x
Sepet
%10 indirim
SVR Rubialine Rich Cream Kızarıklık Azaltıcı Krem 40 ml
Barkod: 3401346924956

SVR Rubialine Rich Cream Kızarıklık Azaltıcı Krem 40 ml

124,90 TL
112,41 TL(KDV DAHİL)
- ,
5/ 5
15
Miktar
Güncelleme Tarihi: 30-12-2015 - Çarşamba Özet Bilgi:

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : SVR Laboratoires
Ürün Serisi : Rubialine
Ürün Özellikleri : Ciltteki kızarıklıkları azaltmaya yardımcıdır. Yanma hissini de ortadan kaldıran ürün, normal ve karma ciltler için uygundur.
Güncelleme Tarihi : 09.02.2017 - Perşembe
Boyut : 40 ml
Özet Bilgi : Normal ve karma yapıdaki cilt tipleri için geliştirilmiş olan ürün kızarıklıkları ve kuruluğu ve yanma hissini ortadan kaldırır. Cilde derinden etki eder ve kalıntı bırakmaz. Hızla etki gösteren ürün makyaj için gerekli zemini oluşturur ve makyajın kalıcı olmasını sağlar. Ürün tüm yüz bölgesine masaj yapılarak yavaş şekilde uygulanmalıdır. Günde 1 ya da 2 defa uygulanan ürünün miktarı cilt durumuna göre belirlenir.

SVR Rubialine Rich Cream Kızarıklık Azaltıcı Krem 40 ml 

Cildin ihtiyacı olan bakımın uygulanması, cilt sağlığı açısından oldukçönemlidir. Özellikle hassas yapıdaki cilt tiplerinin, özel içerikli ürünlerle bakıma tabi tutulması, zaman içinde gözle görülür ciddi değişimlere neden olur. Kişinin hem bedensel, hem de ruhsal anlamda günlük yaşam kalitesini etkileyecek cilt sorunları, ancak doğru ürün kullanımı ile önüne geçilebilecek sorunlardır. Cilt yapısı hassas ve kuru olan kişilerde, cilt kızarması sorunu, sık rastlanan bir sorundur.

Kılcal damarların genişlemesi ile meydana gelen kızarıklıklar, zaman içinde aşırıya da kaçabilir. Alerjik yapıdaki cilt tipleri için özel olarak geliştirilen SVR Rubialine Rich Cream Kızarıklık Azaltıcı Krem, oldukça etkili bir üründür. Normal ve karma yapıdaki cilt tipleri için de uygun içerikte geliştirilmiştir. Kızarıklıkları sebep olduğu kuruluk ve beraberinde yaşanan yanma hissini ortadan kaldıran ürün, cilde derinlemesine etki eder. Yağ içermeyen ürün, ciltte kalıntı bırakmaz. Parfüm ve paraben içermez. Dermatolojik olarak test edilmiştir. Özellikle kızarıklığı nötralize eden aktif bileşenler içeren, hassas yapıda bir üründür. 

SVR Rubialine Rich Cream Kızarıklık Azaltıcı Krem 40 ml Özellikleri

Ürün cilt üzerindeki etkisini hızla gösterir. Kızarıklıkla beraber, kuruluk yüzünden oluşan yanma hissini de ortadan kaldırmaya yardımcı bir üründür. Makyaj için gerekli zemini oluşturur ve makyajın daha kalıcı olmasına da katkı sunar.

Uygulanan Bölge: Yüz bölgesi için özel olarak formülize edilmiştir.

KullanıŞekli: Tüm yüz bölgesine masaj yapılarak yavaş şekilde uygulanmasıtavsiye edilir. Kullanımı kolay bir üründür. Cilt yüzeyine iyice yayılması sağlanmalıdır.

Kullanım Miktarı ve Zamanı: Ürün günlük kullanım için idealdir. Günde bir ya da iki defa uygulanması tavsiye edilmektedir. Kullanıcı cildinin ihtiyaç durumuna göre ürünü uygular. Az miktarda uygulanması yeterlidir. Devamlı kullanımı tavsiye edilmektedir.

KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.