sadsad x
asdasd

Sıralama seçin
Görünüm: 3 4
%20
Kargo
Bedava
%20
210,00 TL
168,00 TL
Kargo
Bedava
Toplam 83 ürün görüntüleniyor.
1 2

Schwarzkopf Bonacure 

Hayat tarzlarına göre saç bakım ürünleri sunan Schwarzkopf, dünyada en çok tercih edilen kozmetik markalarından biri. Bir asır önce kimyager Hans Schwarzkopf tarafından Berlin’de kurulmuş ve dünya çapında en çok tanınan ve güvenilen markalar arasına girmeyi başarmıştır. 7600 patenti ile saç bakımında söz sahibi olan marka, Türkiye’de Eczacıbaşı Topluluğu ile işbirliği yapmış ve Türkiye pazarındaki yerini sağlamlaştırmıştır.

Saçlar,  güneş, klor, hava kirliliği gibi çevresel etkenler, yüksek ısılı düzleştiriciler, saç makineleri gibi mekanik etkenler ve stres, genetik yapı gibi hormonel nedenler ile hassaslaşır, yıpranır, canlılığını yitirir.  Bu, kişinin hem ruh durumuna hem de ortaya çıkan kuruluk, kaşıntı gibi faktörlerle fiziksel  haline yansır. Böylelikle kişinin yaşam kalitesi değişkenlik gösterir. Bu doğrultuda kullanışlı saç bakım ürünleri ile Schwarzkopf markasının saç bakım ürünlerinde kullanılan yenilikçi teknolojileri ile vitamin verici, hassasiyet giderici, hacim artırıcı, yumuşatıcı, parlaklık kazandırıcı, yatıştırıcı etkileri vardır.

Dünya çapında bilinebilirlik özelliği ile Schwarzkopf Professional ürünleri oldukça kaliteli ve güvenilirdir. Saçı ve saç derisini besleyen yıkama,  nemlendirme gibi günlük saç bakım işlemleri, renk solması için endişelenmeden, keyifle yapılmaktadır. Düzenli olarak kullanıldığında güçlü etkiler göstermektedir. Dünya çapındaki kuaförlerce en çok tercih edilen marka olarak bilinmektedir. Dermatolojik olarak test edilmiştir. Geniş ürün yelpazesi,  içerikleri ve yoğun renkleri ile ilgi çekici içerikleri ile saçın ihtiyacı olan bakım kolay, ulaşılabilir ve konforlu olarak yapılmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.