x
sadsad x
asdasd
Sepet
Solante Pigmenta Hipermigmentasyona Karşı Güneş Koruyucu Losyon SPF 50+ 150 ml
Marka: Solante
Barkod: 8699278060131

Solante Pigmenta Hipermigmentasyona Karşı Güneş Koruyucu Losyon SPF 50+ 150 ml

119,50 TL(KDV DAHİL)
15
Miktar
Güncelleme Tarihi: Özet Bilgi:

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : Solante
Ürün Serisi : Güneş Bakım Ürünleri
Ürün Özellikleri : Cilt lekelerini giderici etki sağlar ve oluşumunu engeller.Cildi dış etkenlere karşı koruyarak cilde pürüzsüzlük kazandırır.Cildin Ph seviyesini dengede tutar.
Güncelleme Tarihi : 21.02.2017 - Salı
Boyut : 150 ml
Solante Pigmenta Hipermigmentasyona Karşı Güneş Koruyucu Losyon SPF 50+
Günümüz çağında bir çok kadının tek isteği pürüzsüz bir cilde sahip olmaktır. Ancak bu sonuca ulaşabilmeyi engelleyen bir çok faktör bulunmaktadır. Hiperpigmentasyon da bu problemlerden birisidir.
Hiperpigmentasyon halk arasında “cilt lekeleri” olarak bilinen, cilde ve saça rengini veren melaninin fazla üretilmesi sonucu oluşan bir problemdir. Bu problemin en büyük belirtisi, akne iyileştikten sonra aknenin oluştuğu bölgede meydana gelen kahverengi lekedir. Güneş sonrasında da sıkça gözlemlenmektedir. 

Solante Pigmenta Hipermigmentasyona Karşı Güneş Koruyucu Losyon SPF 50+

Ürün Bilgisi: Birçok farklı dermatolojik sorunlara çözüm olarak ürünler üreten, ürünlerinin hem tedavi edici hem de tedaviye destek ürünleri olmasını ve bu sektörde lider olmayı amaçlayan Solante Pigmenta hiperpigmentasyon sorunları yaşayan kişilerde kullanılmak üzere özel olarak yüksek güneş koruması bulunan Solante Pigmenta Hiperpigmentasyona Karşı Güneş Koruyu Losyon SPF 50+ ürününü üretmiştir.
Ürün Özellikleri: Solante Pigmenta Hiperpigmentasyona Karşı Güneş Koruyucu Losyon SPF 50+ cildinde hiperpigmentasyon yani cilt lekeleri bulunan kişilerde ve yüksek korumalı güneş koruyucu kullanılması gereken durumlarda önem taşıyan dermatolojik bir üründür. 
Bu ürün güneş koruması sağlarken aynı zamanda çeşitli nedenlerden dolayı oluşan koyu cilt lekelerin giderilmesine yardımcı olur. Lekelerin oluşumuna engelleme konusunda önemli bir rol oynayan Solante Pigmenta Hiperpigmentasyona Karşı Güneş koruyucu Losyondan yüksek seviyede performans alabilmek için özellikle öğle saatlerinde, saatte bir olacak şekilde cilde dairesel hareketler yaparak yedirilmelidir.
Yaz aylarında yanınızdan eksik etmeyeceğiniz Solenta Pigmenta Hiperpigmentasyona Karşı Güneş Koruyucu losyon, cilt lekelerinizin düşmanı, sizin en yakın dostunuz olacak.


KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.