x
Sepet
Marka Listesi

Sırala:
Solante
Sırala:
Daha Fazla Yükle

Solante

Bilindiği üzere eski çağlardaki gibi bir hayat yaşanmıyor artık. Ne mevsimler aynı, ne de insanlar. Güneş bile zararlı ışınlarıyla insan için büyük bir tehdit unsuru. Dış etkenlerin ve küreselleşen dünyada tabiyatında işine gelmeyen durumlardan ötürü doğa da insanlara zararlarını savurmakta. Hava kirliliği ise bunlardan sadece biri. Ne yazık ki ne bu havadan ve güneşten vazgeçilebilir ne de bunlara güç yetirilebilir.  Ancak Solante markası bu etkenlerle barışık yaşamanın formülünü çözdü. Daha güçlü ve dayanıklı yapıda cildin korunmasıyla bu durumu mümkün kıldı.

Solante markası, farklı cilt sorunlarına karşı etkili ve kalıcı çözümler sunmaktadır. Hamilelere, hastalara, cildi aşırı sorunlu ekstrem niteliklilerin haricinde normal ve olgun cilde sahip birçok kişiye özel ürünler geliştirmekte. Özel ürünler dışında her kesime hitap eden kusursuz özellikte klasik ürünlere de imza atmakta. En nadide bazı ürünleri; hamilelere özel Solante Pregna losyon, lekeli ciltler için Solante Pigmenta özel bir güneş losyonu, Solante Acnes ve Solante Acnes Tinted akne sorunlu ciltlere özel güneş koruyucu, kızarıklık giderici Solante Telerubor ve Solante Telerubor Tinted güneş koruyucu,  Atopik ciltlere ise Solante Atopica Güneş Koruyucu gibi özel üretim ürünlerdir. Ayrıca çocuklara yönelik özel geliştirilmiş Solanta kids, bebeklere özel Solanta baby güneş losyonu da bulunmaktadır. Çocuk ve bebeklerin yetişkinlerden farklı cilt yapısına sahip olduğu aşikardır. Bu farkındalıkla üretmiş olduğu ürünler sayesinde birçok dermatolog tarafından özellikle tavsiye edilen marka olmayı başarmıştır.

Solante markası aynı zaman güneş ışınlarına karşı insan cildini korumanın yanı sıra üst düzeyde beslemekte ve bir çocukla ilgilenircesine ciltle ilgilenmekte ve tüm ihtiyaç duyduğu bakımı sunmaktadır.

Hangi Amaçlar Doğrultusunda Solante Markası Tercih Edilir?

Cildi lekeli, yıpranmış ve tahriş olmuş kimselerce, cildinde güneşten kaynaklı kırışıklık, ince çizgi, kızarıklık, pürüz vb. olan kişilerce özellikle tercih edilir. Cilt sorunlarını giderip cilde berraklık, aydınlık ve sağlık kazandırır. Tatilin keyfini, havuz ve denizin sefasını sürmeye vesile ürünleriyle cildi yaza hazırlar ve güneşe karşı kuvvetlendirir. Bazı ürünleriyle kuru ciltlere nem sağlayarak deva kaynağı olur.

Neden Solante Markası?

Botanik yaşam koordinasyonunda geleceğe emin adımlarla ilerleyen en güçlü markalardandır. 2005’ten buyana birçok alanda büyük ivmeler kat etmiş olan marka, ürünlerinin kusursuzluğuyla geleceğe dev adımlar atmanın ötesinde, geleceği bizzat şekillendiren marka olmayı amaçlamaktadır. Çocuk, bebek, yetişkin ve ileri yaş kesimlerine hitap eden ve her kusura farklı yöntemlerle çözümler sunan cilt bakım markasıdır. Birçok kullanıcı tarafından olumlu yorumlar almış ve büyük kitlelerden beğeni toplamıştır. Kusursuzluğu, zarafeti ve nadide özellikteki ürünleriyle cilt sorunlarına kısa sürede kalıcı çözümler sunmaktadır.

Devamını Göster

Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.