x
sadsad x
asdasd
Sepet
Marka Listesi

Sırala:
Sea Band
Sırala:
Daha Fazla Yükle

Sea Band

Birçok nedenden dolayı kusma problemi ortaya çıkmaktadır. Bunun önüne geçebilmek için ilaç dışında da oluşturulan bazı ürünler mevcuttur. Sea-Band ürünleri bahsettiğimiz duruma bir örnektir. Cihazlar, bileklerde bulunan nei kuan noktası olarak adlandırılan noktalara basınç yaparak çalışır.  Birçok nedenden dolayı oluşabilecek bulantılara karşı etkili tedavi sunar. Sea-Band tekrar tekrar kullanılabilir ve sabun ya da yumuşak bir deterjanla dezenfekte edilebilir. Yetişkin ve çocuklar için ayrı ayrı bant türü bulunmaktadır.

Orta parmak bileğin iç kısmına yerleştirilir. Yüzük parmağı el ve bilek ara çizgisinde bulunmalıdır. Nei kuan noktası işaret parmağının sınırında ve iki tendon arasında durmalıdır. Düğme nei kuan noktasının üstüne, şişkin kısmı da içe gelecek şekilde yerleştirilmelidir. Aynı işlem iki bileğe de tekrar edilmelidir. İki bilekte kullanım bantların daha etkili olması için gereklidir. Bant kullanımına seyahat öncesi veya sonunda başlanması mümkündür.

Araç içinde bulunma, ani oturuş ve kalkışlar gibi sebeplerden dolayı midede hareketlenmeler başlar. Ardından bulantı ve kusma gibi problemler gelişmektedir. Çeşitli hastalıklardan dolayı oluşan bulantıya karşıda Sea-Band kullanılabilir. Bunların dışında bayanların hamilelik döneminde ilk üç ayda da bulantılara karşı Sea-Band kullanımı mümkündür.

Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.