x
Sepet
Marka Listesi
Yeni Ürünler
Sırala:
Sırala:

Silikon Ürünler

Medikal silikon ürünler ayak ve parmaklarda oldukça etkili sonuçlar gerçekleştirirler. Ürünlere göz atmak gerekirse:

Silikon Parmak Ayırıcı Seperatör: Hassas ayak parmakları için kullanılan nemlendirici silikon parmak ayırıcılar kenarlarda ya da üst üste binmiş olan parmaklardaki sürtünmeyi azaltır. Zamanla açığa çıkan mineral yağ, parmaklar arasındaki tahriş olmuş yerlerin de ağrısını azaltır.

Silikon Tabanlık: Vücudun yükünü ayaklara dengeli olarak dağılmasını sağlar. Eklemlere binen yükü ve stresi azaltır. Uzun süre ayakta kalan kişiler için uygundur. Ayak anatomisine uygun olarak silikondan üzeri kumaş kaplı olarak üretilmiştir.

Silikon Topukluk: Topuk dikeni tedavisinde kullanılır. Ağrıyı hafifletir, rahat yürümeyi sağlar ve %100 silikondan üretilmiştir.

Silikon Parmak Arası Makarası: Başparmak ve ikinci parmak arasına takılarak parmağın duruş bozukluğunu düzeltme noktasında kullanılır. Gündüz kullanımı için uygundur. Yüksek kaliteli silikondan üretilmiştir.

Silikon Kamalı Metatarsal: Uç kısmı parmak arasına geçirilir ve metetarsal bölgeye yerleştirilir. Metetarsalji'de hiperkeretois'de ve şok absorbe edici olarak kullanılmaktadır. Yüksek kalitede silikondan üretilmiştir.

Silikon Yarım Tabanlık: Silikondan yapılan ürün yumuşak ve rahattır. Yürürken ve ayaktayken ayağın kaymasını önler.

Silikon Topuk Bandı: Silikon topuk bandı %1oo mineral yapılıdır. Yapıştırıcı bandajlar hipoalerjik yapıştırıcı maddelerden yapılmıştır. Topuk bölgesindeki ağrıları ve sürtünmeleri azaltır.

Silikon Ark Desteği: Basit efektif jel ayak köprünüzü destekler ayak tabanınıza maksimum rahatlamayı sağlar. Zorlanma, yorgunluk ve ağrıyı azaltır. Düztabanlık ve zayıf tabanlar için ideal çözüm sunar.

Yarım Silikon Tabanlık: Ayağın doğru pozisyonda durmasını sağlar. Dışa ve içe basış rahatsızlığının tedavisinde kullanılır.

Silikon Parmak Halkası: Parmaklarla ilgili tüm problemlerde ve diyabetik hastaların hassas parmaklarının korunmasında kullanılır.

Örneklediğimiz medikal ürünlerden size uygun olanını sipariş ederek edinebilirsiniz.

Devamını Göster

Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.