x
sadsad x
asdasd
Sepet
%10 indirim
St.Herb Güneş Koruyucu Nano Kompleks SPF 60 15 ml
Marka: St.Herb
Barkod: 8855463000416

St.Herb Güneş Koruyucu Nano Kompleks SPF 60 15 ml

159,85 TL
143,86 TL(KDV DAHİL)
15
Miktar
Güncelleme Tarihi: Özet Bilgi:

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : St.Herb
Ürün Serisi : Göğüs Bakımı
Güncelleme Tarihi : 23.04.2018 - Pazartesi
Boyut : 100 ml
Özet Bilgi : Yüksek faktörlü koruması ile zararlı ışınlardan cildinizi korur ve cildinizi nemlendirmeye yardımcı olur. Cildinizi çevresel faktörlere ve zararlı ışınlara karşı korur. Hassas ve zengin içeriği ile sizi güneşin zararlı etkilerine karşı tam koruma kalkanı oluşturur.
St. Herb Güneş Koruyucu Nano Kompleks SPF 60 15 ml

St.Herb Güneş Koruyucu Nano Kompleks SPF 60 15 mlcildinizi güneşin zararlı etkenlerinden korumaya yardımcı olur. Yüksek koruma içeriği ile sizi güneşin zararlı etkenlerinden korumaya yardımcı olur. Hassas ciltleri korumaya yardımcı olur aynı zamanda nemlendirme sağlar. Hassas olan tüm cilt tipleri için güvenle kullanılabilir.

60 faktörlü koruması ile zararlı ışınlardan cildinizi korur ve cildinizi nemlendirmeye yardımcı olur. Cildinizi çevresel faktörlere ve zararlı ışınlara karşı korur ve kolay ambalajı sayesinde size pratik bir kullanım sağlamaya yardımcı olur. Güneşe bu ürünle güven ile çıkabilirsiniz. Yüksek faktörlü koruması ile cildinizi zararlı ışınlardan ve çevresel faktörlerden korumaya yardımcı olur.

St. Herb Güneş Koruyucu Nano Kompleks SPF 60 15 ml Özellikleri

St.Herb Güneş Koruyucu Nano Kompleks SPF 60 15 mlYüksek koruma içeriği ile sizi güneşin zararlı etkenlerinden ve çevresel faktörlerden korumaya yardımcı olur. Hassas ciltleri korumaya yardımcı olurken aynı zamanda nemlendirme sağlar. Hassas olan tüm cilt tipleri için güvenle kullanılabilir. Yüksek faktörlü koruması ile zararlı ışınlardan cildinizi korur ve cildinizi nemlendirmeye yardımcı olur.

Cildinizi çevresel faktörlere ve zararlı ışınlara karşı korur ve kolay ambalajı sayesinde size pratik bir kullanım sağlamaya yardımcı olur.60 faktörlü yüksek koruma sağlar. Güneşe bu ürünü kullandıktan sonra rahatlıkla ile çıkabilirsiniz. Yüksek faktörlü koruması ile cildinizi zararlı ışınlardan ve çevresel faktörlerden korumaya yardımcı olur.

Uygulanan Bölge: Yüz bölgesinde güneşe karşı korunmada kullanılabilir.

Vücuda Etkisi: Cildinizi çevresel faktörlere ve zararlı ışınlara karşı korur ve etkili nemlendirme sağlama da ve pürüzsüzleştirmede yardımcı olur.

Kullanım Şekli: Bir miktar ürünü temiz yüzünüze iyice yedirerek uygulayın.

Kullanım Miktarı Ve Zamanı: Güneşe çıkmadan 15 dakika önce temiz cildiniz için kullanabilirsiniz.
KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.