x
sadsad x
asdasd
Sepet
Marka Listesi
Sırala:
SkinCeuticals
SkinCeuticals TÜKENDİ
%25indirim 269,00 TL 201,75 TL
Sırala:
Daha Fazla Yükle

Skinceuticals

Skinceuticals misyon olarak cilt sağlığını benimsemiştir. Dermo profesyonel cilt bakımı garantileyen marka ileri düzeyde cilt bakımını garantiler. Skinceuticals ABD'de üretilen klinik cilt bakım ürünleri ile gereken bakımı sağlar. Ürünleri antioksidan özelliklidir ve yüksek etkiye sahiptir. Saf aktiflerle konsantre edilmiş ve cilde ideal şeklini veren ürünler markanın gücünü perçinler. Cilde hızla nüfuz etme özelliği ideal bakımı tamamlar.

Senelerdir bir çok uzman, dermatolog ve estetik cerrahların karşılaştıkları cilt hastalıklarına yönelik olarak da koruyucu bakım üretir. Ürünleri içerdiği aktiflerle maksimum bakımı sağlar ve harika ciltler sunar. Yüksek etkili bileşenleri ve formül içerikleri ile gereken bakımını sizler için geliştirmiştir. Skinceuticals estetik operasyonları da destekleyen ürünlere sahiptir. Ürünlerin yaşlanma karşıtı, cildi koruyucu ve oluşabilecek hasarları giderme noktasında etkili bakım sunan bir marka olduğu bilinmektedir. Cildi koruyan ve her daim canlı tutan ürünleri ile tüketicilerine birinci sınıf hizmet sunar.

Skinceuticals Dr. Sheldon Pinnell’in hayati araştırması sayesinde, markanın 1994’te bulunması öncesinde başlamıştır. Skinceuticals geçen yıllar boyunca da dermatolojinin yüzünü değiştirmiştir. Skinceuticals her zaman öncü bir marka olarak yoluna devam etmiştir.

Skinceuticals markası cilt sağlığını önceliklemiş bir markadır. Marka değerli bilgi ve kaynaklarını dünya ile paylaşmanın en önemli görevi olduğunu düşünmüştür. Skinceuticals dermatoloji araştırmalarını daha da ileriye taşıyarak birçok önemli anlaşmayı desteklemektedir. Skinceuticals marka olarak cilt sağlığı bilincini arttırır ve cilt bakım güvenliğine olan bağlılığa duyarlılık gösterir. Çevresel duyarlılığı da unutmadan gereken saygıyı ve özeni gösterir.

Skinceuticals cildi yaşlandıran etkenlere karşı bilimsel yollarla savaşır ve cilt görünümünü iyileştirir. Cildi yaşlandıran etkenlere karşı da bilimsel yollara başvurur ve cilt görünümünü iyileştirir.

1997 yılında Amerika'da öncü uzmanlarca kurulan Skinceuticals cilt bakımını en üstün teknolojiyi destekleyerek ürünlerini geliştirmiştir. Bu yönüyle de cilt bakım ürünleri akımlarını başlatan marka olarak görevini sürdürmektedir.

SkinCeuticals, temel ve tamamlayıcı bakım prensiblerine dayanan anti-aging bakım sağlar.  Marka önleme, düzeltme ve koruma prendibini önemser.

  • Önleme noktasında; cilt oksidasyonuna bağlı yaşlanmanın hasarını önler.
  • Düzeltme noktasında; yaşlanmanın gözle görülür belirtilerini düzeltir.
  • Koruma noktasında da ; UV ışınlarına karşı cildi korur.

Ürünlere örnek vermek gerekirse;

Önleme-Antioksidanlar: Phloretin CF, C E Ferulic, Serum10

Temizleme: Simply Clean, Gentle Cleanser, Equalizing Toner, Blemish + Age Gel, Blemish + Age Solution

Nemlendirici: Daily Moisture, Emollience, Hydrating B5 Gel, Hydrating Mask

Düzeltme: A.G.E Interrupter, A.G.E Eye Complex, Eye Balm, Retinol 0.3, Face Cream, Face Balm, Phyto+, Phyto Corrective Gel, Clarifying Clay Masque, Retexturing Activator, Pigment Regulator

Koruma: Essential Sun Defense SPF20, Advanced UV Defense SPF30, Ultra Facial Defense SPF50

Görüldüğü gibi Skinceuticals geliştirdiği önemli ürünlerle etkili cilt bakımının tek adresidir. Sizde bu harika bakım ürünlerini tercih ederek cilt bakımınızı en iyi şekilde gerçekleştirmeyi tercih edebilirsiniz.

Devamını Göster

Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.