneli ciltlerde uygulanan ürün cildi kurutmadan besler ve nemlendirir. Cilt yüzeyini dengeler ve cildin canlı, pürüzsüz görünmesine yardımcı olur. Ciltte mevcut olan akne sorununu giderir. İçerdiği bitkisel özlerle cildi arındırır ve bakterileri yok eder. Sağlıklı ve temiz bir cilt sunan ürün akneye sebep olan bakterileri de giderir. Yeterli miktarda ürün her gün sabah ve akşam cilt yüzeyine özellikle akneli bölgelere parmak uçları yardımcı ile uygulanmaktadır.
Teatrio Krem
Akneye meyilli, akneli ve yağlı ciltlerde kullanılan ürün akne giderici kremdir. Ciltteki sebum oranını dengeler ve cildin daha canlı ve pürüzsüz olmasına yardımcı olur. İçeriğindeki Tea Tree Oil sayesinde akne sorunlarını tam olarak giderici etki sunar. Bilindiği gibi akne çeşitli nedenlerle ve bazı dönemlerde ciltte daha fazla görünmektedir. Bu sorunları gidermek için düzenli bakım ve doğru ürünler tercih edilmelidir. Ciltteki akneye neden olan bakterilerin varlığı ve oluşumu nedeni ile aknelerden kurtulmak pek mümkün değildir. Bunu ortadan kaldırmanın yolu doğru ürünle akne mikroplarını kökünden yok etmektir. Önerilen ürünle derinden arındırıcı bakım sağlamak ve akneye neden olan bakterileri gidermek mümkündür.

Teatrio Krem Özellikleri

Akneli ciltlerde cildi kurutmadan nemlendirerek ve besleyerek bakım sağlar. Cilt yüzeyindeki yapı dengeleyen ürün cildin canlı ve pürüzsüz görünmesine de yardımcı olur. İçeriğindeki bitkisel özler sayesinde mevcut akne sorunlarını tamamen giderir. Cildi derinden arındırır ve etkili bakım gerçekleştirir. Akneye neden olan bakterilerin yok edilmesine yardımcı olur. Sağlıklı ve temiz bir cilt için düzenli olarak kullanılması önerilmektedir. Muhteşem bir cilt için gereken gerçek bakım sağlamak mümkündür.
Vücuda Etkisi: Cilt yüzeyinde meydana gelen veya gelecek olan akne sorunlarını giderici bakım sunar. Cildin deri altı ve yüzeyindeki aknelerden temizlenmesine yardımcı olur. Teatrio içeriğindeki Tea Tree Oil sayesinde akne sorunundan ve izlerinden kurtulmak mümkündür. Cildin yağ fazlasını arındırır ve etkili temizleyici bakım gerçekleştirir.
Uygulanan Bölge: Cilt yüzeyine yeterli miktarda uygulanır.
Kullanım Şekli: Yeterli miktarda ürün her gün sabah ve akşam cilt yüzeyine parmak uçları yardımcı ile uygulanmaktadır.
Kullanım Miktarı ve Zamanı: Ürün sabah ve akşam günde 2 kez yüz ve boyun bölgesine akneli bölgelere uygulanır. Ürün 50 ml olarak sunulmaktadır.
Not: Göz ile teması halinde bol su ile durulanmalıdır.

KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.