x
Sepet
%10 indirim
SVR Spf 50+ Tinted Mineral Sunscreen 50 ml
Barkod: 3401395798751

SVR Spf 50+ Tinted Mineral Sunscreen 50 ml

93,50 TL
84,15 TL(KDV DAHİL)
- ,
5/ 5
- ,
5/ 5
25

Özellik Seçiniz

Miktar
Güncelleme Tarihi: Özet Bilgi:

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : SVR Laboratoires
Ürün Serisi : Güneş Ürünleri
Ürün Özellikleri : Cildi güneşin zararlı etkilerinden korur. İçeriğindeki mineraller sayesinde yoğun bakım sağlar.
Güncelleme Tarihi : 18.04.2017 - Salı
Boyut : 50 ml
Özet Bilgi : Normal ve karma ciltler için geliştirilmiş mineral içerikli güneş koruyucudur. Cildi güneşin zararlı ışınları olan UVA ve UVB'ye karşı korur. Yüksek korumalı etkisi ile cilde derinden etki eder. Besleyici ve nemlendirici içeriği ile bakım sağlarken kuruma ve cilt kızarıklığı gibi sorunlara neden olmaz. Ürünü güneşe çıkmadan 30 dakika önce yüz, boyun ve dekolte bölgesine yoğun şekilde uygulamak makbuldür.

SVR 50+ Tinted Mineral Sunscreen

Cilt bakımı, kişinin yaşamında oldukçönemli bir yere sahiptir. Hem beden, hem de ruh sağlığını etkileyen cilt sorunları, cilt yapısına uygun ürünlerin düzenli kullanımı ile birlikte, zaman içinde ortadan kalkar. Temizlik, dış faktörlere karşı koruma ve diğer bakımlar, cilt bakımı için bir bütün teşkil eder. Cildin,özellikle güneşin zararlı ışınlarına karşı korunması, oldukça önemlidir. Cilt için gerekli olan vitaminlerin bir kısmını karşılayan güneş, bir taraftan da cildin hassas dokusuna zarar verebilmektedir. Doğru ürün kullanımı ile güneşten korunmak şart olduğu gibi, aynı zamanda güneşin yararlı ışınlarını da engellemeyecek ürünlerin tercih edilmesi gerekir.

Sıradan güneş koruma ürünlerinin cilde önemli bir katkısı olmadığı gibi, daha farklı cilt sorunlarına da sebep olabilmektedir. Ürün, güneşin zararlı ışınlarına karşı oldukça etkili, paraben ve sabun içermeyen bir üründür. Ciltte oluşabilecek ton farklılıkları, kuruluk, kızarıklık ve çillenme gibi sorunların önüne geçer. Cildin hassas dokusuna zarar vermeden, sağlıklı bir yapı kazanmasına yardımcı olur. 

SVR 50+ Tinted Mineral Sunscreen Özellikleri

Kuru ve çok kuru ciltlerin kullanımı için uygun olup, cildi güneşin zararlı ışınlarına karşı korur.Ciltte oluşabilecek bütün hasarların önüne geçtiği gibi, pürüzsüz ve çok daha canlı bir yapıya bürünmesine yardımcı olur.

Uygulanan Bölge: SVR Spf 50 faktörlü ürün; güneşin zararlı ışınlarına maruz kalan tüm vücut bölgelerinin kullanımı için uygundur. Ürün uygulandığı bölge üzerinde güçlü etkisini gösterir.

KullanıŞekli: Ürünün güneşe çıkmadan önce, tüm vücuda uygulanması tavsiye edilmektedir. Öncelikli olarak yüz, boyun ve dekolte bölgesine uygulanması önerilir.

Kullanım Miktarı ve Zamanı: Ürün bol miktarda vücuda uygulanmalıdır. Özellikle terleme, yüzme veya havlu ile kurulanma sonrası işlem tekrarlanmalıdır.

KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.