x
sadsad x
asdasd
Sepet
Marka Listesi

Sırala:
Sudocrem
Sırala:
Daha Fazla Yükle

Sudocrem

Sudocrem İrlanda menşei markadır. Bilindiği üzere sadece pişik değil, birçok farklı kullanım alanlarına sahip ürünlerin markasıdır. Ürünlerinde genellikle çinko oksit bulundurmaktadır. Sudocrem ufak kesiklerin tedavisinde, Egzama, yatak yaraları ve güneş yaralarının tedavilerine yönelik ürünler üretmektedir. Bu tedavilerin yanı sıra, aynı zamanda akne, sivilce gibi birçok cilt sorunlarının tedavisinde de kullanılmaktadır.

Cilt yüzeyinde oluşan sivilce ve kızarıklıkların tedavisinde kullanılan ürünleriyle birçok derde deva olmuştur. Özellikle kızarıklıklarda çok hızlı etkiye sahip ürünleriyle gerçekten etkili çözümler sunar. Bebekler için oldukça uygun nitelikte ürünler üretmektedir.

Hangi Amaçlar Doğrultusunda Sudocrem Markası Tercih Edilir?

Pişik, ufak kesik, yara, sivilce, akne gibi sorunların tedavisinin yanı sıra, ayrıca yaz mevsiminde güneşten kaynaklı lekelerin aydınlatılmasında, sivilcelerin giderilmesinde, cilt kızarıklıklarında etkili sonuçlar sağlamak için Sudocrem tercih edilmektedir. Pişiklere karşı koruyucu ve hızlı çözüm sunan özellikte ürünlerin altındaki imzanın sahibi olan markadır.

Neden Sudocrem Markası?

Birçok giderici özelliğe sahip ürünler gibi zararlı etkenlere sahip ürünler üretmemekte, bilakis hassas ciltlere hiçbir zarar vermeden rahatlıkla kullanılabilecek özellikte ürünler üretmektedir. 80 yıldan beri hayalleri süsleyen kremdir.

Devamını Göster

Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.