x
sadsad x
asdasd
Sepet

Ürünlere Ait Sorular

Soru : Satılan ürünler orijinal mi?

Yanıt: Portakalrengi.com’da satılan tüm ürünler %100 orijinal olup; distribütör firmalardan bayilik sistemiyle alınmaktadır.

Soru:Ürünlerin son kullanma tarihleri nedir?

Yanıt : Her ürünün son kullanma tarihi farklıdır; sitemizde son kullanma tarihi bir yıldan az kalmış ürün satılmaz.

Soru:Cilt tipime veya cilt problemime uygun ürünü nasıl seçebilirim?

Yanıt : Öncelikle cilt tipini çok iyi bir biçimde bilmelisiniz. Bunun için bir güzellik uzmanına danışabilir ya da bizi arayarak ilgili uzmanımızdan yardım alarak onun yönlendirmeleri doğrultusunda ürünlerinizi seçebilirsiniz. Ürünlerle ilgili destek için 0 532 130 45 22 nolu telefonu arayabilirsiniz.

Kargoya Dair Sorular

Soru : Kargom Ne Zaman Yola Çıkar?

Yanıt: Sitemizde satılan ürünlerin büyük bir çoğunluğu stoklarımızda bulunmaktadır. Genellikle aynı gün kargonuz çıkacaktır. Ancak bazı durumlarda kargo çıkışı ertesi güne kalabilir. Bu tür durumlarda telefon numaranızdan veya mail adressinizden size konuyla ilgili bilgi verilir. Hafta sonu verilen kargolar genellikle devam eden ilk iş gününde kargoya verilir.

Soru:Kargo Normal Sürede Elime Ulaşmadı Ne Yapmalıyım?

Yanıt : Yanıt: Tüm çabamıza ve sadece bu konuyla ilgilenen bir departmanımızın olmasına rağmen kargo teslimatlarında maalesef gecikmeler olmaktadır. Bu durumda size verilen kargo takip numarası ile kargo firmasını arayabilir ve/veya bizimle iletişim kurabilirsiniz. Kargo Takip Departmanı telefonu: 0 532 130 45 19

Ödeme İle İlgili Sorular

Soru :Sitenizden Kredi Kartı İle Alışveriş Güvenli mi?

Yanıt: Evet güvenli. Çünkü sitemizde kredi kartı bilgilerini kayıt edilmesini engelleyen COMODO Ev SSL Güvenlik Sertifikası kullanmaktayız. Yani kredi kartı bilgilerini asla görülmez ve kopyalanmaz.

Soru:Kredi Kartı Bilgilerim Kayıt Ediliyor mu?

Yanıt : Yanıt: Hiçbir biçimde kredi kartı bilgileriniz kopyalanmaz, kayıt edilmez. Portakalrengi.com bu konuda sizlere tam güvence vermektedir.

Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.