x
Sepet
Solante Güneş Koruyucu Krem Spf 50+ 150 ml
Marka: Solante
Barkod: 8699278060094

Solante Güneş Koruyucu Krem Spf 50+ 150 ml

99,50 TL(KDV DAHİL)
15
Miktar
Güncelleme Tarihi: Özet Bilgi:

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : Solante
Ürün Serisi : Güneş Bakım Ürünleri
Ürün Özellikleri : Güneşin zararlı ışınlarından (UVA ve UVB) cildi korur.Cildi nemlendirir, yatıştırır ve besler. Tazelik, canlılık ve ipeksi bir yumuşaklık verir.
Güncelleme Tarihi : 21.02.2017 - Salı
Boyut : 150 ml
Solante Güneş Koruyucu Krem Spf 50+
Cilt kanserlerinin, yaşlanmaların, ciltte oluşan kızarıklığın, kuruluğun ve cilt lekelerinin temel sebebi güneşten gelen ultraviyole ışınlarıdır. Gözlerde katarakt, deride kalınlaşma, erken yaşlanma güneşin zararlı etkilerinden sadece bir kaçıdır.  
UV ışınlarından koruyan ve güneşin zararlı etkilerini en aza indirecek olan güneş koruyucuların sadece yazın kullanılmasına yönelik yanlış bir algı vardır. Doğrusu ise, insan cildi için önemli bir rol oynayan güneş koruyucularının yaz kış boyunca kullanması gerekmektedir. 

Solante Güneş Koruyucu Krem Spf 50+ Özellikleri

Ürün Bilgisi: Farklı cilt tiplerine ve çeşitli nedenler ile oluşan birçok cilt problemi yaşayan kişilere özel olarak çeşitli güneş koruyu kremler üreten, bu sektörde lider bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Solante firması, Solante Güneş Koruyucu Krem Spf 50+ üretmiştir. 
Ürün Özellikleri: Solante Güneş Koruyucu Krem Spf 50+, güneş ile cilt arasında tampon görevi gören ve ciltte güneş nedeni ile oluşan kırışıklık, kuruluk, leke, kızarıklık gibi problemlerin oluşumunu engellemek ve yüksek güneş koruması sağlamak amacıyla kullanılması önem taşıyan dermatolojik bir üründür. 
Yağsız özel formülü ile ciltte doğal bir matlık verirken parfümsüz ve renksiz özelliği ile ciltte reaksiyona neden olmaz. Cilde ipeksi bir pürüzsüzlük kazandırırken, zararlı ışınları absorbe ederek cildin kötü etkilenmesini engeller. İçeriğindeki gliserin ve patenol bileşenleri ile cildin ihtiyacı olan nemi geri kazandırır. 
Kullanım Şekli: Temizlenmiş ve kurulanmış cilde yeteri miktarda ürün alınarak dairesel hareketlerle uygulanmaktadır. Yüksek seviyede performans sağlayabilmesi için 3 – 4 saatte bir yenilenmesi tavsiye edilmektedir.Göz çevresine kesinlikle uygulanmamalıdır. İlk uygulandığında batma hissi beklenen bir durumdur ve ciltte emildikten sonra bu his ortadan kalkmaktadır.


KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.