x
sadsad x
asdasd
Sepet
Marka Listesi
Yeni Ürünler
Kerastase Blond Absolu Ul... Marc Anthony Strictly Cur... Schwarzkopf BC Bonacure O... Schwarzkopf BC Bonacure A... Wella Sp Shine Mask 200 m... Sebastian Twisted Mask 15... Organicum Active Mask 350... Kerastase Aura Botanica M... Kerastase Soleil Masque U... Kerastase Specifique Masq...
Sırala:
1 2 3
Sırala:
Daha Fazla Yükle
1 2 3

Saç Maskeleri

Saç bakımında kullanılan maskeler saç tellerini onararak saçların derinlemesine bakımını gerçekleştirir. Maskelerinizi saç yapınıza uygun olarak seçmelisiniz. Etkili bakım için haftada bir kez uygulanmalıdır. Saçların çeşitli nedenlerle yıpranması durumunda uygulama sayısını arttırmalısınız. Böylece saçlarınız eski canlılığını elde edecektir. Saç maskesi ticaride olabilir evde de hazırlanabilir. Genelde satın alarak uygulanan maskeler saçı derinlemesine nemlendirir ve parlaklık kazandırır. Kullanımı ile kırık oluşumu azalır. Kozmetik mağazalarda bulunan markaların saç maskeleri genelde saçların nemlenmesini sağlar. Saça parlaklık verir. Saç boyası gibi nedenlerle yıpranmış saçlar için kullanılan maskeler saçları besler. Bu tip saç maskeleri   her gün kullanılmaz. Haftalık periodlarda kullanılmalıdır. Saç maskeleri saç bakımı için oldukça önemli ürünlerdir. Evde yapılan maskeler ve ticari olarak satılan maskeler olmak üzere iki gruba ayırmak mümkündür. Satın alacağınız maskeleri kaliteli markaları kozmetik marketlerden ve sitelerden temin etmeniz mümkündür. Bunun yanında çok tercih edilmese de evde yapılan saç maskeleri de vardır.

Saç maskeleri özlerinde saçları besleyecek ve nemlendirecek yağlar kullanılır. Örneğin zeytinyağı, badem yağı, shea yağı, bal, avokado yağı gibi içerikler. Bu saç maskeleri saç ve saç derisini nemlendirir. Satın alınan saç maskeleri kuru, yağlı, kırılan, soluk görünümlü saçlara özel olarak formüle edilmiştir. Etkileri kısa sürede belli olan ürünler saçlara maksimum bakımı sağlar.

Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.