x
Sepet
Marka Listesi
Yeni Ürünler
Sırala:
Sırala:

Silikon Tabanlık

Silikon Tabanlık ayakta mevcut olan basıncın dağılmasına destek olur. Topuk üzerinde biriken yükün azalmasını sağlar. Ağrıları azaltır ve yükü hafifletir. Tasarımı hafiftir ve pratik kullanımlıdır. Vücut ağırlığının oluşturacağı baskı sonucunda deformasyona neden olmaz. Özel polimerden üretilen ürün hafif tasarımlıdır ve rahatlık sağlar. Rahatlıkla kullanılan ürün ayak taban noktalarını korur, taban sorunlarını da giderici etki gerçekleştirir.

Silikon Tabanlık Hakkında:

Ayaklarda iç yüzeyi destekleyen ve ayakların basma sırasında çökmesini önlenen, iç kavis verilen yapıyı koruması için tabanlık kullanılır. Düz taban gibi sorunlarda erken yorulma ve taban hasarlarını koruma noktasında rahatlıkla kullanılır. Ayaklarda sıklıkla yaşanan metatarsal sorunları önleyen tabanlıklar ile ayaklar sağlıklı hale gelir. Marka geliştirdiği ürünlerle yükleri azaltır ve bağ yaralanmalarına karşı koruma gerçekleştirir. Ameliyat sonrasında kullanılan tabanlıklar sayesinde ayak sorunları giderilir.

Orthocare Silicon İnsole Eco Silikonlu Tabanlık: Ayaklarda meydana gelen yorgunluk ve ağrının azalmasına yardımcı olur. ÖZellikle diyabetik durumlarda rahatlıkla kullanılmaktadır. Ayak tabanına yerleştirilen ürün ağrıların giderilmesi noktasında başarılı sonuçlar geliştirir. Silikon destekli ürün ayaktaki deformasyonları giderir, kas zayıflıklıklarını güçlendirir ve yumuşak, kaliteli malzemesi ile etkili koruma geliştirir. Anatomik olarak şekillendirilmiş olan ürün ayağı doğru pozisyonda tutar ve kolaylıkla kullanılır.

Orthocare Foot Wedge Süpinasyon Pronasyon: Ayaktaki basıncın azalmasını sağlar ve ağrı oluşumuna izin vermez. Topukta ve arkta ekstra polimer içerir. Rahat kullanımlı ürün yürürkende kolaylık sağlar. Beden ağırlığını dengeleyen ürün deformasyonlara neden olmaz ve dengeli, sağlıklı gelişime yardımcı olur.

Aurafix Silikon İç Dış Kama (Yapışan) 803: Kalkaneo varus olarak adlandırılan rahatsızlık, ayak sırtının bacaklara doğru bükülmesi ve bununla beraber topuğun iç yana dönmesi sonrasında şekil bozuklukları meydana gelebilir bu tür sorunların önlenmesi aşamasında etkili korumayı destekler, gereken korumayı sağlar.

Aurafix Silikon Tabanlık 805: Ayaklarda iç yüzeyi destekleyen ve ayakların basma sırasında çökmesini engelleyen kavis adı verilen yapı düz tabanlık hastalığının görülmesi durumunda kullanılır. Ayaklarda ve belde gelişen ağrılara yönelik olarak geliştirilen ürünle koruma sağlanır.

Devamını Göster

Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.