x
sadsad x
asdasd
Sepet
Marka Listesi

Sırala:
1 2
Sensilis
Sırala:
Daha Fazla Yükle
1 2

Sensilis

Sensilis markası İspanya’ nın kozmetik dünyasına kazandırdığı dünya devi bir firmadır. 20 yılı aşkın bir süredir kendini kozmetik ve dermokozmetik alanlarında geliştirmekte, kullanıcılarının güvenini kazanmaya devam etmektedir. Sensilis olarak ilk hedefimiz doğadan ilham almak olmuştur. Dünya kadınlarının güzelliğini ve güvenilir bakımını düşünürken önceliğimiz doğal bileşenlerden faydalanmaktır. Doğa yüzyıllar boyunca yeryüzüne geçen insanların rol modeli olmuştur. Bizde Sensilis ailesi olarak doğanın benzersiz bileşenleri sayesinde ürünlerimize güç kazandırmaktayız. Kozmetik dünyasında çıktığımız yolculuğu uzun bir süredir yenilikçi bir şekilde kendimizi geliştirmek için devam ettirmekteyiz. Araştırmalarımıza doğal bileşenler ile hazırlanan formüllerin geliştirilmesi için devam etmekteyiz. Kullanıcılarımıza yüksek seviyede güvenlik ve yarar sağlamak amacı ile her geçen gün yenilenmekteyiz.

Karşımıza çıkan zorlu koşullarda bile tek hedefimiz siz müşterilerimizin ihtiyaç ve isteklerini karşılamaktır. Sensilis ailesi olarak sürekli ürünlerimizi geliştirmekte ve siz kullanıcılarımıza daha geniş bir ürün sıkalası sunmak için araştırmalarımıza devam etmekteyiz. Sensilis temizleyici, anti-aging, nemlendirici ve güneş karşıtı başta olmak üzere birçok konuda sizlere yardımcı olmaktadır. Sensilis özellikle yaşlılık belirtilerine karşı geliştirilen ürünler için çalışma yapmaktadır. Kırışıklıklar, mimiklerin neden olduğu çizgiler ve göz çevresinde oluşan ince çizgiler gibi yaşlılık belirtilerini önlemeniz için özel olarak geliştirdiğimiz formüllerimizi siz kullanıcılarımıza güvenle sunmaktayız. Sensilis olarak yaşlılık belirtilerine karşı olan bakımlar için özenle çalışmakta ve bu alanda yapılan tüm gelişmeleri dikkatle takip etmeyiz. Kullanıcılarımızdan almış olduğumuz olumlu eleştiriler sayesinde emin adımlarla çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Dünyanın birçok yerinden kullanıcılarımızın olması bizlere daha çok güç vermekte ve çalışmalarımızı daha yoğun daha başarılı bir şekilde gerçekleştirmemizi sağlamakta. Sensilis ailesi olarak amacımız doğadan aldığımız güç sayesinde kullanıcılarımıza en üst seviyede bir hizmet sunmak ve sizlerin memnuniyetidir. Sensilis İspanya ve Avrupa dan sonra ABC Pharma markasının aracılığı ile Türkiye de bulunan kozmetik ve dermokozmetik alanlarındaki açıkları kapatmak için sizlerin hizmetine sunulmuştur. ABC Pharma firması ülkemiz genelinde birçok eczane, estetik merkezi ve dermokozmetik ürünlerin satışını gerçekleştiren internet siteleri aracılığı ile hizmetinize sunulmaktadır.
Sensilis ailesinin başlıca ürünlerinden bahsedecek olursak; Sensilis Extreme Anti-aging ince çizgi ve kırışıklıklarınız ile mücadele ederken cildinizi nemlendirmenize yardımcı olmaktadır özellikle hassas cilt yapıları ile uyumludur. Sensilis Correctionist serisi ise cildinizin genç görünümünü korumak ve yaşlılık belirtilerinin oluşum sürecini yavaşlatmak için geliştirilen anti-age return kompleks özellikleri sayesinde cildinize derinlemesine bakım yapar.

Sensilis Idyllic serisi anti-age etkisi ile cildinizi sıkılılaştırmanız ve düzenlemeniz için kullanıma uygundur. Sensilis olarak geliştirmiş olduğumuz Upgrade Lipo serisi cildinizde yaşlanma etkisi ile meydana gelen elastikiyet kaybını önlemek ve sıkılaştırmanıza yardımcı olmak adına krem ve fluid, gece kremi, serum sayesinde cildinizin ideal görünümünü tekrar kazandırmanız için gerekli özelliklerde formüle edilmiştir. Sensilis Sun Protective serisi ise güneşin zararlı ışınlarının neden olduğu yaşlanma belirtilerine karşı geliştirilmiş olan güneş karşıtı ürünlerimizin yer aldığı koruma özellikli bakım serisidir. Sensilis olarak geniş bir ürün yelpazesine sahip olmamızın yanı sıra yaşlanma karşıtı ürünlere özellikle önem vermekteyiz. Sensilis olarak güzellik kavramı için düşüncemiz güzel olmak doğal olmaktır.

Doğanın bizlere sunduğu tüm bitkiler sayesinde doğallık ve güzelliği gelişmiş formüllerimiz aracılığı ile kullanıcılarımıza ulaştırmayı hedeflemekteyiz. Kozmetik ve dermokozmetik sektöründe yer alan birçok firmanın aksine kimyasal içerik barındırmayan ürünlerimiz sayesinde siz kullanıcılarımız tarafından beğenilmek ve talep görmek Sensilis ailesi olarak doğru yolda olduğumuzu bize göstermektedir. Kendimizi geliştirmek için her geçen gün ürün yelpazemizi genişletmekte sizlere daha iyi daha güvenli bir hizmet sunabilmek adına doğallığımızı korumaktayız. İspanya başta olmak üzere birçok Avrupa ülkesinin ardından Türkiye de ABC Pharma güvencesi ile kullanıcılarımıza hizmet vermekteyiz. Sensilis ailesi olarak daha sağlıklı daha güvenli ve en önemlisi kullanıcılarımızın ihtiyacı karşılayabilen ürünler geliştirmekte ve araştırmalarımıza devam etmekteyiz. Kullanıcılarımızdan almış olduğumuz olumlu yorumlar sayesinde sektörde gelişerek emin adımlarla ilerlemekteyiz. Güzel olmak doğal olmaktır, Sensilis ürünleri sizlere doğal bir güzellik yolunda hizmet vermek için her zaman yanınızdadır.

Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.