x
Sepet
Marka Listesi

Sırala:
Siva Derm
Sırala:
Daha Fazla Yükle

Siva Derm

Siva Derm eşsiz bir fikrin doğuşu olarak geliştirilmiş bir markadır. Farklı olarak tanımlanabilecek bir çok rahatsızlığa destek olarak sunulan ürünleri ile Siva Derm özgün bir marka olduğunu kanıtlamıştır. Gümüşün mucizevi suyu ile geliştirilen karışım ile harikalar yaratmak hiç de zor değil!

Siva Derm, Gümüş Suyunu özel yöntemlerle saf halinin su ile teması sonrasında elde edilen karışımı temsil eder. Saf gümüş suyunun suyla karışması ile oluşan formül özellikle bağışıklık sistemini güçlendirir böyle bir karışıma sahiptir. Siva Derm geliştirdiği ürünlerde kullanılan gümüş yoğunluğuna dikkat çekmek için ppm ibaresini kullanılır. Bahsedildiği gibi (ppm) ibaresi üründeki gümüş yoğunluğunu belirtir. Tüketiciler de ürünler arasından kendilerine en uygun olanı yani gereklilik ölçüsüne göre tercih yaparak ihtiyaçlarını giderebilmektedir. Bu bağlamda kullanım miktarı ve süresi de belirlenir.

Siva Derm Gümüş Suyu

Gümüş Suyu uzman birimlerce de onaylanmıştır. Amerikan EPA onaylı içerik sertifikalı ve garantili bir üründür. Gümüş Suyu özenle oluşturulan, yan etkisi olmayan oldukça etkili bir karışımdır. Fazla bilinmemesine rağmen 1939'lu yıllarda dahi terapi maksatlı kullanıldığı bilinir. Ancak zaman zaman hak ettiği değeri bulamamıştır. Farklı amaçlarla kullanılan gümüş farklı uygulamalardan geçerek sağlık yolunda faydalı olmuştur. Bunu gerçekleştiren de Siva Derm markası olmuştur.

Gümüş Suyu Mucizesini Türkiye'ye kazandıran girişimci Kemal Tuna'dır. Ayrıca marka sahibi ‘Sağlıklı Yaşamın İksiri Gümüş Suyu’ adlı bir kitap da yazmıştır. Gümüş Suyu Almanya, İsviçre, Fransa, Avusturya gibi ülkelerde de insan sağlığını desteklediği düşünüldüğü için kullanılmaktadır. Son 7 yıldır da Kemal Tuna aracılığı ile tüketicilere sunulmaktadır. Adeta alternatif tıp deneyimini yaşatan bir markadır. Gümüş Suyu insanlığın yüzlerce yıl biriktirdiği bir bilginin dışa vurumudur.

Siva Derm Gümüş Suyunu ambalajlamış ve yoğunluklarını belirterek pazara sunmuştur. Yani Siva Derm Kolloidal Gümüş Suyu 40 PPM, Siva Derm Kolloidal Gümüş Suyu 5 PPM, Siva Derm Kolloidal Gümüş Suyu 15 PPM, Siva Derm Kolloidal Gümüş Suyu 25 PPM, Siva Derm El Yüz Ve Vücut Nemlendirici Solüsyon şeklinde sıralanabilir. PPM değerini açıklamak gerekirse; minimal değerleri anlatırken kullanılmaktadır. Birim olarak ifadelendirilen PPM, gümüşün su içindeki miktarını göstermektedir. Oran seçimi de rahatsızlık şiddetine göre seçilmektedir.
Faydaları saymakla bitmeyen markanın ürünleri; cilt problemlerini ortadan kaldırmak için geliştirilmiştir. Sivilce, cilt lekeleri, egzama, yara gibi sorunlara çözüm olmaktadır.

Saf gümüşün su ile etkileşimi ile oluşan içeriği ile bağışıklık sistemini güçlendirici, metabolizmayı koruyucu, bakteri, mantar ve benzeri sorunlara yüksek oranlarda fayda sağlamaktadır.

Sizde gümüş suyunun faydalarına tanık olmak isterseniz seçeceğiniz marka ve ürünleri belli. Siva Derm titiz çalışması ve uzman kadrosu ile geliştirdiği ürünleri ile sizin için hizmet vermektedir. Bir çok soruna farklı açıdan yaklaşarak tamamen doğal bir bakım sunan marka ve ürünlerini tercih etmeniz için çok fazla nedeniniz bulunmaktadır.

Devamını Göster

Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.