x
Sepet
%15 indirim
Synchroline Rosacure Fast Cream Gel Hassas Ciltler İçin Krem Jel 30 ml
Marka: Synchroline
Barkod: 8023628900929

Synchroline Rosacure Fast Cream Gel Hassas Ciltler İçin Krem Jel 30 ml

125,00 TL
106,25 TL(KDV DAHİL)
15
Miktar
Güncelleme Tarihi: Özet Bilgi:

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Bu Ürün Kimlere Uygun :
  1. Synchroline rosacure hassas ve kızarık cilt tipleri için geliştirilmiştir.
  2. Lazer, peeling ve epilasyon gibi işlemlerden sonra cildinde oluşan irritasyonları gidermek isteyen herkes ürünü kullanabilir.
  3. Kızarık kılcal damar görüntülerinin giderilmesine yardımcı olur.
  4. Günde 2 kez kullanılması tavsiye edilmektedir.
Marka : Synchroline
Ürün Serisi : Cilt Lekeleri
Boyut : 30 ml
Güncelleme Tarihi : 04.02.2017 - Cumartesi
Özet Bilgi : Tüm cilt tiplerinin kullanabildiği ürün düzenli kullanım ile ciltteki kızarıklığı hafifletir ve cilt görüntüsünü normale yaklaştırır. Cildi besleyen ve yatıştıran ürün peeling gibi uygulamalar sonrasındavcciltte görülen kızarıklıkları önleme noktasında etkili bakım sağlar. Kızarıklık sorunu yaşayan ciltlerde bakım sağlar. Ürün temiz cilde günde 2 defa uygulanır.
Synchroline Rosacure Fast Cream Gel Hassas Ciltler İçin Krem Jel
Hassas ve rozaseli ciltler için kızarıklık ve kılcal damar görünümü  sorunlarında belirgin şekilde etki veren  , yanma ve batma hislerini rahatlatan bakım ürünüdür.  Kılcal damar çatlamaları cildin esnek olmamasından ötürü   ince deride ortaya çıkan ,yüzeyde görünmekte olan  ince damar çatlamalarıdır. Aşırı güneşe maruz kalmaktan ötürü derinin fazla incelmesine neden olabilecek yanlışlar, kortizonlu kremler , bazı cilt hastalıkları , ten rengi ve hassasiyetine neden olan sebeplerden bazılarıdır. Bu tip hassas ve rozaseli ciltler için cildin hassasiyetine uygun ürünlerin kullanımı kesinlikle  gereklidir.
Synchroline rosacure fast cream gel hassas ciltler için krem jel ile cildinizin yapısına uygun olarak istenmeyen görüntülerin azaltılmasında etkili olan profesyonel bakım ürünüdür. Synchroline Rosacure serisinin bu özel ürünü kalıcı eritem ve belirginleşmiş kılcal damar yapısının görüntüsünün hafifletilmesinde son derece etkilidir.  

Synchroline Rosacure Fast Cream Gel Hassas Ciltler İçin Krem Jel Özellikleri

Vücuda Etkisi : 2 aylık düzenli kullanımı sonrası  ile sürekli kızarıklıklarda hissedilir derecede  azalma görülür. 2 aylık düzenli kullanım sonrasında kılcal damar görünümününde azalmalar görülür. Krem jel yapısı ile kolay kullanım sağlarken ciltte  hızlıca etki, gösterir. Bu tip ciltlerin günlük bakımında veya kullanılan medikal bir tedaviden sonra idame amacı ile kullanmak mümkündür.
Synchroline rosacure fast cream gel hassas ciltler için krem jel’in eş zamanlı olarak medikal tedaviler ile kombinasyona  son derece açıktır. Bu tip ciltlerin günlük bakım ihtiyaçlarını  görür. Dahası peeling lazer gibi ciltte eriteme neden olan uygulamaların sonucunda kullanıldığında eritemi  çok çabukça azaltıp, cildin normal görünümüne kavuşmasını sağlar.
Uygulanan Bölge:  Synchroline rosacure fast cream gel günde iki kere sabah ve akşam olmak üzere temiz bir cilt üzerine uygulama yapılır.

Kullanım Şekli:
Cildi güzelce temizlendikten sonra günde 2 kez kullanımı tavsiye edilir. 

Kullanım Kolaylığı ve Zamanı:
Günde 2 kez kullanılmalıdır.
Editörün Notu:
Hidro aktif temizleyicive yatıştırıcı etkili Synchroline Rosacure serisi, ürün çeşitliliği ve çok yönlü iyileştirici gücüyle sıradan ürünlerden daha fazlasını sunar. Rozaseli, alerji eğilimi, kızarıklık, kılcal damar görünümü, yanma hissi sorunlarının giderilmesi için etkilidir. Her gün 2 kere kullanımı ve 2 ay boyunca devam ettirilmesi sonrasında tüm sorunlarda gözle görülen iyileşme hissedilir.

KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.