x
sadsad x
asdasd
Sepet
Marka Listesi

Sırala:
Sea Band
Sırala:
Daha Fazla Yükle

Sea Band

Birçok nedenden dolayı kusma problemi ortaya çıkmaktadır. Bunun önüne geçebilmek için ilaç dışında da oluşturulan bazı ürünler mevcuttur. Sea-Band ürünleri bahsettiğimiz duruma bir örnektir. Cihazlar, bileklerde bulunan nei kuan noktası olarak adlandırılan noktalara basınç yaparak çalışır. Birkaç dakika içerisinde etkisini göstermeye başlayan Sea-Band ürününün hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır. Birçok nedenden dolayı oluşabilecek bulantılara karşı etkili tedavi sunar. Sea-Band tekrar tekrar kullanılabilir ve sabun ya da yumuşak bir deterjanla dezenfekte edilebilir.

Sea-Band Kullanımı;

Orta parmak bileğin iç kısmına yerleştirilir. Yüzük parmağı el ve bilek ara çizgisinde bulunmalıdır. Nei kuan noktası işaret parmağının sınırında ve iki tendon arasında durmalıdır. Düğme nei kuan noktasının üstüne, şişkin kısmı da içe gelecek şekilde yerleştirilmelidir. Aynı işlem iki bileğe de tekrar edilmelidir. İki bilekte kullanım bantların daha etkili olması için gereklidir. Bant kullanımına seyahat öncesi veya sonunda başlanması mümkündür.

Yetişkin ve çocuklar için ayrı ayrı bant türü bulunmaktadır.

Araç içinde bulunma, ani oturuş ve kalkışlar gibi sebeplerden dolayı midede hareketlenmeler başlar. Ardından bulantı ve kusma gibi problemler gelişmektedir. Çeşitli hastalıklardan dolayı oluşan bulantıya karşıda Sea-Band kullanılabilir. Bunların dışında bayanların hamilelik döneminde ilk üç ayda da bulantılara karşı Sea-Band kullanımı mümkündür.

Gebelik sırasında yaşanan bulantı ve kusmalar normalin dışına binde 4 oranında çıkar. Bu durum genç yaşta hamile kalan kişilerde daha sık rastlanır. Gebelik sırasında yaşanan bulantı ve kusmalar kişiyi %80 oranında olumsuz yönde etkiler.  Bu durum kişinin yaşam kalitesini olumsuz yönde etkiler. Bu durumda Sea-Band kullanımı kişiye yaşam kalitesini arttırmaya yardımcı olmaktadır. Cihaz kullanımı herkese uygun olup son derece kolaydır.

Mide bulantısı yaşayıp bununla başa çıkamayan kişiler için Sea-Band kullanımı çare olabilmektedir. Bu cihaz sayesinde şikâyetlerin azaldığı ve hatta tamamen ortadan kalkması amaçlanmıştır.

Herkese gönül rahatlığıyla önerilebilecek olan Sea-Band ürünü mide ile ilgili bulantı ve kuma gibi sorunları ortadan kaldırmaya yardımcı üründür.

Devamını Göster

Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.