x
Sepet
%10 indirim
Sensilis Glacier Essence Deep Hydrating Gel Cream 50 ml Yağlı Ciltler İçin Nemlendirici Jel Krem
Marka: Sensilis
Barkod: 8428749242703

Sensilis Glacier Essence Deep Hydrating Gel Cream 50 ml Yağlı Ciltler İçin Nemlendirici Jel Krem

197,00 TL
177,30 TL(KDV DAHİL)
15
Miktar
Güncelleme Tarihi: Özet Bilgi:

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : Sensilis
Ürün Serisi : Nemlendiriciler
Boyut : 50 ml
Güncelleme Tarihi : 03.04.2017 - Pazartesi
Özet Bilgi : Sensilis Glacier Essence Deep Hydrating Gel Cream yağlı yapıya sahip cildinizi ferahlatmanıza ve arındırmanıza yardımcı olur. Zengim içeriği sayesinde cildinize canlılık kazandırmanıza katkı sağlar.
Sensilis Glacier Essence Deep Hydrating Gel Cream 50 ml Yağlı Ciltler İçin Nemlendirici Jel Krem

Sensilis Glacier Essence Deep Hydrating Gel Cream yağlı cilt yapıları için özel olarak geliştirilmiştir. Yağlı ve normalden yağlıya eğimli cilt yapıları için nemlendirme sağlama amacı taşır. Sensilis Glacier Essence Deep Hydrating Gel Cream hassas bir cilt yapısı bulunan yağlı cildinizi nemlendirmenize yardımcı olur. Jel kremsi dokusu sayesinde cildinize ferahlatıcı bir nemlendirme sağlamanıza katkı sunar. Sensilis Glacier Essence Deep Hydrating Gel Cream cildinizin nem tutabilme özelliğini artırarak cildinizin nemli yapısını gün boyu korumanıza yardımcı olur. Cildinizin sağlıklı görünümüne kavuşmasına destek olur. Sensilis Glacier Essence Deep Hydrating Gel Cream cildinize canlılık kazandırmanıza ve sağlıklı bir cilt görünümü elde etmenize yardımcı olur.

Sensilis Glacier Essence Deep Hydrating Gel Cream 50 ml Yağlı Ciltler İçin Nemlendirici Jel Krem Özellikleri

Sensilis Glacier Essence Deep Hydrating Gel Cream yağlı bir yapıya sahip olan cildiniz için tasarlanmıştır. Doğal içeriği sayesinde cildinizin nem oranını korumanıza ve derinlemesine bir bakım yapmanıza yardımcı olur. Sensilis Glacier Essence Deep Hydrating Gel Cream içeriğinde bulunan mavi ve beyaz lotus çiçeği sayesinde cildinizde meydana gelen siyah nokta gibi istenmeyen durumları giderirken C ve B vitaminleri bakımından zengin olan yapısı ile sağlıklı bir cilde kavuşmanıza yardımcı olur. Sensilis Glacier Essence Deep Hydrating Gel Cream aynı zamanda çeşitli mineral ve elementler bakımından zengin içeriğe sahip olan saf buzul suyu içerir. Cildinizi gün boyu nemli tutmanızı sağlar ve canlılık kazandırmanıza destek olur. Sensilis Glacier Essence Deep Hydrating Gel Cream sayesinde daha sağlıklı bir cilt görünümüne kavuşmanız kolaylaşır.

Uygulanan Bölge: Sensilis Glacier Essence Deep Hydrating Gel Cream göz çevreniz hariç cildinize uygulanabilir.

Vücuda Etkisi: Sensilis Glacier Essence Deep Hydrating Gel Cream yağlı cildinizi ideal nem oranına kavuşturmanıza yardımcı olur. Cildinizi besler ve arındırır.

Kullanım Şekli: Sensilis Glacier Essence Deep Hydrating Gel Cream temiz cildinize göz çevreniz hariç olacak şekilde cildiniz tarafından emilene kadar masaj eşliğinde uygulanmalıdır.

Kullanım Miktarı ve Zamanı: Sensilis Glacier Essence Deep Hydrating Gel Cream sabah ve akşam yeterli miktarda kullanılabilir.
KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.