x
sadsad x
asdasd
Sepet
Marka Listesi
Sırala:
Synchroline
Sırala:
Daha Fazla Yükle

Synchroline

Synchroline firması bilimsel olarak kanıtlanmış çözümler söylemi ile kurulmuş, kozmetik ve dermotolojik alanlarda faaliyet göstermiş olan cilt problemlerinizi tedavi etmek için özel olarak formize edilmiş  olan farmakolojik altyapıya sahip, cildinizi güvenle emanet edebileceğimiz global bir şirkettir.

Bir italyan markası olan Synchroline, nesilden nesil'e aktarılan bilgilerin bilimsel yaklaşım ve ileri teknolojik çözümler ile sentezlenmesini son derece ilke edinip, çok çeşitli cilt problemleri ve cilt hassasiyetini  geniş bir çerçeveden bir bakış açısıyla değerlendirilmesi ile içerisindeki aktif bileşenlerin cilt üzerinde yoğunlaşma etkisi üzerine inşaa edilmiştir.

Geleneksel yöntemler ve bilimin harmanlanmasının sonucunda tamamen güvenilir, etkili sonuçlar doğuran, kanıtlanmış formülleri ile cilt bakımında çığır açan olağansütü değeri olan bu marka uluslararası alanda faaliyet göstermektedir.

Synchroline ürün geliştirme süreci bilimsel, teknolojik ve kullanım çeşitliliği ve kolaylığı sağlama arasında bir denge kurarak sentezlenmiştir. Bilimsel araştırmanın sınırsız ufkunda, sürekli yenilik ve gelişim amacı ile kurulan General Topics firması Dr . Gianfranco de Paoli Ambrosi'nin bilime ve araştırmaya duyduğu derin tutku sonucu 1992 yılında kurulmuştur. 

Cildin bio - mekanik özelliklerinin arkasında yatan biyolojik mekanizmalarının özelliklerini anlamak amacıyla 1987 yılında başlayan araştırma ve yara tedavisi ile ilgili araştırma süreci ilk general topics ürünü olan Synchroline Terproline'in çıkmasını sağlamıştır . O günden bu zamana aktif olarak faaliyet gösteren firma her geçen gün yeni araştırmalar ve yeniçözümler ile siz değerli müşterilerine en kaliteli ve en etkili ürünleri sunmayı amaç edinmiştir. Tüm cilt tiplerinin hassasiyetine uygun özel geliştirilen temizleyici, nemlendirici ürünler, besleyici serum ve kremler, yaşlanma karşıtıve yaşlanma etkilerini minimalize eden ürünler ve dolgunlaştırıcı etkili özel formüller gibi bir çok özel duruma uygun etkili bakım ürünleri  sunmaktadır.

Araştırmalarının sonucunda kanıtlanmış ve patentli formüllere sahip olan firma , yaklaşık son yirmi yıllık süre içinde çok değişik cilt sorunları ve hastalıkları için araştırmalar yaparak tüm tutkusunu ve enerjisini tamamen bu alana yönelterek, bu alanda etkili ve güvenli sonuçlar buldu. 30 dan fazla uluslararasıpatente sahip olan  General Topics , TEBITECH () ve FILLAST Technological Luxury Cosmetics gibi çeşitli alt şirketlerin doğmasını sağladı.

Hangi amaçlar doğrultusunda Synchroline ürünleri tercih edilir ?

Synchroline ürünlerini tercih edilesinde ki sebeplerden biri de cildi gençleştirmekte etkisi olan güçlü bir antioksidan özelliği bulunan ürün devrim yapan etkisi sonucun da tercih etmelerine teşvik ediyor. Vücutta yer alan çeşitli sebep ve nedenlerden  dolayı  oluşan kırışıkları gidermede çok etkilidir. Cildi gençleştierek , yaşlanmayı ertlemekte faydası fazlaca bilinmektedir.

Neden Synchroline?

Avrupa çapında bilinirliğini ispat etmiş olan Synchroline başarılarının nedeni farklı cilt tipleri ve yaş grupları arasında bilinirliğini elde etmiş onların özel ihtiyaçlarına fayda sağlamıştır. Ürünler üretildikten sonra tüm detaylı testlerden başarılı bir şekilde uzmanlar tarafından  onaylanmayı hak etmişitir.

Devamını Göster

Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.