x
sadsad x
asdasd
Sepet
Marka Listesi
Sırala:
Tangle Teezer
Sırala:
Daha Fazla Yükle

Tangle Teezer

Saç bakımının temelleri arasında yer alan saç tarama işlemi yapılırken dikkat edilmesi gereken püf noktalar vardır. Tarama işlemi basit gibi görünse debu konuda yanlış bilinen ve kaçırılan noktalar vardır. Saçlar uzun ya da kısa olsun nasıl taranması gerektiği bilinmiyorsa saçların zamanla yıpranması kaçınılmaz bir hal alır. Saçlar doğru şekilde taranmazsa ve doğru tarak seçimi yapılmazsa saçların yıpranması söz konusudur.  Saçların yıpranması sonucunda eski sağlıklı halini alması zor olur ve zaman alır. Esasen tarama işlemi doğru şekilde yapılacaksa ya banyo öncesinde tarama yapılmalıdır ya da sabah kalkınca saç taranmalıdır. Banyo sonrası saç tarama işlemi saçlara doğru şekiller kazandırır. Duşa girildiğinde ve saçlar ıslatıldığında saçlar rahat şekilde açılır. Bu nedenle banyodayken saçları ıslatmak ve açık olmasını sağlamak gerekir. Eller yardımı ile saçların ilk açılma işlemi yapılır. Saçların ıslaklığı havlu yardımı ile alınır. Saç tarağı yardımı ile saçların dip kısmından başlayarak nazikçe taranması önerilmektedir. Saçların nemli iken taranması kolay ve rahattır. Doğru tarakla ve doğru şekilde taranan saçlarda kopma olmaz ve kolaylıkla şekil alınması sağlanır. Bu bilgiler ışığında düşünmek gerekirse saç taramayı keyifli hale getiren ve saçların daha parlak olmasını sağlayan Londralı ünlü fırça markası Tangle Teezer Türkiye'de saç tasarımı konusunda iddialı tarak çeşitleri ile tüketicilerine hizmet sunmaktadır.

Dünya çapında bakıldığında en fazla tercih edilen, kuaförlerin ve profesyonel imaj maker'ların seçtiği, 2012 Queen’s Award ile Allure 2013 gibi güzellik ödüllerini toplayan Tangle Teezer tarak ve saç fırçası ürünleri ile saç bakımını en iyi noktaya taşır. Saç taranmanın keyifli hale gelmesini sağlayan marka ürünleri saçların daha parlak ve canlı görünmesini sağlar.  Londralı ünlü fırça Tangle Teezer 5 ayrı çeşidi ile bakım gerçekleştirir. Kuru ya da ıslak olan saçların kopmadan ve acımadan tarayacak olan The Original; kuaförler için kullanım kolaylığı sağlayacak olan Salon Elit; uzun saçlara yönelik olarak Aqua Splash; sporda, ofiste, tatilde sürekli tercih edilebilecek olan ompact Styler ve bir de çocukların banyo sonrası saç tarama kabusunu keyifli bir alışkanlığa çevirecek olan Flowerpot'tur. Teezer,tarakları en karışık saçların bile kolaylıkla açılmasına yardımcı olur. Saçların kırıklarının önlenmesini sağlar ve saçların kolaylıkla şekil almasına destek olur. Tangle Teezer karışık olan saçların açılmasına yardımcı olur. Sağlıklı, bakımlı ve parlak olan saçlar oluşturur. Saçların uygun tasarıma sahip olmayan taraklarla tarandığında dolaşmış olan saçların açılması mümkün olmaz. Eski tarak ve saç fırçaları uzun ve dolaşmış olan saçlarda kırılmalara neden olabilir. Bu durum stres yaratabilir ve saçların gereksiz yere dökülmesine neden olur. Saçların düşmanı dişlerinde pürüzleri bulunan saç fırça ve taraklardır.

Bu tür ürünler kullanıldığında hassas olan saçlar koparak dökülür sağlıklı saçlar da yıpranır ve zayıflar. Normalde tercih edilen saç fırçaları sert diş yapıları nedeni ile saç derisinin zarar görmesine neden olur. Saçlar yanlış tarakla tarandığında saça uygun olmayan şekiller meydana gelir. Tangle Teezer özel olarak tasarlanmış dişleri sayesinde saç derinize zarar vermeden saç kırılmasına neden olmadan saçların dolaşıklığını giderir ve saç tasarımı konusunda kolaylık sağlar.

Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.