x
sadsad x
asdasd
Sepet
Marka Listesi
Yeni Ürünler
Kerastase Blond Absolu Ci... Schwarzkopf BC Bonacure S... Schwarzkopf BC Bonacure Y... Organicum Intensive Anti ... Bioxcin Genesis Saç Dökül... Kerastase Specifique Hass... Kerastase Specifique Kepe... Kerastase Resistance Exte... John Frieda Luxurious Vol... Cosmed Hair Guard Yeniley...
Sırala:
1 2
Phyto
%25indirim 274,00 TL 205,50 TL
Sırala:
Daha Fazla Yükle
1 2

Saç Serumları

Saç bakımının önde gelen ürünleri arasında yer alan saç serumları günlük yaşantımızın vazgeçilmezleri arasında yer alır. Günlük yaşantının getirdiği olumsuzluklar nedeniyle saçlarda meydana gelen sönüklük, kırılma, matlaşma gibi durumlar söz konusudur. Bu sorunları önlemek ve ortadan kaldırmak için saç bakımı yapılmaktadır. Bu bakım yöntemlerinden biri de saç serumu ile yapılan saç bakımıdır. Saç serumunun ne işe yaradığına geldiğimizde ise; serum saçtaki kırılmaları, yağlanmaları, kepek oluşumunu, yıpranmaları en aza indirmek için kullanılan saç bakım ürünüdür. Saç sorunları bu tür sorunları önler ve oluşumunu da engeller. Saç serumu her saç tipine ve saç çeşidi için kullanılabilir. Saç bakımı denilince akla ilk gelen saç bakım serumudur. Saç serumları içeriklerindeki vitamin ve besleyicilerle yıpranmış olan saçlara maksimum bakım sağlar. Çok fazla ısıya, boyaya veya kimyasal işleme maruz kalmış saçların kendisine gelmesinde büyük yardımcıdır. 

Banyo sonrasında temizlenmiş saça istenilen sıklıkta uygulanır. Nemlenmiş saça uygulanacak olan serum saça dolgunluk ve hacim verir. Piyasada bulunan saç serumlarının çoğu saça hoş koku vermektedir. Saç kırıklarını onarır ve yeni kırıkların oluşmasını önler. Serumlar dökülen saçlar için kullanıldığında işe yarar. Serum kullanan birçok kişi dökülen saçların yerine geldiğini bilmektedir. Saçların sağlıklı görünmesini sağlayan serumlar ışıltı ve parlaklık kazandırır. Serumlar yağ kıvamlı oldukları için saça yağlı bir görünüm vermezler. İçeriğindeki yağlar uçucu özelliklidir. Serumlar saçın kolay şekil almasını sağlar, kabarmasını ve elektriklenmesini önlerler. Saç derisindeki kabuklanmayı ve kaşıntı hissini de büyük ölçüde azaltırlar. Saçların nemli olma durumunda kırılmaya müsait olduğunu bilmekteyiz. Bu yüzden nemli saça uygulanan serum sonrasında saçları taramak saçların kırılmasını önler. Saçlara ısı ile ilgili bir işlem uygulayacaksanız temiz ve nemli saçınızı boy ve uçlarından serumla beslemeniz gerekecektir. Hızlı hava değişikliği nedeni ile matlaşan ve sönükleşen saçlar için saç serumları kullanılmalıdır. Tercih edilen saç serumlarına dikkat etmelisiniz. Saçlarınızın ciddi bir bakıma ihtiyacı varsa mutlaka bitkisel ürünler kullanılmalıdır. Kimyasal içerikli ürünler saçlara zarar verir ve yıpratır.

Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.