sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Görünüm: 3 4
%5
Kargo
Bedava
%5
699,00 TL
664,05 TL
Kargo
Bedava
%15
Kargo
Bedava
%15
599,00 TL
509,15 TL
Kargo
Bedava
%15
Kargo
Bedava
%15
499,00 TL
424,15 TL
Kargo
Bedava
%15
Kargo
Bedava
%15
299,00 TL
254,15 TL
Kargo
Bedava
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

Skinceuticals Göz Kremleri

Hassas ciltlere özel bakım gerektiren göz kremleri ürünü ile oldukça etkili bir formül sunmaktadır. Göz çevresindeki hücresel yıkımı durdurarak, yaşlanma karşıtı bir etki yaratmaktadır. Çünkü yaşlanma ellerden ve gözlerden başlamaktadır. Göz çevresinde oluşan dış uyaranlara maruz kalınarak ortaya çıkan kırışıklıkla hücrelerin yıkılmasının bir sonucudur. Göz çevresindeki bu deformasyon kişilerde beliren kaz ayaklarının görünmesine ve buradaki hücrelerin kaybolmasına neden olur. Hücre yıkımı ve hücre ölmesi sonucu onarım meydana gelmediği zaman yaşlanma kaçınılmaz olur. Skinceuticals Göz Kremleri bu yıkımın durdurulması amacı ile ve yeni hücre onarımı açısından zengin mineraller ile formüle edilmiştir. Bu sayede kazayağı oluşumunu engeller. Göz çevresinin her zaman nemli kalmasına yardımcı olur. Gözlerin ve göz çevresinin gerekli mineral ve vitaminler ile beslenmesine katkıda bulunur. Bu sayede pürüzsüz bir göz çevresi oluşumunu yakalamanız muhtemeldir. Ayrıca gözaltında oluşan renk değişimleri, morarma ve beyazlaşmalar konusunda da etkileri bulunmaktadır.

Göz çevresindeki derinin hassas yapısına uygun olarak, dıştan gelecek uyarıcılara karşı hasar koruması gerçekleştirmektedir. Güneşe maruz bırakılan göz çevresinin kurumaya meyilli olduğu ve sürekli olarak mimik ifadelerinin yapılmasından kaynaklı olarak yaşlanma belirtilerinin ortaya çıkmasından ötürü onarıcı etkisi ile çalışmalarını sürdürmektedir. Gözaltı morlukları, gözaltı halkaları, göz çevresi renk değişimi, sarkmış veya kırışmış göz çevresi gibi kullanım alanları bulunmaktadır.

Skinceuticals Göz Kremleri ile Narecza firması sizlere en ideal hizmetleri sunmaktadır. Saklama koşullarına uygunluk ve yeni üretim ürünleri depolarında sizlere ulaştırmak üzere muhafaza eden firmamız ile sizler de en yeni ürüne sahip olabilirsiniz. Bilindiği üzere insan cildi hassastır. Buna bir de göz ve çevresi dahil olursa en hassas bölgenin burası olduğunu söylemek yanlış olmaz. Bu nedenle göz kremi olarak kullandığınız ürünlerde hem ürün kalitesi önem arz etmekte hem de bu ürünün saklanma koşulları önemli şekilde sağlığa etki etmektedir. Bu nedenle sizler de Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanan ürünleri gene Sağlık Bakanlığı’ nın onaylamış olduğu Narecza firmasından temin edebilirsiniz. Ürünlerin kalitesine ek olarak güvenli ürünler ve hızlı teslimat ile sizlere göz kremleri konusunda Skinceuticals ürünlerinin sağlık dolu hayatını sunmaktayız.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.