x
Sepet
%10 indirim
SVR Topialyse Emollient Cream Onarıcı Krem 200 ml
Barkod: 3401398798444

SVR Topialyse Emollient Cream Onarıcı Krem 200 ml

92,00 TL
82,80 TL(KDV DAHİL)
15
Miktar
Güncelleme Tarihi: Özet Bilgi:

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : SVR Laboratoires
Ürün Serisi : Topialyse
Ürün Özellikleri : Cilt bariyerini güçlendirerek onarıcı etki sunar.
Güncelleme Tarihi : 09.02.2017 - Perşembe
Boyut : 200 ml
Özet Bilgi : Tüm ciltlerde kullanılan ürün cilt hassasiyetinin azalması noktasında etkili bakım sunar. Ciltte meydana gelen tahrişi önler, kaşıntıyı azaltır. Cilt tarafından kolaylıkla emilir ve derinlemesine bakım gerçekleştirir. Cildin bariyerini güçlendirerek dış faktörlerden korur. Yıpranmıi ciltleri onarır ve yeniler. Temizlenmiş cilt üzerine uygulanan ürün günde 1-2 defa sabah ve akşam olmak üzere kullanılmaktadır. Az miktarda kullanılan ürün cilt yüzeyine derinlemesine etki sağlar.

SVR Topialyse Emollient Cream Onarıcı Krem

Atopik eğilimli ciltler için ve kuru ciltler için kullanılır. Hassas ciltlerin dahi kullanımına uygun olan ürün, ciltte yatıştırıcı etkiye sahiptir; uygulama ertesinde kullanıcıya ferahlık hissi verir.  Cildi besleyici etkisi olan ürün kullanım ertesinde cilde yumuşaklık kazandırır. Erken yaşlanma belirtilerini azaltıcı etkiye sahip olan ürün, dermatolojik olarak test edilmiştir; SVR markasının onarıcı etkiye sahip olan bu özel formülü parfüm ve paraben içermez.

Ürün, cilde güçlü şekilde bakım uygular ve cildin yıpranma sürecini yavaşlatır. Ürün, cilt hasarlarının onarılma ve cildin yenilenme sürecini hızlandırır. Oldukça güçlü etkiye sahip olan Svr Topialyse serisinden olan ürün tamamen onarıcı ve yeniden yapılandırıcı etkilidir. 

SVR Topialyse Emollient Cream Onarıcı Krem Özellikleri

Vücuda Etkileri: Cilt hassasiyetinin azaltılmasında etkilidir. Ürün ciltte meydana gelen tahrişleri önler, kaşıntıyı azaltır. Cilt tarafından kolayca emilir ve derinlemesine etkisini kısa sürede gösterir. Ciltte yapışkanlık hissine ve kalıntı oluşumuna neden olmayan ürün, cilt bariyerlerinin güçlenmesini sağlayarak, olumsuz dış etkenlerden cildi korur. Cildin alerji eğilimini azaltır, yıpranmış ciltlerin onarılma ve yenilenme sürecini hızlandırır.

Uygulanan Bölge: Ürün cilt yüzeyine uygulanır. Uygulama ertesinde kısa sürede ciltüzerinde güçlü etkisini gösterir.

KullanıŞekli: Temizlenmiş cilde uygulanır. Yavaş şekilde uygulanması ve cilt yüzeyine iyice yayılması tavsiye edilmektedir.

Kullanım Miktarı ve Zamanı: Ürün günlük kullanım için uygundur. Onarıcı etkiye sahip olan kremin gün içinde bir defa kullanımı ya da iki defa, sabah ve akşam olmak üzere kullanımı tavsiye edilmektedir. Ürünün cilde az miktarda uygulanması cilt yüzeyinde derinlemesine etkisini göstermesi için yeterlidir. Uzmanların gözlemlediği ürünün devamlı kullanımı tavsiye edilmektedir.

KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.