x
Sepet
%10 indirim
Sensilis Sun Secret Protective & Anti Aging Compact Spf50+ 10g
  • Sensilis Sun Secret Protective & Anti Aging Compact Spf50+ 10g
  • Sensilis Sun Secret Protective & Anti Aging Compact Spf50+ 10g
Marka: Sensilis
Barkod: 8428749445708

Sensilis Sun Secret Protective & Anti Aging Compact Spf50+ 10g

153,00 TL
137,70 TL(KDV DAHİL)
15
Miktar
Güncelleme Tarihi: Özet Bilgi:

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : Sensilis
Ürün Serisi : Güneş Kremleri
Boyut : 10 gr
Güncelleme Tarihi : 03.04.2017 - Pazartesi
Özet Bilgi : Sensilis Sun Secret Protective & Anti Aging Compact Spf50 cildinizin güneş ışınlarından zarar görmesini engellemenize yardımcı olur. Cildinizi yaşlanma belirtilerine karşı koruma altına alırken cildinizde oluşan kusurlu görünümleri kapatmanıza da katkı sağlar.
Sensilis Sun Secret Protective & Anti Aging Compact Spf50 10g

Sensilis Sun Secret Protective & Anti Aging Compact Spf50 güneş koruyucu ve yaşlanma karşıtı amacı ile özel olarak tasarlanmıştır. Cildinizi çevresel etkenlere karşı korumanıza yardımcı olur. Yüksek faktörü sayesinde güneşin zararlı ışınlarından korunmanıza katkı sağlar. Sensilis Sun Secret Protective & Anti Aging Compact Spf50 hassas cilt yapıları için güvenli bir kullanım sağlar.

Cildinizi yaşlanma etkilerine karşı korumanıza ve kusurlu bölgeleri kapatmanıza yardımcı olur. Yaşlılık belirtilerine karşı önlem amacı ile ve kapatıcı amacı ile size katkı sağlar. Sensilis Sun Secret Protective & Anti Aging Compact Spf50 cildinizi korurken istenmeyen bölgeleri kapatmanıza da yardımcı olur.

Sensilis Sun Secret Protective & Anti Aging Compact Spf50 10g Özellikleri

Sensilis Sun Secret Protective & Anti Aging Compact Spf50 yaşlanma belirtilerine ve güneşin zararlı etkilerine karşı cildinizi koruma amacı ile tasarlanan kapatıcı bir üründür. Hassas cilt tipleri için özel olarak geliştirilmiştir. Cildinizi güvenli bir şekilde korumanıza yardımcı olur. Formülünde bulunan Anti Age etkileri ile cildinizde katkı sağlar.

Cildinizi yaşlanma etkilerinden korurken aynı zamanda kusurlu bölgelerin kapatılmasına da yardımcı olur. Yüksek faktörü sayesinde güneşin zararlı ışınlarından korunmanıza katkı sağlar. Sensilis Sun Secret Protective & Anti Aging Compact Spf50 hassas cilt yapıları için güvenli bir kullanım sağlar.

Uygulanan Bölge: Cildinizde kullanıma uygundur.

Vücuda Etkisi: Güneşe karşı hassasiyeti olan cildinizi korumanıza yardımcı olur.

Kullanım Şekli: Kutu içerisindeki sünger yardımı ile yüz, boyun ve dekolte bölgelerinize uygulanır.

Kullanım Miktarı ve Zamanı: İstenilen sıklıkta kullanılabilir. Güneş altında kalacaksanız 2 ssatte bir yenilemeniz gereklidir.
KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.