x
sadsad x
asdasd
Sepet
Marka Listesi
Sırala:
Schmidts
Sırala:
Daha Fazla Yükle

Schmidts Marka

Konvansiyonel birçok deodorant yüzyılı aşkın süredir piyasada tüketicilere hizmet sunmaktadır. Zararlı olabileceği noktasında fazlası ile tartışmalar ortaya atılmıştır. Bu noktada ne yazık ki, mevcut doğal alternatifleri birçoğu kullanmaz ve sadece etken maddeleri ile destekleme yaparlar. Bu işi sadece ticari olarak görmeden, doğal bitkiler kullanarak ürün geliştirmeyi hedefleyen marka ürünleri tamamen geleneksel, doğal ve sağlıklı bileşimleri sayesinde etkili ürün gelişimine destek olur. Schmidt'in Deodorantları tamamen natureldir ve iyi performans ödüllü formüle sahiptir. Başka ürünler gibi başarısız sonuçlar geliştirmez, üstün koruma imkanı tanır.

Doğal bir deodorant arayışında olan herkesin tercih edebileceği bir marka olan Schmidts, çıtasını yükseltmiştir. Lüks, sağlıklı formülü ve büyüleyici kokuları ile piyasada rekabet yaratır. Standartları yüksek marka ile günden güne gelişen kaliteli ürünleri birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Schmidt'in ödül almış formülleri ile geliştirilmiş olan ürünleri doğal ve etkili koku nötralize eder ve ıslaklığı emer. Kokulara karşı engelleyici bariyer sisteme sahiptir. Üstün ve ileri teknoloji ile tasarlanmıştır. Kolaylıkla uygulanabilir düzeyde olan ürün yapışkan değildir ve emilimi kolaylaştırır.

Kurucusu Jaime Schmidt henüz oğluna hamile iken 2010 ıyılında çalışmalarına başlamıştır. Tutkulu ve çalışma azmi ile harika çalışmalara imza atmıştır. Geliştirilen ürünlerin en önemli özelliği doğal bileşimli ürünlerin gelişimini desteklemeleridir. Marka sahiplerinin ürünlerini viral gibi yayılmaya başlamıştır. Tüm müşteriler sürekli olarak tercihlerini Schmidt'in Deodoranttan yana olmuştur. Uzman kadrosu ve müşteri geri bildirimleri ile harika ve gelişmiş ürünler ortaya çıkmıştır.

Schmidts Ürünlerine Göz Gezdirmek Gerekirse:

Schmidts Ylang-Ylang + Calendula Stick Deodorant

Ylang Ylang ve Kalendula’nın bileşiminden meydana gelir. Elegan aromalı ürün zarif ve çiçeksi notalar içerir, cildi yatıştırır.

Schmidts Lavander + Sage Stick Deodorant

Lavanta ve adaçayının birleşimi ile oluşur. Bitkisel kokuludur, yatıştırıcı, rahatlatıcı bakıma imkan tanır.

Schmidts Bergamot + Lime Stick Deodorant

Tazeleyici limon, bergamut ve lime karışımından oluşan deodorant içeriğindeki bitkisel yağlarla canlandırıcı, temizleyici ve cildi düzenleyici bakıma imkan tanır.

Schmidts Cedarwood + Juniper Stick Deodorant

Erz ağacı ve ardıçın karışımı ile ortaya çıkmıştır. Erkek ve kadınların rahatlıkla kullanılabileceği bir üründür. Bu bileşim sıcak, odunsu bir koku içerir ve temizleyici bakıma imkan tanır.

Schmidts Fragrance Free Stick Deodorant

Parfümsüz deodorantımız güçlü ama kokusuzdur.

Görüldüğü gibi eşsiz bitkisel bileşimleri ile güçlü sonuçlar ortaya çıkaran erkek ve kadınların ortak biçimde kullanabileceği deodorantları ile Schmidts markası sizlerin en iyi bakıma kavuşmanıza imkan tanır.

Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.