x
Sepet
%15 indirim
Synchroline Aknicare SR Skin Roller Akne Lezyonlarının Oluşumunu Engelleyen Cilt Temizleyici 5 ml
Marka: Synchroline
Barkod: 8023628700079

Synchroline Aknicare SR Skin Roller Akne Lezyonlarının Oluşumunu Engelleyen Cilt Temizleyici 5 ml

97,50 TL
82,88 TL(KDV DAHİL)
15
Miktar
Güncelleme Tarihi: Özet Bilgi:

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : Aknicare
Ürün Serisi : Cilt Bakım Ürünleri
Ürün Özellikleri : Ciltteki akne problemlerine karşı bakım uygular ve akne izlerine karşı koruma sağlar.Cilde pürüzsüzlük kazandırır.
Güncelleme Tarihi : 04.02.2017 - Cumartesi
Boyut : 5 ml
Özet Bilgi : Sorunlu ciltler için geliştrilmiş olan ürün ciltteki problemlerle savaşarak istenmeyen görüntülerin giderilmesini sağlayan temizlik ürünüdür. Cildin sebum dengesini ayarlar. Cildi nemlendirir ve derinden temizlik sağlar. Akne lezyonlarının oluşumunu engeller. Siyah nokta, iritasyon oluşumunu da en aza indirir. Oluşmakta olan akne lezyonlarının üzerine özel başlığı ile uygulanır. Ürün günde 4-8 defa uygulandığında 1 günde akne oluşumu lokal olarak baskılanır.
Synchroline Aknicare SR Skin Roller Akne Lezyonlarının Oluşumunu Engelleyen Cilt Temizleyici
Roller uygulama başlığı ile oluşmakta olan akneler üzerine uygulanan akne lezyonlarının oluşumunu engelleyen son derece profesyonel özel temizleyici ürünüdür.
Belirli yaş aralıklarında veya cildin doğal yapısı yüzünden cildin homojen ve estetik görünümünü bozan bazı problemler baş gösterebilir. Aknenin temel sebebi deride yağ salgısının artması ya da yağ bezlerinin tıkanması ile oluşur ve ciltte istenmeyen görüntülere sebep olur.

Synchroline Aknicare SR Skin Roller Akne Lezyonlarının Oluşumunu Engelleyen Cilt Temizleyici ile alışılagelmiş sivilve temizleyicileri unutup, sorunun temeline dayanan spesifik bir yöntemle tanışın cildi derinlemesine temizleyen Synchroline Aknicare serisinin bu özel ürünü, siyah nokta oluşumu ve iritasyon oluşumu riskini minimum seviyeye indirir.

Synchroline Aknicare SR Skin Roller Akne Lezyonlarının Oluşumunu Engelleyen Cilt Temizleyici Özellikleri

Özel başlığı ile oluşmakta olan akne lezyonlarının üzerine uygulanarak kullanılır. Içeriğinde bulunan thioktik asit, etillinolate ve dioik asit gibi bileşenler sayesinde sorunlu ciltler üzerinde etki gösteren temizleyici ciltteki problemler ile savaşarak istenmeyen görüntülerin giderilmesinde yardımcıdır. Ayrıca synchroline aknicare losyon ile beraber kullanabilirsiniz.
Vücuda Etkisi : Synchroline aknicare sr skin roller akne lezyonlarının oluşumunu engelleyen cilt temizleyici ile alışılagelmiş sivilve temizleyicileri unutup, sorunun temeline dayanan spesifik bir yöntemle tanışın cildi derinlemesine temizleyen Synchroline aknicare sr skin roller akne lezyonlarının oluşumunu engelleyen cilt temizleyici ciltte , siyah nokta oluşumu ve iritasyon oluşumu riskini minimum seviyeye çeker.
Uygulanan Bölge : Oluşmakta olan akne lezyonlarının üzerine özel başlığı ile uygulanır. Roller formundaki uygulama başlığı kolay kullanım sunar. Küçük alanlara, etrafına taşırmadan uygulanabilir.
Kullanım Şekli : Günde 4-8 kez civarında uygulandığında 1 günde akne oluşumu lokal olarak baskılanabilir.
Kullanım Kolaylığı ve Zamanı : Günde ortalama 4 ya da 8 kez kullanılabilinir.


KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.