x
Sepet
SkinCeuticals Phloretin CF Antioksidan Serum 30 ml
Barkod: 635494328202

SkinCeuticals Phloretin CF Antioksidan Serum 30 ml

599,00 TL(KDV DAHİL)
15
Miktar
Güncelleme Tarihi: Özet Bilgi:

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : SkinCeuticals
Ürün Serisi : Anti Aging Ürünleri
Ürün Özellikleri : Ciltteki kırışıklıkları gidererek cildin yenilenmesini sağlar.
Güncelleme Tarihi : 31.01.2017 - Salı
Boyut : 30 ml
Özet Bilgi : Anti aging bakım sunan ürün ciltteki kırışıklık ve yaşlılık belirtilerini giderici bakım sunar. Bağ dokusunu güçlendiren içerikli ürün yenileyici ve gençleştirici bakımı en iyi şekilde gerçekleştirir. Gençleştirici etkili ürün cilt ile uyumludur ve optimum yağ ve nem dengesini korur. Sağlıklı cilt gelişimini destekleyen ürün yapılandırıcı ve yenileyicidir. Ürün sabah ve akşam günde 2 kez uygun miktarda yüz, boyun ve dekolte bölgesine uygulanır.
SkinCeuticals Phloretin CF Antioksidan Serum 30 ml

Antioksidan bakım sunan ürün normal, karma ve yağlı ciltler için kullanılır. Etkili ürün içeriğindeki Phloretini, C vitaminini ve ferulic asidi ile üstün bakım teknolojisini birleştirerek bakım sunar. İçeriğindeki Phloretin CF ile önemli zararlara yol açtığı bilinen serbest radikallere karşı koruyucu bakım gerçekleştirir. Ciltteki kollajen sentezini arttırır, antioksidan serum dokularını yeniler ve cildin yaşlanmalara karşı korunmasına yardımcı olur. Ciltteki yaşlılık belirtilerini yok eden ürün kırışıklık, lekeler, soluk ten rengi ile savaşır. Cildin canlı, genç ve ışıltılı bir görünüme sahip olmasına yardımcı olur.

Çeşitli nedenlerle zarar gören cildin korunmasına destek sunar. Oluşan kırışıklıklar, ince çizgiler, yaşlılık belirtilerinin giderilmesine yardımcı olur. Anti aging bakım sunan SkinCeuticals Phloretin CF Antioksidan Serum 30 ml pürüzsüz, düzgün bir cilt görünümünü destekler. Cilt ile uyumlu serum bileşenleri ile taze ve canlı cilt gelişimini destekler.

SkinCeuticals Phloretin CF Antioksidan Serum 30 ml Özellikleri:

Nem oranı yüksek ürün anti aging bakım serumudur. Ciltteki kırışıklık, ince çizgi gibi hasarların giderilmesine yardımcı olur. Cilt sağlığını olumsuz yönde etkileyen ürün yaşlılık belirtilerinin de giderilmesi noktasında etkili bakım sunar. Cilde yoğun nem sağlayan ürün canlı, sağlıklı ve pürüzsüz bir cilt gelişimini destekler. Etkili bakım serumu yaşlılık belirtilerini giderir. Cildi yeniler, yapılandırır. Yenileyici içeriği ile pürüzsüz ve canlı cilt gelişimini destekler. Kırışıklık ve kızarıklıkların giderilmesi noktasında da üsrün bakım gerçekleştirir. Ciltteki olumsuz etkilerin giderilmes noktasında etkili bakım sunan ürün canlı, ışıltılı cilt gelişimini destekler. İdeal bakım ürünü gençleştirici bakım sunar.

Vücuda Etkisi: Yaşlılık etkilerini gideren bakım ürünü ciltteki kırışıklık ve yaşlılık belirtilerinin giderilmesi noktasında etkili bakım gerçekleştirir. Bağ dokusunu güçlendirir ve sağlıklı cilt gelişimini destekler. Anti aging bakım serumu yenileyici, gençleştirici etkilidir. Yapılandırıcı aktif içerikleri ile cilt kırışıklıklarının giderilmesi noktasında yenileyici bakımı en iyi şekilde gerçekleştirir. Ciltteki yaşlılık belirtilerini azaltan ürün etkili bakım sunar. Cilt ile uyumludur ve yağ, nem dengesini korur.

Uygulanan Bölge: Gençleştirici bakım serumu yüz, boyun ve dekolte bölgesine uygulanmaktadır.

Kullanım Şekli: Yeterli miktarda serum sabah ve akşam cilt yüzeyine uygulanmaktadır.

Kullanım Miktarı ve Zamanı: Anti aging etkili bakım serumu cilt yüzeyine yeterli ölçüde uygulanır. Sabah ve akşam krem kullanımı öncesinde ürün 30 ml olarak sunulmaktadır.

Not: Göz ile teması halinde bol su ile yıkanması önerilmektedir.


KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.