sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Görünüm: 3 4
Toplam 18 ürün görüntüleniyor.

SPLAT

Ağız ve diş bakımınızın kusursuz bir şekilde gerçekleşmesi için yardımcı olan bir markadır. Ürünleri büyük bir hassasiyetle geliştiren firma sektöründe adını duyurmuş bir markadır. Her bir bireyi ve her bir zevki düşünerek ürünlerini geliştirir. Özellikle diş macunları tat bakımından oldukça geniş ürünlere sahiptir. Tüm ağız ve diş bakımınız için ürünler geliştiren Splat markasını rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Markanın en bilinen diş macunlarından olan Splat Love Diş Macunu, diş yüzeyinde leke problemi yaşayan kişiler içi geliştirilmiş bir üründür. Dişlerinizin doğal beyazlığına kavuşmasına yardım ederken diş yüzeyinde oluşan lekelerin de giderilmesine destek olur. Plak ve çürük oluşumunu engellemeye çalışır. Gün boyu nefesinizin taze ve ferah kalmasına yardımcı eder. Splat Biocalcium Inovatif Diş Macunu, diş minesiyle ilgili sorun yaşayan kişiler için özel olarak geliştirilmiş olan bir diş macunudur. Diş minesini korumaya yardımcı olur. Birkaç kullanımdan itibaren etkisini hissettirmeye başlar. Splat Chili Diş Macunu, ağız ve diş bakımınızı her yönüyle ele almaya çalışan bir diş macunudur. Şili Acı Biber özü ile geliştirilen formülü nedeniyle ağızda acı bir tat bırakabilir. Splat Ginger Diş Macunu, özellikle diş eti problemleri yaşayan kişiler için geliştirilmiş bir diş macunudur. Diş eti hassasiyetinizin ya da benzer sorunlarınızın giderilmesine yardım eder. Dişlerinizin doğal beyazlığına kavuşması için destek olur. Nefesinizin uzun süre taze kalmasını sağlar. Formülünde yer alan zencefil yağı, çinko glukonat yabani iğde meyvesi özü gibi bileşenler sayesinde diş etlerinizi koruma altına alır. Ağız kokusunu önler. Dişlerinizi nazikçe temizler.

Ağız ve diş sağlığı bakımımız için diş fırçalama işlemi tek başına yeterli olmaz. Bu nedenle ağız çalkalama suyu ve diş ipi gibi ürünler kullanmak gerekmektedir. Splat Dental Floss Diş İpi, ince gümüş iyonları ile geliştirilen formülü sayesinde diş plaklarınızı ve taşlarınızı büyük ölçüde azaltmaya yardım eder. Splat Dental Floss Diş İpi, biber ekstresi ile geliştirilmiş bir ürün olup ağzınızda biber tadı bırakarak hoş bir tat yaşamanıza yardımcı olur. Unutulamamalıdır ki; diş ipiyle temizleme yapıldığındaplaklar %70 kadar temizlenmektedir. Diş macunu ve diş iplerinin yanı sıra ağız çalkalama suları da oldukça önemlidir. Splat Mouthwash Active Ağız Çalkama Suyu, dişlerinizin daha beyaz bir görünüm kazanması için çabalar. Florür içermez. Ağız çalkalama suyu yutulmaz. Özel olarak geliştirilen formülü sayesinde diş etinize ya da diş minenize zarar vermez. Splat Mouthwash Medical Herbs Ağız Çalkama Suyu, özel olarak geliştirilen formülü sayesinde dişlerinizin kusursuz bir görünüm yakalamasına yardım ederken nefesinizin de uzun süre taze bir his yaşamasına destek verir. Flörür içermez. Dişlerinizin daha beyaz bir görünüm kazanması için destek olur. Formülünde yer alan bitkiler ile dişlerinize zarar vermez ve diş bakımınızın iyi bir şekilde gerçekleşmesine destek verir.

Diş macunlarının kuvvetli etkiler taşımasını ister ve tercihlerimizi buna göre yaparız ancak diş macununun etkisini iyi bir şekilde gösterebilmesi için diş fırçasının da doğru bir şekilde seçilmiş olması gerekmektedir. Splat Whitening Diş Fırçası Medium, kauçuk ile kaplı kıllara sahip bir diş fırçasıdır. Sıradan diş fırçalarına kıyasla dişlerinizin %40 daha etkili temizlenmesine yardımcı olur. Diş temizliğinizin titiz bir şekilde gerçekleşmesine yardım eder. Tüm diş tiplerinin kullanımına uygun olarak geliştirilmiş bir üründür. Çocuklarınızın da doğru bir şekilde dişlerini fırçalama alışkanlığı kazanıp uygulayabilmesi için marka onlara da özel diş fırçaları geliştirmektedir. Splat Junior Çocuklar İçin Diş Fırçası (2-8 Yaş), 2-8 yaş arasındaki çocuklar için geliştirilmiş bir diş fırçasıdır. Diş fırçasının başlığının ortasındaki kısa kıllardan oluşan girinti dişlerin şeklini alırken daha uzun kıllar dişi çevreleyerek diş etlerine masaj yapar. Kendinize en uygun ağız ve diş bakımı ürünlerinizi Splat markasından rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Ürünlerin içinde zarar veren maddeler bulunmayan marka kullanıcılarını en iyi şekilde düşünmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.